Покриття Vodafone 3G (UMTS)

Реєстрація
31.07.10
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite "Київстар 4G 125 2018" + "Індивідуальний"
Останнє редагування:
Реєстрація
22.03.13
Місто
Львов, Украина
Re: Vodafone 3G

Запустили, по якості покриття в моїй квартирі - найгірше 3G.

район В.Великого, навіть в ванній прекрасно ловить, там лайфа не було взагалі, а кс +/- тянув)
правда швидкість на вхід не більше 3, на вихід біля 1...
 
Реєстрація
18.08.10
Місто
Мукачево
Re: Vodafone 3G

 
Реєстрація
01.05.15
Місто
Львів
Телефон
Samsung Note 10+
Re: Vodafone 3G

Львів, вул. Наукова, в квартирі. тариф Смартфон ZERO.

поміряв ще в лайфа швидкість в квартирі на вхід 18,14, вихід 2,62
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Re: Vodafone 3G

Это пока акция с 4 бесплатными Гигабайтами до конца февраля.... а потом появится. Надо ж им деньги как-то отбивать. Или Вы думаете они идиоты за 10-15 грн. в месяц давать безлимит в сети и 100М интернета быстрого в день.

Это во всех тарифах акция такая действует? Зная мтс, как они любят списывать со счёта неизвестно за что и когда, лучше уточнить).
 
Реєстрація
07.06.15
Місто
Місто Лева
Телефон
LG L90 D410
Re: Vodafone 3G

Львів, вул. Наукова, в квартирі. тариф Смартфон ZERO.
поміряв ще в лайфа швидкість в квартирі на вхід 18,14, вихід 2,62
Я знахожуся в центрі міста, КС і Лайф чудово приймаються, МТС вилітає в 2G, яке навіть не може підтянути цей форум.
Можливо ще доставлять базових станцій.
 
Реєстрація
21.10.15
Місто
Васильков
Re: Vodafone 3G

Скорость нужно тестировать через неделю как минимум, все настроят,сеть наполнится.
У меня после запуска дома вообще сеть не ловила, в течении недели все нормализовалось.
 
Реєстрація
31.07.10
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite "Київстар 4G 125 2018" + "Індивідуальний"
Re: Vodafone 3G

ну, скажем в КС і лайф в перший день запуску покраще було, аніж у трактористів

 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Re: Vodafone 3G

ну, скажем в КС і лайф в перший день запуску покраще було, аніж у трактористів
Как написал [MENTION=13187]raptor[/MENTION], смотря где. В Полтаве в первую неделю я не смог выше 3-5 мегабит в вход прыгнуть на КС, даже стоя на улице в 100 метрах от БС, уж как не изголялся, потом какие БС не пробовал. Потом стало больше, 12 мегабит на вход, но сейчас опять опустилось до 6-7 с 12. ИМХО больше 12-ти мой тел просто не выдает, имея теоретический максимум в 21... в идеальных космо-лабораторных условиях. :D

Мне аж самому интересно, сколько ВодкаФон выдаст 10-го числа, когда пустится в Полтаве в режиме 3G. Жду не дождусь.;)
 
Реєстрація
14.08.15
Місто
Украина, Киев
Телефон
Iphone 5c
Re: Vodafone 3G

Подскажите плиз, что не так? Модель Nokia Lumia 730DS. Делал замеры в разное время в разных местах "второго кластера" в Киеве. На телефоне показывает все время или Н, или Н+. Ни разу не видел значка 3g. При разговоре в Edge не выбрасывает.
Но я смотрю результаты тестов других и не понимаю, почему у меня меньше.
В общем, мне все эти заоблочные скорости не нужны - вполне доволен тем, что у меня сейчас. Просто непонятно. Межет быть с аппаратом что не так или меряю "неправильно"?
 

Вкладення

  • wp_ss_20151207_0001.png
    wp_ss_20151207_0001.png
    538 КБ · Перегляди: 207

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Re: Vodafone 3G

На оф.сайті Водафону тихцем поприбирали точні дати запусків 3Г по обласних центрах. І змінили дату запуску 3-го кластера в Києві з 15 на 16 грудня. Видно, не встигають. Цікаво, яку лапшу на вуха будуть вішати.

Добавлено через 2 минуты
epekur, йде настройка межері уже під "нагрузкою". Наприклад, сьогодні вранці у проміжку між 8 і 9 ранку у 2-му кластері Києва від залізничного вокзалу до Європейської площі (я пройшовся пішки спеціально) 3Г інтернет працював дуже погано - постійні залипи та розриви зєднання (слухав інтернет радіо).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.03.15
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3S Pro
Re: Vodafone 3G

Arp, а хіба в них на сайті колись були точні дати? Там завжди стояло "початок", "середина" чи "кінець" місяця.

epekur, 4-ий замір з нульовим пінгом? Це як? Я такого ще ніколи не бачив.
 
Останнє редагування:

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Re: Vodafone 3G


Мельникова дорогожичи
 
Реєстрація
29.11.15
Місто
Луцьк
Re: Vodafone 3G

в Луцьку, за весь час це найбільша швидкість, ще й посеред дня, швидше за мій відстійний укртелекомівський ADSL (iPad 3)
 
Зверху