Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
12.08.09
Місто
Харьков
Сделал замену SIM-карты, вхожу через WEB-версию по новому PUK 2, а вот через мобильное приложение по новому PUK 2 не пускает, только по старому PUK 2! :oops: Глюк или что-то другое? )
Уважаемый абонент! Для решения Вашего вопроса требуется дополнительное время, по факту решения проинформируем Вас дополнительно. Приносим извинения за временные неудобства. С уважением, Киевстар.

Когда у меня был основной номер КС, если были какие-то сложности, ВСЕГДА сроки переносили, интересно так по любому обращению?
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Пфф, всего каких-то 1,5 года и решили откомментить :champion:
https://new.kyivstar.ua/ecare/profileSettings сказав(ла):
Вийти з вебверсії Мій Київстар на інших пристроях*
Змінити пароль
Налаштування входу**

*дія не поширюється на мобільний додаток Мій Київстар

**Якщо ви виберете вхід із паролем, але не будете заходити у вебверсію більше 40 днів, увімкнеться двоетапна перевірка: спочатку пароль, а потім одноразовий SMS-код.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я зашел по смс-паролю, поставил стационарный пароль, но все равно при входе присылает смс. Что я сделал не так?
Ти ще раз перевір. Буває, що 5 разів потрібно встановлювати "Персональний пароль". Налаштування не зберігаються з першої спроби.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Я зашел по смс-паролю, поставил стационарный пароль, но все равно при входе присылает смс. Что я сделал не так?
В настройке авторизации были?
Когда я боролся с такой проблемой, поддержка советвала, что новый пароль должен отличаться от старого. Если пароль дорог, снова поменять.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Я зашел по смс-паролю, поставил стационарный пароль, но все равно при входе присылает смс. Что я сделал не так?
В настройке авторизации были?
Когда я боролся с такой проблемой, поддержка советвала, что новый пароль должен отличаться от старого. Если пароль дорог, снова поменять.
Так он старый пароль и не даст поставить без промежуточной смены на новый/сторонний.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
зашел по смс-паролю, поставил стационарный пароль, но все равно при входе присылает смс
В настройках https://account.kyivstar.ua/cas/security надо выбрать метод авторизации по умолчанию "вход по персональному паролю", сохранить, выйти и зайти снова.
ks-login.jpg
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Я зашел по смс-паролю, поставил стационарный пароль, но все равно при входе присылает смс. Что я сделал не так?

LiquidStrm, так сделано,
тут в другом же дело, что надо повторить

Post automatically merged:

Roman_UA, рабочая процедура:
1)зашел в вебморду
2)сменил пароль на промежуточный
3)сменил пароль на нужный
4)поставил нужный режим авторизации, сохранил
5)заново зашел в настройки атворизации(в 98% он не сохранился) и повторил п (4)
6)повторил п(5) проверил и при необходимости повторил п(4)
7)на 40 дней свободен.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Що це за пуш такий на заблокованому екрані?
Вдруге. Не тицяється.
 

Вкладення

  • IMG_20210207_045935.jpg
    IMG_20210207_045935.jpg
    82.1 КБ · Перегляди: 119
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
idea інколи з'являється таке повідомлення, коли программа оновлює дані.
Згодом зникає
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Рожевих смузісьорбів сьогодні рекорд. Увімкнення входу по персональному паролю сьогодні запам`яталося з 15-ї спроби.
14 разів натискання на кнопку "зберегти" призводили до великого нічого.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
"Сталася неочікувана помилка ..."

Только что работало и вот такое...
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Kritik, последние пол часа раз через два точно такое же.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
И, главное, на 2-й версии виджеты продолжают отлично работать, а на 3-й ну никак. Постоянно крутится и ничего не показывает 90% времени.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
В оновленні врешті є темна тема, проте плашку з відбитком пальця не додумались затемненити.
Над дизайном ще працювати і працювати, не зрозуміло куди вони поспішають і роблять постійні недороблені оновлення.
Хоча інфо за номером уже оновлюється швидше.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
  • Like
Реакції: idea

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
12.08.09
Місто
Харьков
Сделал замену SIM-карты, вхожу через WEB-версию по новому PUK 2, а вот через мобильное приложение по новому PUK 2 не пускает, только по старому PUK 2! :oops: Глюк или что-то другое? )
Уважаемый абонент! Для решения Вашего вопроса требуется дополнительное время, по факту решения проинформируем Вас дополнительно. Приносим извинения за временные неудобства. С уважением, Киевстар.

Когда у меня был основной номер КС, если были какие-то сложности, ВСЕГДА сроки переносили, интересно так по любому обращению?
Уже несколько раз обращался в поддержку, отправьте скриншот на почту, ну хорошо Вам технический специалист перезвонит, прошла неделя!
Я сегодня вновь позвонил, моё обращение хоть в работе? Да, Вам сегодня перезвонят, ну никто так не позвонил... В соседней ветке обсуждали какая плохая поддержка у lifecell, ну и в КС она не лучше)
 
Останнє редагування:
  • Sad
Реакції: idea
Зверху