Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
твій банк потрапляє під санкції
Користуєшся підарськими банками?? :mad:
Post automatically merged:

неможливість поставити свою мелодію замість дзвінка…Я вже не говорю про скачану з піратського сайту…
:oops: Завантажуєш з піратського сайту в m4r (для айфон), закидуєш з компа. Особисто мене не влаштовує готова нарізка, хочу конкретний фрагмент/ приспів / програш, щоб не було рагульно "як у всіх", ріжу за допомогою Audacity (free), зберігаю як m4a і міняю розширення на m4r.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
треба вчитись на чужих помилках.
Куйове якесь "навчання" в тебе.. у підарів. Тобто, якщо вагенрівців мінусують в Бахмуті, то треба на цьому вчитись - не йти у вагнер тільки з цієї причини?? Звідки насосав цю "причину", можна тільки здогадатись... Не торкайся лайна, і не будуть блокувати.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Maxxx, він не про це каже. Є така штука як ризики. Кожен інвестор чи бізнесмен має їх враховувати при розробці додатків до розгляду в AppStore. Приклад з банками зараз не дуже доречний, але є багато інших прикладів нахабної політики Apple, починаючи від Телеграм і закінчуючи Spotify або Epic Games з Fortnite
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Як на мене, то єдиние чим бісить айос, це неможливість поставити свою мелодію замість дзвінка…Я вже не говорю про скачану з піратського сайту….До прикладу, в айтюн є всі пісні і альбоми гурту Без обмежень, а мелодій на дзвінок всього дві. Вже мовчу про Жадана чи братів Гадюкіних. Ну це ж взагалі…
все давно можна встановити
в мене хелло мото на дзвінку))
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
chelavek, то якась біполярка? Вибач))) На самсах і сяомі стоїть рінгтон вйфона, а тут таке))) Але дякую))))
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Якщо заблокують Приват24 - це відчують всі Українці, на відміну від блокування Фортнайту чи Спотіфаю.
Це якась Закарпатська шизофренія чи повне нерозуміння причинно-наслідкових зв'язків?
Якщо країна неспровоковано нападає на інші при повній підтримці населення, при чому не тільки в моменті, а з моменту утворення - то так логічно що проти неї вводять санкції. Інаселення яке це усе повністю підтримує і фінансує - має страждати і відчувати що щось вони роблять неправильно. І чудово що еппл та інші корпорації максимально ускладнює користування своїми продуктами.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Всі хто бояться превентивних блокувань в демократичній державі, можуть поки що продати все майно що мають тут і виїхати в країну де буде стабільність в плані відсутності західних сервісів зглузду з'їхали, боятись що заблокують приват24 бо заблокували російську альфу?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Bebobi, не о том, чуток.
Хуже, когда патриотично накидываешь на protoss, который, хз, вполне быть может "работает в саппорте банка Тинькофф/Сбер" https://red-forum.com/threads/Гумор.676/post-1922213
А сам, вполне беспечно поддерживаешь на плаву руснявый альфа-банк. А чо - удобно же.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Можливість компанії просто заблокувати тобі доступ до потрібного додатку
Цей додаток - токсичний. Цей банк - спонсорує агресію проти нас, вбивства і тортури наших людей. Те, що таке блокується - тільки великий +
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
для мене це дужу дуже суттєвий недолік.
А для мене суттєвий недолік - це недостатня русофобія Епла.. Вони можуть в один момент перетворити абсолютно всі айфони русні на цеглини, завести в режим stolen з написом на кшталт "раша із терроріст стейт", тоді лоба багатьох "хароших - я політєкой нє інтєрєсуюсь" кацапів реально торкнеться смердюча залупа їх плешивого фюрерка.. Але то тільки мрії...((
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Користуєшся підарськими банками?
Який тупий аргумент. Не користуватися недостатньо.
Сьогодні у тебе з точки зору Apple все гаразд. А через рік припустимо в твоїй країні якась нестабільна ситуація і як наслідок санкції. Хоча твоєї особистої провини немає в цьому. А раз санкції, то Apple робить твій гаджет цеглиною.
Приклад: сьогодні ти живеш в українській державі, через рік через невдалі військові дії все ж таки змінюється політика й уряд на кацапський... А з точки зору Apple сам розумієш що це означає. Санкції і заборона та блокування/видалення додатків.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А через рік припустимо в твоїй країні якась нестабільна ситуація і як наслідок санкції.
Тобто по-твоєму в РФ, Ірані і Північній Кореї раптово сталась "нестабільна ситуація", а не диктатура і повний пиздець, що вибудовувався десятиліттями під мовчазне схавлення народу?

все ж таки змінюється політика й уряд на кацапський...
Якщо у такій ситуації усе, що тебе найбільше хвилює, це перетворення айфона на цеглину, мені тебе дуже шкода.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
усе, що тебе найбільше хвилює, це перетворення айфона на цеглину
Ця тема про iPhone а не про війну і диктатуру. І я написав вище "приклад" для розуміння, що Apple хазяїн твого iPhone а не ти.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
через рік через невдалі військові дії все ж таки змінюється політика й уряд на кацапський...
Все просто - під підарами жити я не буду - або евакуююсь, або здохну, але заберу пару недолюдей із собою. Інші варіанти не розглядаю в принципі. Так що в дупу собі засунь навіть таку думку і приклад! 🖕 :mad:
 
Зверху