Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Користувався для роутера, фігня оскільки при відключенні світла і переключенні на резервне джерело роутер перезавантажується
У нього не було вимоги, щоб переключалось безшовно. Є підозра, що йому треба не для роутера.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Користувався для роутера, фігня оскільки при відключенні світла і переключенні на резервне джерело роутер перезавантажується
У нього не було вимоги, щоб переключалось безшовно. Є підозра, що йому треба не для роутера.
За умови що 20 вольт я здогадався що малоймовірно що для роутера, я просто привів свій приклад використання і проблема з якою стикнувся, тож довелось зняти цю платку з використання. Мова про платку що в його посиланні, а не ту що ти скинув, хоча скоріш за все по твоєму лінку буде мати ту саму проблему.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Шо ти ниєш. Включи НЕЗЛАМНІСТЬ©
:LOL: А я що роблю?)) Просто прохи підбішує, коли всім в Києві пропонують використати рішення, яке добу заряджається, щоб потім пережити на пару годин за дві доби вимкнення. Тут таке не треба.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
За умови що 20 вольт я здогадався що малоймовірно що для роутера
У асуса є трохи упоротих роутерів на 19В, з тоненьким штекером (шось типу 2.5*0.7), до яких підходять зарядки від eeepc
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
За умови що 20 вольт я здогадався що малоймовірно що для роутера
У асуса є трохи упоротих роутерів на 19В, з тоненьким штекером (шось типу 2.5*0.7), до яких підходять зарядки від eeepc
Знаю тому і написав що малоймовірно, моделей не так багато, і часто це типу «ігрові» на хотлайні навіть фільтр є 15 вольт і більше https://hotline.ua/ua/computer/besprovodnoe-oborudovanie/4485-1143085/
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Холодильник, микроволновка, электродуховка, кондиционер, стационарный компьютер без электричества не работают.

Более того, сейчас выгодно заряжать ночью, а разряжать днём. Конечно, если ночью есть электричество.

В моем случае, когда отключают электричество - в доме есть газ, централизованная горячая и холодная вода, все в квартире работает от аккумуляторов. Единственная проблема - лифт.
Ну живешь по царски :) Хотя можно обойтись без большинства этих благ. Или заменить альтернативными. Например вместо микроволновки примус. :)
Оно то конечно хорошо, но дорого. Плюс эти всякие экофлоу склонны ломаться. Вот у соседей полетел и никто не берется ремонтировать. А кто то сгорел. А ведь думал что умнее всех.
Post automatically merged:

Куди? Між 2-ой та 3-ей комірками? Вони ж зсередини гріються.
Між всіми ячейками. Подивився ще раз схему для 3S я б поставив 4 реле. На скільки я читав, більшість пожеж із за теплового разгону. То бішь ти перервав ланцюжок, та струм не буде розганяти тепло. Про внутреннее замыкания тоже понятно, от него не убережешься никак. Но как понимаю я, большинство пожаров вызвано именно разгоном.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Хотя можно обойтись без большинства этих благ. Или заменить альтернативными.
Реально в квартирі треба живити тільки холодос. Для приватного будинку - насос, газовий/дровяний котел взимку. Світло, роутер, зарядка гаджетів - це все можна забезпечити набагато дешевшими і доступними девайсами, бажано ще без перетворювань DC->AC. Гріти/готувати їжу, у кого електроплита, можна на газових балонах, корона з фіфи / перця не впаде, виключення - дітям не можна це довіряти, коли самі вдома. Тєлєк 75", кондішен - то вже панські витребеньки, згадайте як то в окопі кайфово.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Хотя можно обойтись без большинства этих благ. Или заменить альтернативными.
Реально в квартирі треба живити тільки холодос. Для приватного будинку - насос, газовий/дровяний котел взимку. Світло, роутер, зарядка гаджетів - це все можна забезпечити набагато дешевшими і доступними девайсами, бажано ще без перетворювань DC->AC. Гріти/готувати їжу, у кого електроплита, можна на газових балонах, корона з фіфи / перця не впаде, виключення - дітям не можна це довіряти, коли самі вдома. Тєлєк 75", кондішен - то вже панські витребеньки, згадайте як то в окопі кайфово.
Я про те ж. Акумулятор можна заряджати за такий самий час не до 100%, а до 80%. Треба просто обирати акумулятор, який має трохи більше ємність, ніж потрібна приладам (холодильник, світло, зарядка телефонів). Може тоді і "підбішувати" перестане.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
дітям не можна це довіряти, коли самі вдома.
Так думають ті в кого електична плитка. В реалії розігріти щось чи зварити собі чаю дитина в 11років вже повинна вміти.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Реально в квартирі треба живити тільки холодос.
Зимой не обязательно. Жена что то там морозит. Я смотрю на нее и молчу :) Кроме того не забываем что если ты запитал холодильник не факт что это сделали в магазине, где все покупаешь то что ложишь в этот холодильник. У меня слава богу вода централизованная, газ для приготовления пищи, поэтому я не парюсь. Единственное о чем думаю это котел. Если электричество будет по 4 часа в сутки холодильник отходит на 10 план. Главное зарядить то что питает котел за эти 4 часа.
Post automatically merged:

Я про те ж. Акумулятор можна заряджати за такий самий час не до 100%, а до 80%. Треба просто обирати акумулятор, який має трохи більше ємність, ніж потрібна приладам (холодильник, світло, зарядка телефонів). Може тоді і "підбішувати" перестане.
Думаю що за 4 час в сутки й так не будеш вспівати до 100% зарядити :)
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Думаю що за 4 час в сутки й так не будеш вспівати до 100% зарядити :)
Якщо це постійно буде по 4 години на добу, завдання ускладняється. Тоді треба мати декілька акумуляторів та зарядних пристроїв (в мене 2 акумулятора та декілька зарядних пристроїв; ще є сонячна системка). Холодильник бере 700Вт*г за добу, акумулятор LFP 100А*г, зарядний пристрій 20А. Рахуйте самі.
Треба більше? Беремо аккумулятор LFP на 200А*г (хто багатий та хоробрий, то LTO) та зарядне на 40А.
А в нас так: взяли акумулятор AGM на 100А*г, зарядне на 20А..... через деякий час дивуємось, а чого це акум бабахнув.
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
molecul на 13.6 ви заряджати будете дуже довго, в рази. В умовах постійних знеструмлень треба заряджати максимально швидко, тому 14.2В. Можете на постійній основі ставити 14.2 В і раз в пару місяців підливати дистильовану воду, щоб компенсувати електроліз води.
Аккумулятор на гарантии, новый совсем. При 4-х часовых отключениях он успевает разрядиться процентов на 10 от своей емкости, при 10-амперном токе заряда он восстанавливается часа за 2. Т.е. пока вполне терпимо. Если продолжительность отключений возрастет, а время наличия электричества между отключениями уменьшится, возможно аккумулятор и не будет успевать заряжаться. По своему опыту знаю, что 20-амперный AGM, постоянно подключенный к БП на 14,2 вольта, вздулся за 3 месяца. Хотелось бы держать аккумулятор в буферном режиме как можно дольше.
Производитель заявляет, что можно заряжать аккумулятор током в 0,3С, это чуть больше 30 ампер, но что-то ссыкотно.
Я би порадив AGM не звертаючи увагу на гарантiю вскрити . Зможеш наблюдати за матами . Заряжай не бiльше 0.1C . Бери не бiльше третини . Балансування банок проведи по низу використання
Вскрыл крышку, позаглядывал в банки. Особо ничего рассмотреть не получилось, отверстия маленькие диаметром. Залил в каждую банку по 12 мл дисцилированной воды, маты стали сырыми на вид, но воды не видно. До какого уровня нужно мочить маты?
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Старокостянтинів
Телефон
Mi 9T
molecul на 13.6 ви заряджати будете дуже довго, в рази. В умовах постійних знеструмлень треба заряджати максимально швидко, тому 14.2В. Можете на постійній основі ставити 14.2 В і раз в пару місяців підливати дистильовану воду, щоб компенсувати електроліз води.
Аккумулятор на гарантии, новый совсем. При 4-х часовых отключениях он успевает разрядиться процентов на 10 от своей емкости, при 10-амперном токе заряда он восстанавливается часа за 2. Т.е. пока вполне терпимо. Если продолжительность отключений возрастет, а время наличия электричества между отключениями уменьшится, возможно аккумулятор и не будет успевать заряжаться. По своему опыту знаю, что 20-амперный AGM, постоянно подключенный к БП на 14,2 вольта, вздулся за 3 месяца. Хотелось бы держать аккумулятор в буферном режиме как можно дольше.
Производитель заявляет, что можно заряжать аккумулятор током в 0,3С, это чуть больше 30 ампер, но что-то ссыкотно.
Я би порадив AGM не звертаючи увагу на гарантiю вскрити . Зможеш наблюдати за матами . Заряжай не бiльше 0.1C . Бери не бiльше третини . Балансування банок проведи по низу використання
Вскрыл крышку, позаглядывал в банки. Особо ничего рассмотреть не получилось, отверстия маленькие диаметром. Залил в каждую банку по 12 мл дисцилированной воды, маты стали сырыми на вид, но воды не видно. До какого уровня нужно мочить маты?
На вiдео показано якi мати сухi а якi нормальнi . Ще ти маеш провiрити чи нема розбалансування банок по напрузi . Обережно щупами не замкни там нiчого
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Старокостянтинів
Телефон
Mi 9T
Думаю що за 4 час в сутки й так не будеш вспівати до 100% зарядити :)
Якщо це постійно буде по 4 години на добу, завдання ускладняється. Тоді треба мати декілька акумуляторів та зарядних пристроїв (в мене 2 акумулятора та декілька зарядних пристроїв; ще є сонячна системка). Холодильник бере 700Вт*г за добу, акумулятор LFP 100А*г, зарядний пристрій 20А. Рахуйте самі.
Треба більше? Беремо аккумулятор LFP на 200А*г (хто багатий та хоробрий, то LTO) та зарядне на 40А.
А в нас так: взяли акумулятор AGM на 100А*г, зарядне на 20А..... через деякий час дивуємось, а чого це акум бабахнув.
Сонячна системка може компенсувати i зарядку i днем емнiсть аккумулятора , тобто його емностi потрiбно буде тiльки на нiч . Сонячнi панельки можна зробити самому i даже в квартирах вiшати мiж окнами . Купони алi в помiч
Post automatically merged:

Щупами щупать нечего, не видно электродов в отверстия. Диаметр отверстия миллиметров 10.
Можна фото отвору з гарним освiтленням ?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
Сфоткал как получилось.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Зверху