Свавілля Київстар

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
довольно часто активировал пакеты и сразу же переходил на ец. )
оказывается нужно пойти попить чайку, 16 раз повторить маха-мантру, а уже потом активировать. ))
спасибо, возьму на заметку.
 
Реєстрація
10.05.11
Місто
Вараш
Телефон
Poco X3 Pro
после покупки СИМ и ее включении в телефоне абонент как правило первым делом переходит на нужный ему ТП, думаю так делает большинство, и если бы за ЭТО блочили то думаю КС быстро скатился в 0 по абонентной базе, что то тут не то, было еще какое то действие
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
sheep, как я понял из темы, блочат за переход на ЕЦ.
Сходу всех новичков по умолчанию записывают в накрутчиков :rolleyes:
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
вчера тоже активировал фрисим, вызвонил 5 минут, перевел в ец, за 2 дня загнал на него 400 минут, пока норм. слить бы еще их так удачно:D
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Почитав тему....нет уверенности ни в корпоративном, ни в контрактном ни в припейдном тарифе на КС...как-то так не по себе стало...поехать куда-то с 1й симкой КС и быть заблоченным.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P60 Pro
Menwyy, а что с корпоративом не так?
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Спочатку трохи історії. Десь років шість тому (у 2006р.) батько зібрався купувати новий мобільний. У салоні зв'язку, разом із новим телефоном, продавці йому порекомендували підключитися до Київстару на контракт (тариф "Нова хвилина"). Пам'ятаєте, був такий період, коли КС, при купівлі нового стільникового, оплачував аванс (199 грн.) замість абонента. Таким чином, можна було декілька місяців безкоштовно користуватись мобільним зв'язком.
Отож, тато, прислухавшись до рекомендацій, оформив на себе контракт. Зовсім скоро той номер став його основним, регулярно поповнювась та використовувавсь.
Але все змінюється... Пройшло приблизно 4 роки. Одного разу власник того номера пішов до озера порибалити і, - втопив мобільного. Горя, звичайно, ніякого не трапилось - був куплений новий телефон, і нова сім-карта вже пріпейду Київстар. Відновлювати старий номер телефону батько не став тому, що не надто орієнтується в тонкощах послуг мобільних операторів.
Минуло ще 2 роки... Про історію з контрактом КС давно забуто, всі втрачені контакти відновлено... Але це лише маленькі, нікому, крім своєї сім'ї непотрібні люди, швидко забувають всілякі дрібні неприємності. А Великий Брат про всіх і все пам'ятає.
Вчора поштарка Укрпошти принесла листа від компанії Київстар. У ньому колишньому контрактному лояльному абоненту повідомляється про те, що право стягнути борг, який він має перед КС, а саме 8 грн 79 коп., передано компанії ТОВ "Купер Прайс", на підставі договору факторингу №77660. У листі також надані банківські реквізити ТОВ "Купер Прайс" для оплати заборгованості. До цього часу батько, протягом останніх 4-ох років, ніяких листів (навіть щомісячних рахунків-фактур, доставка яких була зафіксована у контрактному договорі) не одержував.
Запитання:
1. Я так розумію, що цей лист - вияв довготривалої любові Київстар до всіх своїх абонентів?
2. Чи зберігся у когось текст договору із Київстаром, який укладався при підключенні на контракт у 2006 році? (Тому, що батько свій невідомо де подів).
3. Чи має Київстар право передавати особисту інформацію про абонентів третім особам? Я так розумію, що лише за рішенням суду. Можливо я помиляюсь?
4. Чим батькові загрожує несплата боргу? Чи зможе КС подати на батька в суд через борг у розмірі 8 грн 79 коп?
 
Останнє редагування:

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P60 Pro
імхо якщо термін позовної давності пройшов - нічого не світить.
викличуть до суду - напише про це або прийде-скаже.
якщо боїться судів - хай краще сплатить оті 9 грн і забуде як страшний сон.
 

