Свавілля Київстар

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
подскажите, как можно сообщить Киевстару о беспределе ?

наглядно:


Це вірус. Я колись теж такого був вхопив. Після перезагрузки компа на екрані буде лише це вікно, комп буде заблоковано. Автор тут з свого компа не з"явиться, поки не знищить віруса, або не переустановить ОС.
Колись в інтернеті, як один із методів боротьби були популярними такі сайти, як Сервис деактивации вымогателей-блокеров. Зараз методи боротьби з вірусами трохи змінились. Автору гугл в поміч. Можливо, з телефона, або з іншого компа прочитає це повідомлення. Головне, не панікувати, нікуда не дзвонити, нічого не виясняти, щоб не попасти на гроші і не виставляти себе на посміховисько.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Головне, не панікувати, нікуда не дзвонити, нічого не виясняти, щоб не попасти на гроші і не виставляти себе на посміховисько.
Краще виставити себе на посміховисько, однак заблокувати шахраю номер і визначити, як найшвидше позбавитися цього віруса. Ніж сором`язливо шукати і перевіряти кожну з порад з інтернета, пои видалиш вірус.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Краще виставити себе на посміховисько, однак заблокувати шахраю номер і визначити, як найшвидше позбавитися цього віруса. Ніж сором`язливо шукати і перевіряти кожну з порад з інтернета, пои видалиш вірус.
Я мав на увазі, в міліцію не дзвонити.
 

makag

sehifem -)
Реєстрація
30.03.13
Місто
Мелітополь / Тернопіль
Телефон
Motorola G30
Автор тут з свого компа не з"явиться, поки не знищить віруса, або не переустановить ОС.

Я автор. И компутер у меня ни на минуту не блокировался :feel: Пишу с него -)

На почту пришло сообщение от Киевстара о том, обращение будет рассмотрено в срок до 23 февраля включительно. Собственно о результатах рассмотрения, думаю отпишусь :rolleyes:


Можно было бы и в милицию, т.к. есть вариант - ст.15 УК, ст.190 Украины - покушение (ст.15 УК) на преступление (ст.190 мошенничество).

Однако ж поскольку я сам когда работал в правоохранительных органах - по опыту знаю, что такого рода преступления, да еще и просто попытка совершения - без наступления общественно опасных последствий -тяжело доказываются да и опыта у нашей милиции мало в этой сфере.

Звонить конечно же не стал бы, в милицию лучше писать заказное письмо с уведомлением.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Я автор. И компутер у меня ни на минуту не блокировался :feel: Пишу с него -)
Не спіши поки тішитись. А компа перегружав? Якщо ще не перегружав, то будь готовий до блокування. Ті блокери бувають різні. Одні блокують зразу, інші - через кілька днів.
P.S. А, там написано, що на оплату штрафу дають 12 годин. Це значить, що через 12 год комп заблокується.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
по последним постам цитата с баша вспомнилась, дословно не помню, но суть:
х: привет, зацени прикол - (ссылка на вирус-блокировщик)
у: ага, прикольно
х: ого! ты еще онлайн? О_О как так быстро комп вычистил?
у: да никак не чистил. окно в вайне просто закрыл
 
Реєстрація
05.04.10
Місто
Волноваха
8 Марта(воскресенье) звонил со своего "Классического " ,проверил,вместо 35 коп за соединение,содрали 74 коп,видимо,для Киевстар 8 Марта не праздничный день, а воскресенье не выходной и содрали по 10 коп/мин,а эти вот правила данного тарифа:
http://www.kyivstar.ua/ru/kr/mm/mobile/tariffs/arhive/classic/#prepaid враньё.
 
Реєстрація
28.06.12
Місто
Киев
Телефон
S20 Ultra + IP XS
makag, а при чем тут кс. Сообщения подобного рода, часто вылазят на сайтах сомнительрого содержания. Не факт, что это вообще вирус. Страница расчитана на лоха, который рванет пополнять счет, что бы ни кто не узнал что он смотрит у себя на компе. Имхо, если у вас и ваших близких либеральное отношение к клубничке, то париться не стоит совсем. Сомневаюсь, что вообще что либо угрожает;)
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 50 Pro
Виникла цікава ситуація з номером моєї мами. В 01.00 год. приходить СМС "ваш номер поповнено на 100 грн." В 01.05 год. приходить друге СМС "Ви перевели на номер +38097........ суму 90 грн." При дзвінку в КС і розмові з оператором вияснилось що гроші переведені через МК, Як таке може бути, номер в МК зареганий. пароль знаю тільки я, мама немогла поповнити номер(85 років тільки може приймати дзвінки, звонить по швидкому набору. Вкогось була подібна ситуація, це ж получаєть тепер з цього номеру можливо пересилати гроші на інший номер без відому хазяїна.
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
если номера похожи, то ошиблись при пополнении и оператор пошел на встречу.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 50 Pro
если номера похожи, то ошиблись при пополнении и оператор пошел на встречу.

Просто в мене була така сама ситуація, коли при поповненні помилився номером на одну цифру, при звонку оператор КС сказав що потрібно звязуватись з хазяїном номеру і просити щоб він повернув кошти. Але чому сказали що кошти були переведені через МК
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
у меня тоже такая ситуация была, мне сказали обращаться в банк, картой которого пополнял. а сказали, ну надо было что-то сказать, вот и написали мкс. может с чата обращались. есть способ узнать наверняка - позвонить оператору и уточнить.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 50 Pro
Можно связатся и с хозяином номера, куда ушли 90 грн и, для полноты картины, узнать и его версию.

номер не в мережі і невідповідає

Добавлено через 1 минуту
у меня тоже такая ситуация была, мне сказали обращаться в банк, картой которого пополнял. а сказали, ну надо было что-то сказать, вот и написали мкс. может с чата обращались. есть способ узнать наверняка - позвонить оператору и уточнить.

Так я ж писав що звязувався з оператором, там морозяться.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 50 Pro
jader, что то фантастическое. Оператор КСа такое сделать НЕ имел права никакого.

Так і я протеж, так оператор відхрещується що кошти були перведені з їхньою допомогою, надія що всетаки дозвонюсь до хазяїна номера на який було переведено кошти і він усе прояснить, ато діло мутне ?
 
Зверху