Свавілля Київстар

winnik

meme
Реєстрація
15.04.23
Місто
Херсон
Телефон
moto g41, redmi note 11
Всім привіт, вирішив поділитись своєю історією. Може буде цікаво чи хтось допоможе.
На початку року, після деокупації, почали шукати інтернет.
1.) Сетап: роутер HUAWEI B311As-853(із плюсів налаштування спрощеною мовою, з мінусів це була спрощена китайська), антенна типу стріла. Сигналу не було, але знали, що в Снігурівці вже мобільний запрацював. Придбали іншу антену (MIMO) здається до20 чи 25км.
2.) Сигнал зловили, прямо останні 1-2 ділення, але нормально не працювали: steam, telegram, viber. На ПК зовсім не підключалось, а з телефону за декілька спроб працювало, але тільки повідомлення, дзвінки переривались. Вирішувалось з VPN.
лайф та водафон таких проблем не мали. Але їх сигнал слабший і при однаковому пінгу швидкість 0,02 до 2мб, коли КС видає у середньому 30мб/с і 60 вночі.
Підтримка КС довго жбурляла стандартні фрази "ми не знаємо, у нас все добре, перезавантажте роутерXD" завершилось геніальною фразою: можливо, наш авто блок спрацював на steam тому що у них є рашн сервери.
3.) Після тижня махінацій з налаштуванням роутера було вирішено замінити його на keenetic runner 4G. Проблема зникла, сигнал став набагато стабільнішим, працює вже місяця 3 - нарікань немає.
4.) Інтернет зникає часто, а що робити, максимальна дистанція сигналу, в налаштуваннях показує 15км.
Тариф Максимальний безліміт. 300смс/хвилин. В місяць десь 500Гб використовували(згідно Мій київстар) тк дивлюсь twitch кожен день в 360р. Ліміт є, чоловік який продавав сказав 1 або 4Тб після чого швидкість впаде до 0.8.
5.) В 20х числах березня на перший день після оплати зник інтернет. Змінивши 4G на 3 повернувся. Знову підтримка спитала адресу, сказала перезавантажити роутер. Пощастило, що підтримка роутера швидко відповіла в стилі "київстар взагалі ніколи нічого нікому не скаже" і "почали блокувати тарифи(навіть свій Гігабіт) якщо сімкартка працює в роутері" і сказав вписати APN "ks". 4G повернувся.
6.) 12 числа цього місяця швидкість 4G помітно впала. Від 2мб до 10 вдень. Вночі максимум 20. Роутер тепер показує, що вишка на відстані то 12 то 14км. Це через вади сигналу чи станцію переміщують? Чи увімкнули іншу, а там швидкість нижча? Раніше RSSI був від -82 до -90, а SINR 4-10, то зараз -80 і 0-7.
7.) Підтримка КС "зафіксувала":D моє звернення і сказала, що до цього не було нарікань про погіршення зв'язку. Моє "я ж тиждень тому писав цю саму адресу Вам" і "чому несказали про APN" проігнорували "перезавантажте і оновіть сайт на який не змогли увійти". Який сайт? Знову скопіювали і надіслали шаблон((
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
подожгет даже самую титановую задницу
Соррі за оффтоп. Тітан дуже файно і яскраво горить. Якщо його дрібно натерти 😁. Я підпалював тоненьку стружку (десь з відро загального об'єму). Ледь встиг відскочити, коли запалилося.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Тітан дуже файно і яскраво горить. Якщо його дрібно натерти 😁
Дуже тоненько натерта дупця.
Сэр знает толк в извращениях
Post automatically merged:

их поддержка подожгет
подожгет

Куда этому Пушкину до нас, держи эфиёп.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Соррі за оффтоп. Тітан дуже файно і яскраво горить. Якщо його дрібно натерти 😁. Я підпалював тоненьку стружку (десь з відро загального об'єму). Ледь встиг відскочити, коли запалилося.

20 лет назад за такое могли и статью пришить(и шили), кто-то легавых науськивал на "халатное обращение, порча и разворовывание стратегически важных и редкоземельных металлов",
а под тело/дело списывали до полувагона украденного.
 