AndyRadist

Заблокирован
Реєстрація
29.06.09
Місто
Тула
Телефон
Orbitel 863
Historiker,
Раньше Киевстар долги просто списывал.
Судя по Вашему сообщению, в Киевстаре действительно произошли перемены.
По сути вопроса. Срок исковой давности составляет 3 года.
Сумма очень маленькая.
По состоянию на 2006 год номер аннулировали после 6-ти месяцев молчания.
Откуда у Вас взялся долг по Новой Минуте на 8 грн, я не представляю.
Дело в том, что согласно тарифа абонплата всего 1 грн, минута разговора на любое направление 1 грн.
Зачеркнул ошибочную информацию. Как говорится, ночью нужно спать, а то всё перепутал. Правильно смотрите в постах ниже.
8 грн долга могло возникнуть только в том случае, если владелец, перед тем, как утопить телефон, сознательно загнал счёт в минус.
В то время биллинг на контракте обновлялся 2 раза в сутки.
В те года Киевстар пеню за просрочку не начислял. Стал начислять всего два-три года назад.
В новых договорах указывается право передачи информации третьим лицам. В старых этого не было.
 
Останнє редагування:

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька
Телефон
i8+, i13ProMax, bbq20
Historiker, Что то я не понял. А контракт был закрыт после того, как телефон утонул?
 
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
і взагалі "трошки по-дебільному написано" (с) з такою сумою боргу. Та рекомендований лист Укрпошти з конвертом і маркою колекторам обійдеться у половину цієї суми (навіть якщо борг не вигаданий від балди, а справді є). а якщо з таким сміховинним боргом "працювати" далі: дзвінки поночі, праски, паяльники тощо, то витрати на вибивання (на цей раз без лапок, на жаль) дуже швидко перевищать суму можливого боргу в рази й десятки разів. і нафіга воно таке? сума ж ніякуща.
 
Реєстрація
25.08.08
Місто
Днепр
Телефон
Samsung,Nokia
якщо боїться судів - хай краще сплатить оті 9 грн і забуде як страшний сон.
я думаю,если
передано компанії ТОВ "Купер Прайс"
то 9 гривнами они не успокоятся..насчитают за свои услуги во много раз больше..выход-платить или выбрасывать не читая все их письма(что я бы и сделал из принципа)
 

Smb.

Заблокирован
Реєстрація
22.02.09
Місто
Odessa, 404
По состоянию на 2006 год номер аннулировали после 6-ти месяцев молчания.
Насколько помню, в договоре тогда уже указывался срок в 60 дней.

Откуда у Вас взялся долг по Новой Минуте на 8 грн, я не представляю.
Дело в том, что согласно тарифа абонплата всего 1 грн, минута разговора на любое направление 1 грн.
Абонплата 5 гривен, на Киевстар 1.00/0.00 (первая/последующие).

Вообще-то Киевстар блокировал исходящие уже при +10 гривнах на счету (если номеру не включён кредит), потом через пару месяцев неиспользования присылал письмо "вернись, я всё прощу", а ещё где-то через месяц отключал насовсем.
Но тут, возможно, были сделаны несколько звонков между обновлениями биллинга, и номер влез в небольшой долг - другого объяснения ситуации не приходит в голову.
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
AndyRadist сказав(ла):
Откуда у Вас взялся долг по
Новой Минуте на 8 грн, я не
представляю. Дело в том, что согласно
тарифа абонплата всего 1 грн,
минута разговора на любое
направление 1 грн
Smb сказав(ла):
Абонплата 5 гривен, на
Киевстар 1.00/0.00 (первая/
последующие)
Historiker пишет про долг 8.79
Аб.пл 5грн, 1.06грн за 1ю мин+0.29 ПзС, последующие по 1коп(кs/dj)/1.06грн(внеш).
Именно с этого т/п переводил(иницировал и контролировал процесс ;)) на Классический знакомого, кот брал эту "хвилину" на таких же условиях.

Добавлено через 58 минут
Historiker сказав(ла):
Чи зберігся у когось текст
договору із Київстаром, який
укладався при підключенні на
контракт у 2006 році? (Тому,
що батько свій невідомо де
подів)
Я спрошу, но ...(сами понимаете). Напишу, если что.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Smb.

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
рекомендований лист Укрпошти з конвертом і маркою колекторам обійдеться у половину цієї суми

2-ды разбирался с КС по мелким причинам - они мне на отписки по почте сумму в 5 раз большую, чем я с них требовал, потратили.
 
Зверху