Свавілля Київстар

Реєстрація
04.12.22
Місто
Одеса
Для того, чтобы оформить переход, нужно с контракта перейти на припей через заявление.
Киевстар старается этот момент всячески затянуть. Не удивлюсь, если в процессе появится: "срок жизни заявки".

Cегодня окончательно разорвал договор с отправкой номера "в отпуск":
"перевести номер на препей и предложить отправить оставшиеся средства на другого абонента" - (n)
"воспользоваться средствам до конца месяца, иначе при закрытии номера Ваш баланс обнуляется" - (y)

В момент написания заявления, наблюдал ещё одну мизансцену.

Cо мной рядом стояла женщина. Судя по общению, её мать потеряла телефон с красивым номером (по её словам), а родственница, которая оформляла контакт на себя, находится заграницей с момента начала войны.

У женщины были все данные, начиная от суммы, заканчивая последними звонами на полгода. На вопрос, как вернуть, специалисты Киевстара отвечали:
-"Только если приедет в офис, но если Вам важен номер, купите такой же (это те, которые идут от 300 грн, а если красивый, то заламают 1000)".

Рекомендую записать, что даёт Вам Киевстар с контактной формой:
1) Возможность удалённо переоформить договор на другого человека, в период войны? - (n)
2) Предложить пройти верификацию удалённо? Благо, пример с Монобанком показал, что идея работает. Заодно и своё спамное приложение пропиарят - (n)
3) Предложить оформить удалённо e-SIM и попросить сделать дублирование номера без посещения отделения? - (n)(n)

В общем, "молодцы"! Предложили максимальную "Суперсилу".

Отдельно хочется похвалить специалистов! На любые вопросы, отвечать: "Я Вас услышала" и "Помочь не могу, это система" - (y)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Для того, чтобы оформить переход, нужно с контракта перейти на припей через заявление.
Киевстар старается этот момент всячески затянуть. Не удивлюсь, если в процессе появится: "срок жизни заявки".

Cегодня окончательно разорвал договор с отправкой номера "в отпуск":
"перевести номер на препей и предложить отправить оставшиеся средства на другого абонента" - (n)
"воспользоваться средствам до конца месяца, иначе при закрытии номера Ваш баланс обнуляется" - (y)

В момент написания заявления, наблюдал ещё одну мизансцену.

Cо мной рядом стояла женщина. Судя по общению, её мать потеряла телефон с красивым номером (по её словам), а родственница, которая оформляла контакт на себя, находится заграницей с момента начала войны.

У женщины были все данные, начиная от суммы, заканчивая последними звонами на полгода. На вопрос, как вернуть, специалисты Киевстара отвечали:
-"Только если приедет в офис, но если Вам важен номер, купите такой же (это те, которые идут от 300 грн, а если красивый, то заламают 1000)".

Рекомендую записать, что даёт Вам Киевстар с контактной формой:
1) Возможность удалённо переоформить договор на другого человека, в период войны? - (n)
2) Предложить пройти верификацию родственнице удалённо? Благо, пример с Монобанком показал, что идея работает. Заодно и своё спамное приложение пропиарят - (n)
3) Предложить родственнице оформить удалённо e-SIM и попросить сделать дублирование номера без посещения отделения? - (n)(n)

В общем, "молодцы"! Предложили максимальную "Суперсилу".

Отдельно хочется похвалить специалистов! На любые вопросы, отвечать: "Я Вас услышала" и "Помочь не могу, это система" - (y)
А что на контракте перевод средств не работает? 100 гривен за переход, в кассу нужно платить, или со счёта снимают?
 
Реєстрація
04.12.22
Місто
Одеса
А что на контракте перевод средств не работает? 100 гривен за переход, в кассу нужно платить, или со счёта снимают?
С официального источника:
"Зверніть увагу, що переказ можливий тільки між особовими рахунками, які зареєстровані на того самого абонента. Рахунки фізичних осіб ідентифікуються за номером і серією паспорта, юридичних – за кодом ЗКПО."
Иначе выбивает ошибку. Кратко: если 2 номера оформлены на тебя - да, в иных случаях - нет.

С меня ничего не потребовали, так как я ушёл сразу с отключением номера.