Реєстрація
17.04.23
Місто
Київ
abzdolts, в мене майже така сама конфігурація (кс + нетіс + 3372) і також декілька разів були схожа ситуація, коли не було інтернету. Але перепідключення допомагало та наразі все норм.
Доброго дня. Теж перестала працювати схема сим киевстар-хуавей 3372- роутер Asus AC750. Якщо підключити модем до компа, то інет є. Якщо поставити карту лайф то роутер працює нормально. Зміна APN на www.kyivstar.net нічого не дала. Що робити??
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
abzdolts, в мене майже така сама конфігурація (кс + нетіс + 3372) і також декілька разів були схожа ситуація, коли не було інтернету. Але перепідключення допомагало та наразі все норм.
Доброго дня. Теж перестала працювати схема сим киевстар-хуавей 3372- роутер Asus AC750. Якщо підключити модем до компа, то інет є. Якщо поставити карту лайф то роутер працює нормально. Зміна APN на www.kyivstar.net нічого не дала. Що робити??
Виставити точку KS (дві великі літери).
 
Реєстрація
17.04.23
Місто
Київ
BaDa!!!! Ты мой герой!!! Несколько месяцев не мог ниче настроить. Щиро дякую!!!!!
 

abzdolts

інж.
Реєстрація
09.10.10
Місто
Chernihiv
Телефон
Xiaomi redmi note 10
abzdolts, в мене майже така сама конфігурація (кс + нетіс + 3372) і також декілька разів були схожа ситуація, коли не було інтернету. Але перепідключення допомагало та наразі все норм.
Доброго дня. Теж перестала працювати схема сим киевстар-хуавей 3372- роутер Asus AC750. Якщо підключити модем до компа, то інет є. Якщо поставити карту лайф то роутер працює нормально. Зміна APN на www.kyivstar.net нічого не дала. Що робити??
Та же проблема, опять. Сменил на KS, всё заработало
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Это треш. На счёте нарисовался долг в конце декабря. За что, неизвестно. Заявка болталась месяц, пока не накатала скаргу в НКРСИ. Ещё через месяц деньги вернули. В марте снова появляется та же сумма долга. Приняли заявку, прошёл месяц. Присылают смс, всё хорошо, всё корректно. Звоню оператору, та ничего объяснить не может. Откуда долг не знает. "Смотрите в МКС". Там полный бардак. При абонке 250 грн. вижу списание 500 грн, 196,5 грн. Это при том, что счёт, каждый месяц , чётко пополняется на абонку, перерасхода услуг нет. Ну что с ними делать?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
allaliu,
Добро пожаловать в "клуб пострадавших"
по моей ситуации пока ответа нету, жалоба в НКРСИ написана
Жду.
Прикол:LOL:. У меня тоже списана сумма 25 грн. Причём они мне её вернули в начале марта, после жалобы в НКРСИ, а потом снова списали. Курица на горячке чешет, что долг был 50 грн., но 25 они великодушно вернули. Брешет и глазом не моргнёт. Не было такого долга. Разве что перед возвратом загнали в тот же минус, мол, всё равно нагреем. Такого беспредела, по-моему, ни один оператор себе не позволяет. Мне не жалко 25 грн., но разве выход платить без объяснения причины долга?
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Тікати з контракту.
За певних обставин для декого, це не варiант.
но разве выход платить без объяснения причины долга?
Заготовить шаблон жалобы в НКРСИ, и только менять некоторые слова и даты. Действует 100%.
А далее может поправят наконец то свой биллинг, что бы считал правильно, а не так как надо Хитростару. :giggle:
Сегодня после очередного списания 25грн. они вернулись на счёт. От момента отправки жалобы 9 дней.
 

Вкладення

  • Screenshot.jpg
    Screenshot.jpg
    97.8 КБ · Перегляди: 56
Останнє редагування:

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
У них прям массовый рас смотр жалоб состоялся.
Мне тоже вернули (вместо 25 украденных зачислили 50 грн)
СМС даже дважды прислали, и то вторую криво!

photo_2023-04-26_12-39-16.jpg

Главное, чтобы это не стало теперь традицией воровать, а потом через жалобу возвращать.
Буду теперь дополнительно контролировать свой счет и делать скрины начислений.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Курица на горячке чешет, что долг был 50 грн., но 25 они великодушно вернули.

Мне тоже вернули (вместо 25 украденных зачислили 50 грн)
Ну тепер ясно: вони взяли 25 грн з рахунку allaliu, загнавши її в борг, і люб"язно віддали їх тобі. :)
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
"полочный" номер заблокировали без объяснения причин, в разблокировке тоже отказали
Певне ти за нього геть забув, в мене он лежить і пес його не бере, правда недавно дав йому з глобала решту 1,08 щоб там не висіла, більше в глобалі не бачу сенсу.
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
"полочный" номер заблокировали без объяснения причин, в разблокировке тоже отказали
Певне ти за нього геть забув, в мене он лежить і пес його не бере, правда недавно дав йому з глобала решту 1,08 щоб там не висіла, більше в глобалі не бачу сенсу.
у меня их лежит несколько десятков, все живые и здоровые, и только одному не повезло
 
Зверху