Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
Сфоткал как получилось.
На цих фото важко побачити чи получиться зробити безпечний контакт для балансування
В отверстия не видно ни тела электрода, ни перемычки. Померять напряжение каждой банки не получится, не говоря уже о том, чтобы подзарядить отдельно взятую банку. Буду юзать как есть, периодически доливая воду. Нужно на литий-железо-фосфатник копить, с ними проще. Но цены прыгнули и в наявности практически нигде нет, сегодня еле нашли в наличии 12v 100ah за 15к грн.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Зимой не обязательно.
До зими же дожити треба. Тим більше, не завжди морози -15 хоча б, і не всі можуть винести холодос в холодне приміщення, щоб менше споживав. Якісь продукти можна винести на балкон у місті, і відкрити вікна, але важко утримувати біля +5, щось буде псуватись точно.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Старокостянтинів
Телефон
Mi 9T
Навiть в квартирах можна найти мiсце для сонячной панельки . Навiть зимою енергii буде хватати для холодильника й котла . На вiсячку снiг не потрапляе i нахил зимою чудовий
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-06-24-15-31-49-931_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-06-24-15-31-49-931_com.miui.gallery.jpg
    411.3 КБ · Перегляди: 35

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
в квартирах можна найти мiсце для сонячной панельки . Навiть зимою енергii буде хватати для холодильника й котла
Та ну, максимум на балконі пару шт на 150...200 Вт - зимою вони дадуть сльози
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Старокостянтинів
Телефон
Mi 9T
в квартирах можна найти мiсце для сонячной панельки . Навiть зимою енергii буде хватати для холодильника й котла
Та ну, максимум на балконі пару шт на 150...200 Вт - зимою вони дадуть сльози
Нагадаеш менi зимою зробити з них замiри . Я впевнений що ти помиляешся . До речi вони 600 вт розмiр 2.40x1.80 . Верхнi панелi були засипанi снiгом i з торцових менi хватало на холодильник , свiтло , телевiзор-43д i насосну станцiю . Котел самотеком на евросит 630. Холодильник поставив ватметр , через сутки гляну , вiн же не завжди мотором крутить . По паспорту 180 в рiк. По прикидкам на сутки холодильник 0.5 , свiтло 0.1 , водяний насос 0.1 , телевiзор три години 0.2 . Компютер типа firebat t8 i роутер можна не враховувати . Тобто панелям потрiбно давати 6 годин по 150вт , аккумулятор на отдачу 250вт/год i вже можна буде жирувати
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Вскрыл крышку, позаглядывал в банки. Особо ничего рассмотреть не получилось, отверстия маленькие диаметром. Залил в каждую банку по 12 мл дисцилированной воды, маты стали сырыми на вид, но воды не видно. До какого уровня нужно мочить маты?
От саме сирими мати повинні бути, я б сказав, що жирними. Над матами рівня не повинно бути. Якщо навіть і переллєте кілька міліметрів, то нічого страшного. Щупами, як о там вище писали, не лізьте, бо якщо коротнете, то буде фініш. Щоб збалансувати, поставте його на тих же 14.2 В(можна до 14.8 В) і нехай постоїть так добу. Все вирівняється. Але як ви кажете, що акум новий, то в цьому потреби нема.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
До речi вони 600 вт розмiр 2.40x1.80
Балкон балкону - різниця. На такий балкон, як у моїх родичів, влізе лише 3 панелі розміром 1х1м кожна. Північна сторона будинку. Взимі вихлопу буде мізер. Тому не всім таке підходить.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Старокостянтинів
Телефон
Mi 9T
Не думав, що ця хрєнь така здорова...
Я таку зняв бо жiнка злилась що серiали прериваються . Та штука повiльна в перемиканнi й на великих нагрузках iнколи стрекоче даючи розриви . Зараз поставив скорострела , спрацьовуе гучно але вiдпрацьовуе чiтко
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Якщо це постійно буде по 4 години на добу
Так, постійно, за 3...4 години акум ніяк не набере потрібну ємність, а холодос його зжере за 4 години блекауту.
Ви самі пробували заряджати акумулятор LFP? Це не Pb - в них ККД заряду набагато більше. Сожрать 700Вт за 4 години? В мене так не виходить (це я м'яко сказав).
треба мати декілька акумуляторів та зарядних пристроїв
Це треба сидіти вдома 24/7 і контролювати всю ту дроч - зарядку та заміну акумів?
От звідки таки думки?! Дали світло - розімкнув з'єднання акумів та увімкнув дві зарядки; немає світла - вимкнув зарядки та з'єднав акумулятори. Можна зробити це автоматично.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ви самі пробували заряджати акумулятор LFP? Це не Pb
Дякую, Кеп!😂 Що я тільки не пробував..)) Але, ми ж ніби про поради користувати AGM, або взагалі автомобільні ca, з lifepo4 "кожен зможе", але їх зараз або 1)не знайти, 2)ціна як за літак. Пізно всрались вже.
Post automatically merged:

