Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Terabajtik, что скажешь про HT206D или Accta AT-600C? ну как-то за 50 бакинских на Али, или еще дороже у нас, я не готов.. Мультиметров в хозяйстве море, в т.ч. клещи AC current, не хватает только DC current клещей..
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Terabajtik, что скажешь про HT206D или Accta AT-600C? ну как-то за 50 бакинских на Али, или еще дороже у нас, я не готов.. Мультиметров в хозяйстве море, в т.ч. клещи AC current, не хватает только DC current клещей..
Не знаю скупой платит дважды, посмотрите обзор юнитов 204+ на ютубе, как все сделано и подогнано, приятно взять в руки и работать с таким инструментом
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Поясніть, плз, чайнику, яким каком вимірюють постійний струм кліщами?
Таким же боком как и переменный ток, единственное отличие когда меряешь постоянный ток то перед измерением подносиш токовые клещи к проводу и обнуляешь значения на экранчике, после этого можно мерить
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Попали в руки такие клещи. Вчера измерил потребление котла по постоянному току. Вішло 6,3-6,5А. На сколько я понял умная розетка не врала и инвертор приятно порадовал своим КПД.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чому покази китайської розетки повинні відрізнятися від показів китайських струмових кліщів? Рівень електроніки +- той самий.
 

barabas

Гуцул
Реєстрація
05.08.08
Місто
Надвірна коло Станіславова
Телефон
Старий надійний МЕ45 з мультисімом
А що, коли полярність не міняється, струм вже не тече?
Звісно ж, тече. Але нема зміни магнітного потоку для роботи трансформатора струму, який використовуєтья в кліщах. Якщо так вважати,то нема потреби юзати DC/DC перетворювачі. Очевидно, тут використовують зовсім інший принцип
 
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
Але нема зміни магнітного потоку для роботи трансформатора струму, який використовуєтья в кліщах.
В клещах, меряющих постоянный ток, используется датчик холла вместо трансформатора тока. Ему все равно, меняется магнитное поле или нет.
Единственный нюанс. Непосредственно перед измерением, и в том месте где будете мерять, нужно обнулять показания. А то он меряет все, включая магнитное поле земли.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Інвертор на кожні 100Вт в розетці жере від акб 9,5-10А
В мене вийшло на 72Вт 6.3-6,5А
Post automatically merged:

Чому покази китайської розетки повинні відрізнятися від показів китайських струмових кліщів? Рівень електроніки +- той самий.
Клещи дали дорогие. Это с производства где куча погрузчиков. Они будь что брать не будут.
 
Останнє редагування:
  • Haha
Реакції: twar

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
........Рівень електроніки +- той самий.
Рівень електроніки в китайців не такій вже и поганий. Наприклад, доволі точні вольтметри вони виготовляти навчились (наприклад Richmeters RM088, RM408B; всередині плата від Zoyi).
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Добралися до мене китайські плати юсб-зарядок від 12В (додам до 12в аварійної проводки в кімнатах, щоб можна було комфортно заряджати гаджети/повербанки).
Варіант №1. ±0,5-0,6$ Звичайна зарядка, 5В3А. Заявлені 3А - тримає, дає 5,04-5,06В. Але, на холостому, без навантаження, жере ±200мА. На 3А потужність, що береться від АКБ приблизно така ж, що віддається в ЮСБ (тобто на навантаженнях втрат немає). Але... Навіть на "декларованих-довготривалих" 2А дуже гріється (хвилин за 10 до 80-90° на дроселі, вся плата через деяку площу поменше). В якості резерву (коли на рахунку кожен міліампер) не для варіанту "постійно підключений"
Варіант №2. ±0,8-0,9$ QC3.0 24W швидка зарядка. От вона мені сподобалася набагато більше. Аналогічно видає 3А на 5,05-5,08В, аналогічно "без втрат на максимумі", холосте споживання 80мА. QC нагрузити (крім мобілок) в мене нема чим, тому перевірити максимальні струми-напруги не можу. За рахунок "хоч якогось радіатора" на максимумі майже не гріється (думаю там і 40° не було) Теж не став би ставити постійно підключеними - додам ще і якийсь вимикач.
І може хто знає варіант "автоувімкнення" таких плат при підключенні до них юсб-штекера?
PS: можна було б "розв'язати" підключення копуса (екрана) гнізда до плати, і тоді б при підключенні штекера до гнізда замикався б 4й (мінусовий) контакт з корпусом (з тими кабелями, де "мінус" підключений як до корпуса так і до контакта) - і через оце замикання робити під'єднання -12В (підпаявши його до корпуса юсб). Але, плати там двошарові, і треба "здувати" гніздо, щоб перерізати доріжки... Звичайним паяльником випаювати таке заморочливо.
PPS: Так, як "розв'язати" корпус не вийшло, я "розв'язав" мінус самого контакта в гнізді перегризши цей контакт :) Тепер +12 подається на площадку плати, а -12 на підпаяний до контакта дріт. В такому вигляді автопідключення-автовідключення працює як задумано. При підключенні юсб-штекера в юсб-гніздо -12 від акб через замикання корпуса та контакта штекером підключаєтся до плати. Знаю, шо 2-3А комутувати так не зовсім правильно, але за нєімєнієм горнішной імєют конюха у воєнний час число pi() може доходити до чотирьох...
 

Вкладення

  • S3301580815994ee3acd3faafac6f7619u[1].jpg
    S3301580815994ee3acd3faafac6f7619u[1].jpg
    39.2 КБ · Перегляди: 14
  • Sf2a5721db5b0423ebf0a71a9461814b8b[1].jpg
    Sf2a5721db5b0423ebf0a71a9461814b8b[1].jpg
    180.3 КБ · Перегляди: 14
  • auto_on.jpg
    auto_on.jpg
    295.7 КБ · Перегляди: 12
Останнє редагування:
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Немного все адаптировались к отключениям, но зима еще долгая да и летом, думаю, будет не лучше. Надо будет холодильник поддерживать. Задам несколько вопросов. Я в дбж сейчас пользую простой автомобильный Акк. Хотелось бы знать на сколько эффективнее lifepo4? Автомобильный Акк я использую на %20от ёмкости дабы не убить. Я так понимаю lifepo4 можно на 80% использовать? Кто на практике использует поправьте если я не прав. 60ач Акк при токе 7ампер протянет часов 6? Потери инвертора я учел. И второй вопрос. С какой мин мощностью инвертора кому удавалось запустить холодильник?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Долговечнее, больше циклов, не боится холода, низкий саморазряд
запустить холодильник
Смотря какой. Cовременные имеют системы плавного пуска (всплески не выше 300, дежурно 65), а старые запуском компрессора высадить могут и 1000-ку, хотя в дежурном едят ~ 150 Вт.
 
Зверху