Послуга «МультіSIM Інтернет»

Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Инфа про линии касается общего счёта по номерам, закреплённым на одном лицевом счёте.
Хорошо, а всё-таки что по моему вопросу? Где посмотреть информацию по услуге: даты списаний, режим (суточный/месячный) и т.д.?
 

Игорь 880

Заблокирован
Реєстрація
24.11.19
Місто
Киев
Инфа про линии касается общего счёта по номерам, закреплённым на одном лицевом счёте.
Хорошо, а всё-таки что по моему вопросу? Где посмотреть информацию по услуге: даты списаний, режим (суточный/месячный) и т.д.?
Разве что в Оператора спросить... Бо нету по номерах
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
А подскажите, пожалуйста... )
На сим, которая работает как "МультиSIM интернет", проходят входящие звонки и смс?
 

Eskalibur

Заблокирован
Реєстрація
20.02.12
Місто
UA
Телефон
Redmi Note 10 pro
Оригинальное название оператора в веб морде модема,на мультиsim.
life212540.jpeg
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Положил пятнашку, деньги списали, но услуга вроде не подключилась. Бук с симкой не подключается, и смски никакой не пришло о возобновлении услуги. Чё делать?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Положил пятнашку, деньги списали, но услуга вроде не подключилась. Бук с симкой не подключается, и смски никакой не пришло о возобновлении услуги. Чё делать?
Звонить оператору
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Короче позвонил, сказали только через оператора можно узнать состояние услуги. Когда допилят приложение не сказали. Советский союз, блин
 
  • Like
Реакції: idea

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Підключив нарешті цю послугу - майже два тижні тижні шукав по точках продажу пакет Універсальний за 25 грн, нарешті знайшов з другого разу в магазині Лайфселл на Бесарабці. Все запрацювало з першого разу - на основній карті замовив послугу, але другій сімкарті не приходила СМС, виявливося, що треба вибрати та оплатити якийяь з доступних пакетів, але я пішов іншим шляхом - набрав на другій карті *144# і, о чудо, мене запитало, чи хочу я прийняти запит на підключення послуги Мультисім. Я підтвердив, і все запрацювало. Тариф на тій другій карті так і не вибрав, місячну плату не платив. По запиту на 111 віжповідає, що на рахунку 0 грн. Але чомусь на основній карті в особистому кабінеті показує значно більшу кількість гігабайт (+ 20%) з терміном дії в 3 дні, хча сам пакет послуг має оновитися аж 12.06.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Підключив нарешті цю послугу - майже два тижні тижні шукав по точках продажу пакет Універсальний за 25 грн, нарешті знайшов з другого разу в магазині Лайфселл на Бесарабці. Все запрацювало з першого разу - на основній карті замовив послугу, але другій сімкарті не приходила СМС, виявливося, що треба вибрати та оплатити якийяь з доступних пакетів, але я пішов іншим шляхом - набрав на другій карті *144# і, о чудо, мене запитало, чи хочу я прийняти запит на підключення послуги Мультисім. Я підтвердив, і все запрацювало. Тариф на тій другій карті так і не вибрав, місячну плату не платив. По запиту на 111 віжповідає, що на рахунку 0 грн. Але чомусь на основній карті в особистому кабінеті показує значно більшу кількість гігабайт (+ 20%) з терміном дії в 3 дні, хча сам пакет послуг має оновитися аж 12.06.


Подходит любой старпак за 25 грн.
Можно брать даже пакет Жара ГО за 25 грн., так как там нет установленного тарифа.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Arp термін дії, на жаль, вказується по уже використаному, але тому пакету, що найшвидше закінчується. Бо різні пакети, утім акційні, сумуються. Звідси і більший об'єм. Бо давали на паски, дні матері і біпи пакети...
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Лайфхак для тих хто не хоче витрачати гроші на новий старпак для «МультіSIM Інтернет».
Лежала в мене два роки полочна сімка 3mob, яку колись прийшлось реєструвати на паспорт, бо формат сімки поміняти без паспорта хотіли.
Зранку подав заявку на перенесення номера до Lifecell, в обід нова сімка на руках. В п'ятницю підключення. Витрати 0 грн.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
@gredox, коли це було і який ецп? Коли я питав товариство про роботу послуги - ніхто не відповів.
На мою заявку про неприйняття ецп, 3моб пропонував мені і іншим користувачам висилати по пошті скани паспорта - це не реєстрація по ецп 😀
Это было ЭЦП Приватбанка. Возможно прикрутили, что бы не пытались убежать.
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху