Свавілля Київстар

Реєстрація
17.08.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S6 Duos
А в кого ось таке було? Зараз маю мобільний телефон Самсунг 1080 (imei 35182005084****). Вставляємо в нього НОВУ сімкартку Київстар. Дзвонимо на 477 (ПРОСТО дзвонимо, без зміни тарифного плану). Завершуємо дзвінок. Чекаємо 10 хв. (!!!). І .... приходить смс повідомлення і номер відключено. Перевірено на кількох сімкартках.

Добавлено через 57 секунд
Лишилося подати оголошення в Маркеті: "Блокую сім-картки Київстар. Своїм телефоном. Недорого :)"

Добавлено через 19 минут
Заблоковано номера - 096-756-52-44, 098-069-78-41. Номера активовані - ввечері 29.03.2012 р. З кожного номера було здійснено тільки по 1 (одному) дзвіночку на номер 477. Заміну тарифного плану не замовляв! Вихідних дзвінків на інші номери не було, вхідних також не було, смс не надсилались.
Прихильники теорії "чесного, білого і пухнастого Київстару" що скажете?
 
Останнє редагування:

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
tkalych, какова история номеров?
источники в смысле
 
Реєстрація
17.08.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S6 Duos
Номера нові. Участі в накрутках не брали! Активовані сьогодні ввечері. Заблоковані через 10 хв. після активації!

Добавлено через 1 минуту
Це справа не в номерах! А в телефонах! От цей телефон, про який я писав напевне в такому собі "чорному" списку компанії Київстар. Пробував запихати в цей телефон сімки в різних тарифних планах, активовані в різний час, з різних партій. Блокує усі :)

Добавлено через 5 минут
Завтра піду в ЦОА, придбаю стартовий пакет, попрошу чек. І почну блокувати їм пакети прямо там :) А потім буду просити "гарантійну заміну" сімкартки. Нехай вони трошки "прозріють" від свого роботодавця! При нагоді спробую заблокувати і номера працівників ЦОА (100% знайдеться якийсь цікавий, який не повірить в те, що сімки просто блокуються Київстаром "побувавши в тому телефоні") :)

Добавлено через 8 минут
Телефон Самсунг 1080 - практично новий. Куплений новим і запакованим! Активно "працював". Але видно, що десь "засвітився" через дурницю, от і Київстар блокує всі сімки, які в нього вставляєш.

Добавлено через 10 минут
Кожен бажаючий може перевірити його на сайті Укрчастотнагляду. Він не в "чорному" списку і не в "сірому"! Кримінального минулого також не має. Сертифікований в Україні.
 
Останнє редагування:

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
tkalych, попросят написать заявление, через месяц пришлют "причина - статья 38" - и все.
на особый успех в походе завтра в ЦОА не рассчитывай.
 
Реєстрація
17.08.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S6 Duos
Alex, я не йду відновлювати номера! Мені пофіг на них. "Блокував" я їх заради експерименту. Просто також не міг повірити, що от так просто почали блокувати номера. Раніше блокували хоч після після дзвінка в 6 ліній :) А тепер блокують просто так, після того, як вставив сімку в телефон. Це нова тенденція зі сторони Київстар. Зрозуміло, що я її спокійно обійду і буду далі займатися своїми "справами". В ЦОА піду просто трошки "розважитись" і "поклювати їм мозок".
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Имхо сомнительное проведение времени - морочить голову девчатам, которые не решают вопросы, плюс еще и без цели вообще что-то решать
 
Реєстрація
17.08.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S6 Duos
Сумнівне... Але там, де я піду, там нема дівчаток, яких шкода :(. Є лише один типу "мажорчик" який ніяк не натішиться своїм айфоном 3Г чи 3ГС вже кілька місяців і який до того ж доволі зверхньо ставиться до відвідувачів. В мене ж є "улюблені" ЦОА, в яких сидять такі собі "чмошники", які вважають тебе за бидло. От я і люблю таких поставити на місце. А там, де адекватні люди працюють, то я там не ходжу :) Хоча, якщо маєш кращі ідеї, то дай знати. Може варіант з юристами все ж таки спробуєм? За цими ж сімками справді ніяких "гріхів" нема. Вони не брали участь в накрутці, їх не поповнювали краденими бонусами чи кримінальною електронкою, але їх Київстар взяв і тупо відключив.

Добавлено через 2 минуты
Є ще варіант це все МТС показати. От зробили б рекламку зі слоганом "З наших тарифних планів можна дзвонити до абонентів усіх операторів" або "Ми не відключаємо... просто так"
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.10.08
Місто
Харьков+
tkalych, когда у операторов спрашивают о черных-серых списках, они говорят что не могут отключать, иначе это нарушение закона. Вот и иди в милицию, пусть составляют протокол о нарушении твоих конституционных прав, заводят дело :)
Ну ашо, фактически отключили твой телефон.
 
Реєстрація
17.08.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S6 Duos
Я не настільки наївний, щоб іти в міліцію.

Добавлено через 10 минут
Тільки що:
1. Uskladnennja po nomeru abonenta 0967565244 vyrisheno. Nomer ponovleno. Z povagoju, Kyi'vstar.
2. Vash nomer 0980697841 rozblakovano. Z povagoyu, Kyivstar.
 
Останнє редагування:

Advoc@te

Заблокирован
Реєстрація
09.04.08
Місто
Республика Крым, РФ
Телефон
TCL Idol X
tkalych, когда у операторов спрашивают о черных-серых списках, они говорят что не могут отключать, иначе это нарушение закона. Вот и иди в милицию, пусть составляют протокол о нарушении твоих конституционных прав, заводят дело :)
Ну ашо, фактически отключили твой телефон.

Милиция такими вопросами заниматься не будет!
 
Реєстрація
17.08.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S6 Duos
Заблокували новий номер - 067-800-09-14. Активований 30.03.12 р. в 09.23, заблокований в 09.36 :) Жесть :)
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
tkalych,

Добавлено через 27 секунд
Student, ну как он мог ходить в ЦОА? посмотри по хронологии сообщений..
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.08.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S6 Duos
Йесссс!!!! Ще один заблокували - 067-800-09-08. Активований 30.03.2012 в 9.55, заблокований - в 10.10. :)

Добавлено через 2 минуты
Щоб модератори не сварилися, більше не буду наводити статистику по блокуваннях. А поки що маємо ось таке от: за останні 12 годин заблоковано 4 номера. 2 з них, які були заблоковані вчора, після оформлення мною заявки по телефону 466, були розблокувані сьогодні зранку. За 2 останні номера зараз буду все з"ясовувати.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.08.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S6 Duos
Alex, А я питав в операторів ЦОА і вони говорили, що нема обмежень!!! Дослівно "...можете активовувати навіть 100 стартових пакетів протягом 1 доби з 1 мобільного телефона"
 
Зверху