Свавілля Київстар

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Блін!!! От, я лошара!!! Все життя продовжую термін дії сімок КС платними дзвінками. За роки купу бабла потратив впусту!

Добавлено через 2 минуты
Народ, не можу знайти, де вказано про входящі дзвінки. Знайшов тільки таке:
Важливо! Продовження терміну дії номера на 365 днів у режимі реального часу відбувається тільки після здійснення платного вихідного дзвінка. Будь-яким іншим способом - відбувається із затримкою до 30 днів.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Лошара, лошара. Бо 10 років прожовжував життя полочних сімок за гроші.
 
Реєстрація
31.07.10
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite "Київстар 4G 125 2018" + "Індивідуальний"
я же вам ссылку давал на предыдущей странице :)

будь-якої останньої активності, а саме: вихідні SMS, вихідні MMS, сесія GPRS, будь який успішний вхідний або вихідний виклик, зняття коштів з основного або бонусних грошових рахунків за користування телекомунікаційними послугами (окрім плати за послугу «Мобільні гроші»);
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Лошара, лошара. Бо 10 років прожовжував життя полочних сімок за гроші.

Так тобі ж кажуть, що 10 років було тільки за платні вихідні дзвінки. З липня 2014 є можливість і за доплмогою вхідних дзвінків продовжити термін дії номеру, при цьому можлива затримка продовження терміну дії номера до 30 днів.
 

Комедиант

Заблокирован
Реєстрація
14.09.14
Місто
Донецк
Важливо! Продовження терміну дії номера на 365 днів у режимі реального часу відбувається тільки після здійснення платного вихідного дзвінка. Будь-яким іншим способом - відбувається із затримкою до 30 днів.
Ну так в чем вопрос? После платного исходящего вам гарантируют, что срок продлится мгновенно. После всех остальных событий новый срок может устанавливаться с задержкой до 30 дней — т.е. входящий приняли сегодня, еще месяц будет показывать старый срок действия, а потом установится срок до 09.01.2016 г (но это теория, на практике у меня тоже всегда продлевается мгновенно).
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Значить, я лошара останні кілька місяців, бо, після введення нових правил, термін прожовжував за гроші.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
И зачем полочные симки 10 лет хранить...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Из порося получится колбаса и сало, а с симки одни убытки :)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
На полочних сімках підключені хороші тарифні плани. Тому, в залежності від тарифної політики оператора, ці сімки час від часу стають основними. І так - по кругу. Ну і родичам час від часу треба сімку із хорошим тп.
 

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Из порося получится колбаса и сало, а с симки одни убытки :)

Навскидку вспомню, что мне дала горсть симок:
+ 300 WMR (какой-то росс.банк)
+ 30 ваучеров Skype по $1.5
+ 30*60*2=3600 минут звонков по Украине на 2 дня (огромное спасибо за НГ подарок ICQ и Mail.ru)
+ 200+ грн экономии (вспоминаем Город24 и SuperDeal)...

И это то, что вспомнил... ;)
 

igor.cv

Eh?!
Реєстрація
06.07.09
Місто
Ottawa, ON, Canada
После всех остальных событий новый срок может устанавливаться с задержкой до 30 дней
хочу продлить срок дествия номера в тарифе ЕЦ. Если отправить смс из Мой КС (другой возможности отправить смс по нероуминговым тарифам нет), продлится ли срок действия номера?
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
igor.cv, поставь переадресацию через мой кс на 466 и пусть кто то с Украины наберет на твой номер.
 
Зверху