"Принеси та отримай"!

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
А вот в былое время, всего 1/3 "аквариума" на картинке...
Миниатюры
Всього кілька сімок бі. Ну так таким добром ніхто не розкидається. Хто його спробував - на іншого оператора не перейде. То мабуть бувші максимальні.
 
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
а скажіть обмінюють лише активні сімки, і ще потрібно сказать номер телефону при реєстрації-хто вже міняв чи вірний момер ви називали і чи перевіряють це?? бо яномера деяких сімок не памятаю???
 

FREE-THINKER

Заблокирован
Реєстрація
01.11.07
Місто
MARIUPOL
Телефон
Nokia 6120 + "Лайф БП", Nокіа 2SIM: МТС 0-25+ & "КС 0-35+"
а скажіть обмінюють лише активні сімки, і ще потрібно сказать номер телефону при реєстрації-хто вже міняв чи вірний момер ви називали і чи перевіряють це?? бо яномера деяких сімок не памятаю???
Все зависит от магазина. Когда менял мои симки не проверяли, сказали вписать фамилию и номер сдаваемой симки и тутже добавили - если не знаешь пиши на фонарь.
Всього кілька сімок бі. Ну так таким добром ніхто не розкидається.
Кому как, я только паласатые симки и сдавал, еще парочка джинсов есть, но пускай полежат.
 
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
Зареєструй свою існуючу SIM-карту будь-якого оператора та отримай стартовий пакет life:)*
ну да існуюча - це не обовязково активна, якщо вона є - вона існуюча, - я правильно зрозумів???
 
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
а якщо відмовляються, кажуть давай тільки активні картки? а у нас в городе только один магазин Лайф.
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
а у нас в городе только один магазин Лайф.
Купи парик, вуса, бороду, очки і комбінуй все це кожного разу.

Добавлено через 1 минуту
Це ж не місто, це ціла країна. Там не може бути тільки один магазин "Лайф"
 
Останнє редагування:

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
а якщо відмовляються, кажуть давай тільки активні картки? а у нас в городе только один магазин Лайф.
Зателефонуй до ЦОА Лайф на 5433 прямо з того магазину та розкажи про цю ситуацію, бажано зробити це максимально демонстративно. Ефект буде ,повір мені. ;)
 

Dmitry

Заблокирован
Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Samsung Galaxy Ace 3
Только что поменял заброшеный ЮМС на лайф, просто записал левый номер и все. В магазине девченка сама спросила номер знаешь? если нет то пиши любой.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Интересно,а в Днепре меняют?Уже или еще.До праздника не было.
 

Олесик

Заблокирован
Реєстрація
10.01.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Samsung D780
в колом.не знаю, нас симками завалили... нервов не хватает! вся другая работа стоит...
 

Dmitry

Заблокирован
Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Samsung Galaxy Ace 3
Жена зашла возле ЦУМ-а в магазинчик лайф тоже обменять ненужную симку на пакет так ей хотели всучить супер лайф. Хорошо что перезвонила и спросила какой лайф брать вильный или супер. Вот так то.
 

Олесик

Заблокирован
Реєстрація
10.01.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Samsung D780
lipog, знущаєшся? :)
Я собі відкласти не можу - стоять над душею торгові, аби обов'язково по одній в руки, ну максимум дві, аби обов'язково активовані, щоб ми бува під прилавок нічого не заховали... Дурка.
 
  • Like
Реакції: A&S

Yarik

Коллекционер sim карт
Реєстрація
04.11.07
Місто
Одесса
Телефон
nokia
Был в Лайфе в Киеве на Крещатике, там тоже за мальчиком у аквариума наблюдала женщина в пиджаке, я покрикалывался с нее, купил пакет за 10 грн и поехал домой.
 

Advoc@te

Заблокирован
Реєстрація
09.04.08
Місто
Республика Крым, РФ
Телефон
TCL Idol X
Зверху