al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung
Raiffeisen
BANK

raiffeisen.ua
521 з мереж «Vodafone Ukraine», +380 (68) 490-0888 з мереж «Київстар», 0 (800) 500-500 по Україні, +380 (44) 490-8888 із-за кордону || ✉ [email protected]
iNET-банкінґ online.aval.ua Raiffeisen Online | Raiffeisen Online мобільні застосунки

β Мобільні застосунки "MyRaif" для закритого бета-тестування | Спільнота в Telegram
 
Причина: бета-тестування
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
bossy Райффайзен бере комісію за "штовхалку" і "тягнучку" P2P.
Картками цього банку краще не платити на OLX, Prom і на Новій Пошті (післяплата на фізичну особу).
Такі операції йдуть як переказ коштів, та ще й "з використанням сторонього сервісу".
Просто платити за доставку (відправлення чи отримання) можна, як і за коробку чи послугу "пакування", "палетування" і т.д.
Ну для дебетних карт кешбек так собі, аби був.
Якщо людина визнає тільки австрійців, то їй і 10% за метро буде нормально.
Не всі ж готові відкривати купу карт типу ПУМБа з Глобусом заради 20% на міський транспорт.
А так Райф дав 10% і вже комусь це сподобається тільки тим, що ці 10% взаагалі є.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.02.15
Місто
Киев
Телефон
Apple iPhone SE
не помічав щоб знімало комісію при розрахунку на НП, але я розраховуюсь телефоном з Apple Pay..
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
getz, там бувають різні розрахунки- від інтернет-магазинів можна і з кредитки без відсотків розрахуватись, а з менших магазинів або як класичний накладений платіж- вже буде комісія як P2P.
 
  • Like
Реакції: getz
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Зарплатний проект в Авалі. Комісій при оплаті карткою ніде не помічав
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Комісій при оплаті карткою ніде не помічав
Ну навіщо оце ось все?
По карті Raiff і Raiff+ є комісія за п2п.
Чому Нова почка виставляє на терміналах оплату або п2п - розбирайтеся в темі Нової почки. Це її винахід і Raiff до нього ніякого відношення не має.
За правдиву торгову операцію нормальні банки комісію не беруть. Райф відноситься до таких.
 
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
А через скільки картка фішка від райфу і окко об'єднаються? Як я буду про це знати. Чи треба щось робити?
Хочу отримати на 30 днів 5% на бенз + 3% на магазини
В мене після випуску картки Райфу згенерувало нову картку Фішка. Як результат, пропали всі старі бали та історія. Через кол-центр відновили стару картку. Картка Райф залишилась в додатку, але бали за заправку з карткою Райф не нарахувало. Після чергового звернення в КЦ нарешті об'єднали стару Фішку з карткою Райфу. Тож, цей процес не завжди спрацьовує в автоматичному режимі.
Так і у мене вийшло. Дали нову картку, бали пропали)
Колцентр повернув стару картку, оформив заявку і сказав чекати 5 робочих днів. Сказали поки не заправлятися по фішці. 100грн бонусів теж не прийшло)
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Так і у мене вийшло. Дали нову картку, бали пропали)
Колцентр повернув стару картку, оформив заявку і сказав чекати 5 робочих днів. Сказали поки не заправлятися по фішці. 100грн бонусів теж не прийшло)
Дивно. Я свою оформлював місяці 4 тому. Сподівався, ця проблема вже вирішена.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
По "Райфкартка+" пропали умови пакету що у веб-морді, що у смартфоні.
Хіба вона стала безкоштовною?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Петиція міжнародної коаліції громадянського суспільства із закликом до правління Raiffeisen Bank International "негайно закрити свій бізнес у Росії, країні, визнаній Європарламентом державою-спонсором тероризму", набрала понад 49700 голосів. Про це повідомляє B4Ukraine.
"Якщо тисячі з нас натиснуть на членів правління "Райффайзен Банку" безпосередньо перед їхнім щорічним засіданням у Відні, у нас буде шанс заблокувати доступ Росії до фінансових ресурсів, що живлять її несправедливу агресію", - заявили автори петиції.
Зазначається, що звернення міжнародної коаліції B4Ukraine, спільне з організаціями BankTrack і WeMove Europe, стосується загальних зборів керівництва банку, запланованих на 4 квітня у Відні.
Активісти планують почати мітинг о 9 ранку за адресою Wiener Stadthalle, Hall F, Roland-Rainer-Platz, щоб спонукати правління Raiffeisen розірвати зв’язки з країною-агресором - Російською Федерацією
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Inn@, ну він у нього по акції плаваючий, залежно від попиту. Після старту акції може протягом часу знижуватися, або рости.
 
  • Like
Реакції: Inn@

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
  • Wow
Реакції: Inn@
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Завтра 05.04 Райф знову долари планує розпродавати з знижкою.
А який курс?
39.29, щось не увімкнули ще знижку.
в мене не було сповіщення, може індивідуально ( бо раніше писали в додатку і на пошту надходило
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Продовжуємо спостереження
 

Вкладення

  • 57ab21476ed7df5841183ff28e969111.jpeg
    57ab21476ed7df5841183ff28e969111.jpeg
    134.9 КБ · Перегляди: 11
Зверху