С официального источника, касательно перехода:
- Щоб перейти на передплату, відвідайте магазин Київстар
- Потрібно бути абонентом Київстар понад 6 місяців
- Номер зберігається
Cтоимость услуги: 100 грн.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
А что на контракте перевод средств не работает? 100 гривен за переход, в кассу нужно платить, или со счёта снимают?
С официального источника:
"Зверніть увагу, що переказ можливий тільки між особовими рахунками, які зареєстровані на того самого абонента. Рахунки фізичних осіб ідентифікуються за номером і серією паспорта, юридичних – за кодом ЗКПО."
Иначе выбивает ошибку. Кратко: если 2 номера оформлены на тебя - да, в иных случаях - нет.

С меня ничего не потребовали, так как я ушёл сразу на отключение номера.

С официального источника касательно перехода:
- Щоб перейти на передплату, відвідайте магазин Київстар
- Потрібно бути абонентом Київстар понад 6 місяців
- Номер зберігається
От чмошники....
Post automatically merged:

А что на контракте перевод средств не работает? 100 гривен за переход, в кассу нужно платить, или со счёта снимают?
С официального источника:
"Зверніть увагу, що переказ можливий тільки між особовими рахунками, які зареєстровані на того самого абонента. Рахунки фізичних осіб ідентифікуються за номером і серією паспорта, юридичних – за кодом ЗКПО."
Иначе выбивает ошибку. Кратко: если 2 номера оформлены на тебя - да, в иных случаях - нет.

С меня ничего не потребовали, так как я ушёл сразу с отключением номера.

С официального источника, касательно перехода:
- Щоб перейти на передплату, відвідайте магазин Київстар
- Потрібно бути абонентом Київстар понад 6 місяців
- Номер зберігається
Надо было сделать перенос номера на другого оператора.
 
Реєстрація
04.12.22
Місто
Одеса
Надо было сделать перенос номера на другого оператора.
По хорошему, можно было перенести на предоплату, без отказа от номера и бед не знать, место в шкафу для второй симки найдётся (чего хотел сделать и писал про это на прошлой странице) ;)
Этот оператор был.. с 2005-го, что ли, как основной. К сожалению, качество у них очень упало за последние два года, начиная от обслуживания (помним блекаут, когда Киевстар был единственным оператором, который не "ловил"), заканчивая бесконечным СПАМ-ом своих приложений и отношением к контрактникам.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Напишу сюди, бо незнаю куди. Є ДІ. Інтернетом користуємось періодично. Пів року ні. Потім тиждень так. Потом знову місяця три ні. Потом знову днів десять. На період відсутності інтернет "призупиняємо". Дуже хочеться приїхати, подзвонити на 460, поповнити рахунок та користуватися. Але ж вже п'ятий раз якесь місцеве мудло - інсталятор приходить та відкідує кабель від порта світча. Готов цього підара вбити нах!! Тому що інет мені потрібен саме тут та зараз. А по факту - оформлюється виклик майстра та приходить "чудо в пір' ях" та з розумним виглядом встромляє патч-корд в світч. Це б було дуже просто, якби того чепушила ще не чекати. Але ж вони крітично зайняті та приходять на другу добу у кращому випадку. У когось є щуряча отрута? Чи знайомий кіллер (щоб знижку дав)?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Але ж вже п'ятий раз якесь місцеве мудло - інсталятор приходить та відкідує кабель від порта світча. Готов цього підара вбити нах!!
випадково цей додік не на 99ці сірого кольору вкінці номерів МІ катається? Ця гнида охурмєвша всім пакостить

А по факту - оформлюється виклик майстра та приходить "чудо в пір' ях" та з розумним виглядом встромляє патч-корд в світч
так це одна і та особа
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Але ж вже п'ятий раз якесь місцеве мудло - інсталятор приходить та відкідує кабель від порта світча. Готов цього підара вбити нах!!
випадково цей додік не на 99ці сірого кольору вкінці номерів МІ катається? Ця гнида охурмєвша всім пакостить