Ти на кого ставив ?
Хто про акуми, а хто про алі-дрочерство..🫣
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Старокостянтинів
Телефон
Mi 9T

Вкладення

  • Screenshot_2024-06-25-02-08-33-429_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-06-25-02-08-33-429_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    143.6 КБ · Перегляди: 53
Останнє редагування:

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Хто про акуми, а хто про алі-дрочерство..🫣
На цьому "дрочерстві" мені обійдеться акумулятор LFP для ДБЖ APC Back-UPS ES 525 на 13А*г замість стандартного АГМ на 9А*г для аварійного живлення малопотужних пристроїв за 45USD (замість 68USD). З акумуляторами на Pb награвся, досить!
Я про те, що якщо хочешь знайти нормальний акум за адекватні гроши, знайдеш. І шукати треба не тоді, коли наперло, а заздалегідь. Я, наприклад, це зрозумів у листопаді 2022р та потихеньку відкладав кошти (та трохи зменшив вклади) на аварійне електроживлення (та про донати на ЗСУ не забував). Ця дрочь на Алі - для нас пенсів саме воно.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Як саме переробив цей UPS? Бо він під ферум не заточений. Знаходжу мало варіантів переробок, з викорисанням зовнішнього зарядного блока.
А навіщо його переробляти? Напруга заряду в нього 13,76В, отже зарядить він той LFP до 80% і перезарядити його не вдасться. При відключенні заряду на акумуляторі залишаються ті самі 13,76В, але при увімкненні UPSа останній тестується, тім самим трохи зменшує напругу до 13,4В, що майже відповідає 100% заряду АГМ Pb акумулятора. 80% від LFP акумулятора 13А*г це приблизно 10,4А*г при напрузі (12,0-13,4)В, що більше, ніж у PB акумуляторах. LFP чудово себе поводить у циклічних режимах, особливо при недозаряді. Звісно, для коректного заряду треба балансир (я замовив активний з блютуз, щоб до батарейки не лазити). При розряді після 12В вниз струм повинен різко знизитись, UPS вимкнеться. Після вимкнення повинен відбутися "відскок" напруги вгору, то ж акумулятор не буде розряджений до критичних значень. Який струм заряду в цього UPSа я не знаю, але не більше 3А, що мене (та акумулятор) цілком влаштує. Транс великий, тому, думаю, витримає. Це тільки теорія, треба перевіряти самому.
Пояснення (на істину не претендую): я свідомо не заряджаю свої LFP акумулятори напругою вище, ніж 3,45В на комірку (13,8В на 4S збірку). Далі тільки тепло та розбіг комірок при невеликом збільшенні заряду, тому що комірки б/в, що б не казали китайці. Балансування з 3,3В струмом до 0,4А. Через дві години після закінчення заряду примусове відключення балансиру.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Холодильник бере 700Вт*г за добу, акумулятор LFP 100А*г, зарядний пристрій 20А. Рахуйте самі.
Какая то у тебя интересная математика. Вот набрал в инете: Бытовые холодильники потребляют от 300 до 800 ватт, в зависимости от срока службы, размера и других факторов. Т.е в сутки 300Втх24ч=7,2Квт. Не важно какой у тебя аккумулятор, но 20А зарядка х4=80Ач х12В=960Вт\ч. Т.е у тебя дефицит реальный 6,6кВт
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Холодильник бере 700Вт*г за добу, акумулятор LFP 100А*г, зарядний пристрій 20А. Рахуйте самі.
Какая то у тебя интересная математика. Вот набрал в инете: Бытовые холодильники потребляют от 300 до 800 ватт, в зависимости от срока службы, размера и других факторов. Т.е в сутки 300Втх24ч=7,2Квт. Не важно какой у тебя аккумулятор, но 20А зарядка х4=80Ач х12В=960Вт\ч. Т.е у тебя дефицит реальный 6,6кВт
Розумна китайська розетка, через яку мій холодильник був запитаний впродовж тижня з Вами не згодна. З Вашими розрахунками не згоден і здоровий глузд, який бачить місячне споживання холодильника (за Вашими розрахунками) у 210кВт*г.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Вик Влад, когда я гуглил, писало, что в работе холодильник берет ~120 Вт, на старте до киловатта, "некоторые модели могут и больше". Что, учитывая простои в работе компрессора, ближе к данным SeLena.
 
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
Вик Влад, тут вище писали що за паспортом річне споживання чийогось холодильника складає 180 кВт. А у вас виходить 7.2 * 30 = 216 на місяць. На порядок помилилися!

180/рік, звісно, занижено, з моєї практики реальне споживання складає від 20 до 40 кВт на місяць в залежності від типу холодильника та його завантаженості.
 
Зверху