Свавілля lifecell

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Купівля єсім рахується активацією номера :( Купив єсім 09/2023, зараз активував і дізнався, що акція "небачені ціни" по даному номеру не діє, бо закінчилась ще 31.01.2024 :(
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Купівля єсім рахується активацією номера :( Купив єсім 09/2023, зараз активував і дізнався, що акція "небачені ціни" по даному номеру не діє, бо закінчилась ще 31.01.2024 :(
А в чому свавілля?
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Inn@, в тому що активація єсім не є активацією номеру
eSIM активується без номеру?
Припускаю, мається на увазі, що придбання eSim вважається активацією номера. По-іншому: номер активується в момент придбання eSim.
Post automatically merged:

Roman_UA, до якої дати діє номер? До 09.2024 чи до 03.2025?
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
що придбання eSim вважається активацією номера.
дуже дивно.
Проте в регламенті:
Другий етап акції проводиться для нових абонентів ТОВ «лайфселл», які активують SIM-картку у мережі Організатора, починаючи з 01.12.2023 на всій території України, крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій
І з умов:
60. Договір про надання послуг може укладатися Оператором з Абонентом в усній або письмовій (в тому числі електронній) формі. При цьому:
60.1. Договір в усній формі:
...
60.1.2. Вважається укладеним у момент активації споживачем відповідної SIM-картки в телекомунікаційній мережі Оператора. Для активації SIM-картка повинна бути вставлена / додана у кінцеве обладнання та з останнього необхідно здійснити виклик на номер 111 або завітати на будь- яку веб-сторінку в мережі Інтернет. Активація SIM-картки означає, що Абонент ознайомлений та безумовно погоджується з цими Умовами, правилами та процедурами Оператора та з умовами обраного ним тарифного плану, пакета послуг і окремих послуг
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
idea, я думав, що ключове тут SIM та eSIM. Це різне. Я трохи поспішив сюди відписати, бо перший онлайн консультант тупо написав, що номер активовано раніше і при намаганні з'ясувати чому - просто закрив чат. А другий вже послався на інформацію на сайті, де дійсно написано, що eSIM продається активованою. Ось чому вони типу "активуються" у роумінгу, а звичайні SIM - ні)
Але згоден, що все воно якось заплутано виходить і тому попередження тут буде не зайвим я думаю. Або перенести до більш профільної теми.

Ryo San, я вже встиг закинути туди гроші щоб обрати тариф зі знижкою, а їх не вистачило по причині стопа акції і оператор мені повідомив, що номер діє один рік (до 05/03/25) навіть без обраного тарифу. Але при купівлі eSIM писало, що потрібно скористатись впродовж 180 днів після покупки, тобто це стандартний час на обрання тарифу, коли активуєш звичайну SIM. Тому тепер все сходиться.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Roman_UA, можливо знов консультант-торопига спростив і заплутав? Наче так і є 180 днів, а після поповнення +365.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Roman_UA, наче як і по класиці зі строком номера: 180 +29 грейс. Восени проходив(з грейсом).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А другий вже послався на інформацію на сайті, де дійсно написано, що eSIM продається активованою.
А де саме це написано? я не знайшов.
я думав, що ключове тут SIM та eSIM. Це різне.
В "умовах і правилах" нема окремих умов для eSim. У окремому документі про eSim теж нічого нема про вже активовані. Ось навіть на сайті написано: "як активувати eSim" https://www.lifecell.ua/uk/sim-ta-nomer-new/eSIM/#download, і покрокова інструкція. Тому юридично Ваша правда і якщо хочете її відстояти, пишіть письмовий запит/скаргу.

Теж як варіант, спитайтесь, чи якщо замінити зараз на нову eSim (новий профіль) чи буде активація в рамках акції - можливо це вихід?
оператор мені повідомив, що номер діє один рік (до 05/03/25) навіть без обраного тарифу. Але при купівлі eSIM писало, що потрібно скористатись впродовж 180 днів після покупки, тобто це стандартний час на обрання тарифу, коли активуєш звичайну SIM.
І знов ніде на сайті і в офіційних документах про це анічичирк. Учора усе перерив і не знайшов. Лише якийсь добродій на сайті колись писав інфо про умови пакету універсальний (але чи вона актуальна лишається загадкою). 180 днів, протягом яких потрібно поповнитись на 10 грн, щоб продовжити дію номера (там теж дуже мутно все описано).
Roman_UA, можливо знов консультант-торопига спростив і заплутав? Наче так і є 180 днів, а після поповнення +365.
Тобто це і є базові умови лайфа? а діють вхідні/вихідні? на тарифі єдиного? по ідеї там би жодних пакетних нарахувань не мало бути.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
А де саме це написано? я не знайшов.
на сторінці покупки eSim