А по факту - оформлюється виклик майстра та приходить "чудо в пір' ях" та з розумним виглядом встромляє патч-корд в світч
так це одна і та особа
Це Полтава. А ще достають питання оператора - а підключіть комп до кабелю безпосередньо, без роутера. Та мля, роутер на стінці під стелею. Довжина "шнурка" 10 см. Та навіть при тому, що не ПК, а ноут, то фізично видертися під стелю з ноутом в руках це та ще задача. А ще помножте на те, що там дружина. А я у Запоріжжі. Для дружини "мережевий кабель" це кабель живлення. Коли я її питаю "лінк є?" вона відповідає - "що є?" А коли починаю докладно розповідати що це, то у відповідь - "ти мені як дурепі пояснюєшь". От як тут бути...
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Купити роутер, у якому при підключеному в обладнання і в порт роутера шнурку є світлова індикація плюс відсутність і наявність інтернету показує різними кольорами чи ще якось.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Купити роутер, у якому при підключеному в обладнання і в порт роутера шнурку є світлова індикація плюс відсутність і наявність інтернету показує різними кольорами чи ще якось.
Так індикація є.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
По приїзду провести лікбез дружині, або замінити...
Міняти не варіант. Бо кохаю та вона мені народила двох діточок...
Та кабель замінити, а не дружину. 😁
На довший.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
А по факту - оформлюється виклик майстра та приходить "чудо в пір' ях" та з розумним виглядом встромляє патч-корд в світч. Це б було дуже просто, якби того чепушила ще не чекати. Але ж вони крітично зайняті та приходять на другу добу у кращому випадку. У когось є щуряча отрута? Чи знайомий кіллер (щоб знижку дав)?
Тю, це ж КіСта, як би не було так багато кіл затвердження ініціатив, то хутенько, за пару місяців, ввели б ліміт (не більше 3 викликів в місяць безоплатних).
Post automatically merged:

DNS може залипати.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
По приїзду провести лікбез дружині, або замінити...
Міняти не варіант. Бо кохаю та вона мені народила двох діточок...
Та кабель замінити, а не дружину. 😁
На довший.
А. Тю. А я ж подумав... Та й кабель наче норм. Дружина не жаліється. :ROFLMAO:
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
В продовження історії. Притопав сьогодні супер-майстер. Коли все зробив, то дружина, згідно з моїм проханням, запитала його, а навіщо було вікидати кабель від світча. Знаєте шо воно відповіло? Тримаєтесь? Там роз'єм хитається та втрачає контакт. Я пожалкував, що я далеко.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В продовження історії. Притопав сьогодні супер-майстер. Коли все зробив, то дружина, згідно з моїм проханням, запитала його, а навіщо було вікидати кабель від світча. Знаєте шо воно відповіло? Тримаєтесь? Там роз'єм хитається та втрачає контакт. Я пожалкував, що я далеко.
Це жесть, немає слів
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
В продовження історії. Притопав сьогодні супер-майстер. Коли все зробив, то дружина, згідно з моїм проханням, запитала його, а навіщо було вікидати кабель від світча. Знаєте шо воно відповіло? Тримаєтесь? Там роз'єм хитається та втрачає контакт. Я пожалкував, що я далеко.
Це жесть, немає слів
Приходе майстер, треба підключити нового... Портів вільних нема. Кого можно відкинути?
І так по колу, доки не додадуть "вільних портів".
А чого у вас питання до майстра (остання міля, гадки не має чого там було до того)? Відповів те що відповів, чи треба було плебсу "третю частину теорії поля" пояснити?
Послуга "збереження порта за абонентом" заявлена? Скільки коштує?
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
В продовження історії. Притопав сьогодні супер-майстер. Коли все зробив, то дружина, згідно з моїм проханням, запитала його, а навіщо було вікидати кабель від світча. Знаєте шо воно відповіло? Тримаєтесь? Там роз'єм хитається та втрачає контакт. Я пожалкував, що я далеко.
Це жесть, немає слів
Приходе майстер, треба підключити нового... Портів вільних нема. Кого можно відкинути?
І так по колу, доки не додадуть "вільних портів".
А чого у вас питання до майстра (остання міля, гадки не має чого там було до того)? Відповів те що відповів, чи треба було плебсу "третю частину теорії поля" пояснити?
Послуга "збереження порта за абонентом" заявлена? Скільки коштує?
З одної сторони начебто ви праві. З іншої - а де в умовах написано що мають відключити? Та й якщо відключили, то чому не сказати чесно, зробили того, що.... А не нести пургу. До речі. Це вже я з'ясував. Портів вільних дофуа. Таким чином "майстри" заробляють на викликах відрубаючи абонентів. Це мені розповіла людина, яка була таким майстром.
 
Зверху