Свавілля Vodafone

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
25/02 надійшло смс про нарахування 10гб, але сам пакет не нарахувався (мабуть через те, що був нарахований пакет за акцією 14/02). Сьогодні спробував написати в чат, щоб нарахували - відмовились, типу система автоматично нараховує, поповніть рахунок, щоб списали ап і тоді буде (чи можливо буде, так і не зрозумів) нарахований пакет.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Roman_UA, аналогічно з 1000 хвилинами. Почали клянчити гроші.

Приклад: Київстар надав безліміт на свою мережу, щоб не сплачувати інтерконект. Це дуже гарна ініціатива.

Антиприклад: нібито надати 1000 хвилин та 10 ГБ Інтернету, які не зможеш використати.

От вам і казка про журавля і лиса.
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
сергій, автоматично надається всім абонентам, нічого не потрібно замовляти.
Не зрозуміло тільки чому деяким абонентам дають 15ГБ а не 10ГБ як більшості
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
нарахували 8 березня 10Гб на 30 днів. Телефон кнопковий не користувався. Сьогодні набрав для перевірки *101*04#, а там ніяких 10Гб немає(.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
сергій, проверь в муводафон, у некоторых оно ни по одному ussd не покажет.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів

Летом

Заблокирован
Реєстрація
28.03.22
Місто
Днепр
Есть гба
Зачем блокируют?
 

Вкладення

  • IMG_20220415_122000_961.jpg
    IMG_20220415_122000_961.jpg
    109.5 КБ · Перегляди: 104
  • Angry
Реакції: irv
Реєстрація
12.09.19
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone
Тиждень не виходило з'ясувати умови роумінгу. По чату та по телефону. Зачекайте, з'ясовую інформацію та величезні періоди очікування. Прошу поєднати з тим, хто, напевно, знає. Відповідають: я знаю! Потім каже, я все сказав і кладе слухавку. Кожен говорить своє. Домогтися правди або посилання на інформацію неможливо.

Допомогло звернення через форму на сайті. Відповіли толково, протягом доби.

Нині знову проблеми. У роумінгу "Немає мережі". Створили заявку. Тиждень без відповіді.

В Україні добу ніхто не міг додзвонитися. Створили заявку. Тиждень без відповіді.


Рівень Водафону зараз – електроніка працює, люди не працюють. Кваліфікація консультантів на 111 прагне до нуля.
Ми постійно підвищуємо кваліфікацію працівників. )
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Кваліфікація консультантів на 111 прагне до нуля.
Для того є вагомі причини. Ті хто більш-менш впевнено почувався (в цій сфері), виїхали. Набрали нових менш обізнаних, в одному магазині Лайф, молода-гарна чесно сказала, що перший день працює, а до того ринок Барабашова.....
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.11.08
Місто
Irpin, Ukraine
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Тиждень не виходило з'ясувати умови роумінгу. По чату та по телефону. Зачекайте, з'ясовую інформацію та величезні періоди очікування. Прошу поєднати з тим, хто, напевно, знає. Відповідають: я знаю! Потім каже, я все сказав і кладе слухавку. Кожен говорить своє. Домогтися правди або посилання на інформацію неможливо.

Допомогло звернення через форму на сайті. Відповіли толково, протягом доби.

Нині знову проблеми. У роумінгу "Немає мережі". Створили заявку. Тиждень без відповіді.

В Україні добу ніхто не міг додзвонитися. Створили заявку. Тиждень без відповіді.


Рівень Водафону зараз – електроніка працює, люди не працюють. Кваліфікація консультантів на 111 прагне до нуля.
Ми постійно підвищуємо кваліфікацію працівників. )
Одразу відчувається, що ви в комфорті закордоном.
1. Багато працівників в Україні звільнилося та виїхало закордон.
2. Нових за день не навчиш. Подумайте, як щвидко навчити людину яка ніколи не працювали в цій сфері.
3. Не забувайте про повітряну тривогу, під час неї кол-центри і чати не працюють.
Після завершення тривог-великі чергі на лінії.
4. Ручну реєстрацію в мережах роумінг-партнерів робили? Також немає реєстрації?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Тиждень не виходило з'ясувати умови роумінгу. По чату та по телефону. Зачекайте, з'ясовую інформацію та величезні періоди очікування. Прошу поєднати з тим, хто, напевно, знає. Відповідають: я знаю! Потім каже, я все сказав і кладе слухавку. Кожен говорить своє. Домогтися правди або посилання на інформацію неможливо.