І знов ніде на сайті і в офіційних документах про це анічичирк. Учора усе перерив і не знайшов.
Я писав, що поповнив рахунок (сума > 10 грн), тому, думаю, термін дії став 1 рік (тобто все за правилами), але номер не працює навіть на вхід поки не оберу і не оплачу тариф.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
на сторінці покупки eSim
знайшов, у магазині https://shop.lifecell.ua/uk/product/esim/1787/2943/?tab=description
але на самому сайті про eSim цієї інформації нема https://www.lifecell.ua/uk/sim-ta-nomer-new/eSIM/

Тож пробуйте той інший варіант, про який я писав, може вигорить. https://www.lifecell.ua/uk/sim-ta-nomer/simussd/ але треба спершу поцікавитись чи цей варіант підійде. На мою думку в регламенті нічого не стоїть на заваді.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...зная, что за полночь должны были сняться 325 гривен за роутерный тариф и памятуя о хитрожопости Лайфа, пополнил заранее (5.09 было + 325) и выключил (отрубил питание) роутеру в 11 часу вечера, т.е. заведомо до. Трафика от текущего тарифа оставалось с лихвой с учетом всех их хитростей - 40 гиг согласно показаниям в кабинете.
...утро. Роутер еще выключен, т.е. модем с его "4G only" ну никак не сможет выйти на связь. Захожу в кабинет. Все в норме, остаток 5.09 гривен, тариф на очередные 4 недели есть... Но куда при выключенном модеме уже делись 68 мегабайт трафика? Он же и не кричал, и не слушал эфир... "Ничего не понимаю".
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Space Cat, 68 мегабайт зкомуніздили. Модем же ж в цей час був фізично-електрично відключений. Штепселем. :cool: Чи то БСка гукала-гукала, а він не обізвавсь? :cool: Шось багатенько для перегукування "Дядьку, ви спите чи як?". :cool:
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Space Cat, 68 мегабайт зкомуніздили. Модем же ж в цей час був фізично-електрично відключений. Штепселем. :cool: Чи то БСка гукала-гукала, а він не обізвавсь? :cool: Шось багатенько для перегукування "Дядьку, ви спите чи як?". :cool:
68 мегабайт!)))) Це не 68 гіг, та Ви бачу принципова людина)
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
...зная, что за полночь должны были сняться 325 гривен за роутерный тариф и памятуя о хитрожопости Лайфа, пополнил заранее (5.09 было + 325) и выключил (отрубил питание) роутеру в 11 часу вечера, т.е. заведомо до. Трафика от текущего тарифа оставалось с лихвой с учетом всех их хитростей - 40 гиг согласно показаниям в кабинете.
...утро. Роутер еще выключен, т.е. модем с его "4G only" ну никак не сможет выйти на связь. Захожу в кабинет. Все в норме, остаток 5.09 гривен, тариф на очередные 4 недели есть... Но куда при выключенном модеме уже делись 68 мегабайт трафика? Он же и не кричал, и не слушал эфир... "Ничего не понимаю".
Может какие-то округления? Типа как на винчестерах пишут "1Тб=1000Гб", и когда такой подключаешь, в винде показывает 930Гб
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Или резервация. То есть мегабайты не потрачены, но в момент включения модема система их "зарезервировала", и, так как у Лайф все быстро обновляется, при проверке показывает остаток с учётом "резерва".
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Forced Nomad, 0, що округлили до 68? Ну бог з ними. Одначе роблю висновок: хоч СІМка й спить (бо модем/роутер або смартфон _виключений_, повністю в сенсі електрики) - але трафік на нього якогось хріна вішають. Хоч і технічний. Але куди він йде, той технічний? В "рєльсу"?
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Forced Nomad, 0, що округлили до 68? Ну бог з ними. Одначе роблю висновок: хоч СІМка й спить (бо модем/роутер або смартфон _виключений_, повністю в сенсі електрики) - але трафік на нього якогось хріна вішають. Хот і технічний. Але куди він йде, той технічний? В "рєльсу"?
Та Вас просто так lifecell тролить!) Піднімає Вам настрій!
 
Зверху