Допомогло звернення через форму на сайті. Відповіли толково, протягом доби.

Нині знову проблеми. У роумінгу "Немає мережі". Створили заявку. Тиждень без відповіді.

В Україні добу ніхто не міг додзвонитися. Створили заявку. Тиждень без відповіді.


Рівень Водафону зараз – електроніка працює, люди не працюють. Кваліфікація консультантів на 111 прагне до нуля.
Ми постійно підвищуємо кваліфікацію працівників. )
Одразу відчувається, що ви в комфорті закордоном.
1. Багато працівників в Україні звільнилося та виїхало закордон.
2. Нових за день не навчиш. Подумайте, як щвидко навчити людину яка ніколи не працювали в цій сфері.
3. Не забувайте про повітряну тривогу, під час неї кол-центри і чати не працюють.
Після завершення тривог-великі чергі на лінії.
4. Ручну реєстрацію в мережах роумінг-партнерів робили? Також немає реєстрації?
Проблема може бути на стороні закордонного оператора також (( в інших абонентів працює водафон?
В мене навіть було таке що в одній точці міста дає зареєструватися в іншій ні в того самого оператора.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Там щось мабуть пов'язано із партнерством між операторами. От наприклад, з мого досвіду: в Румунії 4 оператори - Vodafone, Orange, Digi, Telekom. ВФ Україна категорично не підключається до двох останніх, без питань підключається до Оранж, разу з п'ятого (а то й з десятого) підключається до румунського ВФ. В той же час ЛС відмінно підключається до всіх, окрім румунського ВФ - до нього ніяк, ні з якої спроби. Усе пробував вручну.
 
Реєстрація
12.09.19
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone
Тиждень не виходило з'ясувати умови роумінгу. По чату та по телефону. Зачекайте, з'ясовую інформацію та величезні періоди очікування. Прошу поєднати з тим, хто, напевно, знає. Відповідають: я знаю! Потім каже, я все сказав і кладе слухавку. Кожен говорить своє. Домогтися правди або посилання на інформацію неможливо.

Допомогло звернення через форму на сайті. Відповіли толково, протягом доби.

Нині знову проблеми. У роумінгу "Немає мережі". Створили заявку. Тиждень без відповіді.

В Україні добу ніхто не міг додзвонитися. Створили заявку. Тиждень без відповіді.


Рівень Водафону зараз – електроніка працює, люди не працюють. Кваліфікація консультантів на 111 прагне до нуля.
Ми постійно підвищуємо кваліфікацію працівників. )
Одразу відчувається, що ви в комфорті закордоном.
1. Багато працівників в Україні звільнилося та виїхало закордон.
2. Нових за день не навчиш. Подумайте, як щвидко навчити людину яка ніколи не працювали в цій сфері.
3. Не забувайте про повітряну тривогу, під час неї кол-центри і чати не працюють.
Після завершення тривог-великі чергі на лінії.
4. Ручну реєстрацію в мережах роумінг-партнерів робили? Також немає реєстрації?
Привіт, Ірпінь. За 7 км від вас, з лютого.
1. Статистика біржи праці каже інше.
2. Чому саме не навчити? Думати, розуміти? Іх дуже добре навчили тягнути час і відмовлятися черговими фразами.
Прохання було - з'єднати з тим, хто знає. Скажи: вибачте, я не знаю, постараюсь розібратися і передзвоню вам. Всьо! Повна повага до консультанта. Так буває. Ми не всі все повинні знати. Але бажання допомогти нема! Проте є бажання позбутися абонента і намайнити консультацій. Певно за це платять. Цьому добре навчили.
3. Не треба прикривати непрофесіоналізм форс-мажором.
4. Так. І телефон перевантажували. )
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.09.10
Місто
Чернигов
Поповнив на суму чотирьох тижнів. До активації чотирьох тижнів подзвонив на іншу мережу (дві години пройшло від поповнення). Від водафон жодної смс не було. Як про 4 тижні так і про добовий тариф. Про добове списання дізнався коли гроші закінчились. В чате заявку прийняли лише "чому смс про добовий тариф не було".
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
USSD ні. "сам дурак" так і є...
Але ж смс могли прислати а не під нуль рахунок слизати.
Так смс із запізненнями бувають. Поки не перевірили, що нарахували якийсь пакет, і залишок на рахунку, таке собі... телефонувати.
 
Зверху