Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
РедмиНоте5 та же фигня...
Redmi Note 5 4/64, восьмое ведро с 10-ым miui, ничего подобного не замечаю, все работает, никакой вёдерной самодеятельности, с подсветкой тоже проблем нет. Может из-за девятого ведра с его адаптивной батареей?
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Redmi Note 5 4/64, восьмое ведро с 10-ым miui, ничего подобного не замечаю, все работает, никакой вёдерной самодеятельности, с подсветкой тоже проблем нет. Может из-за девятого ведра с его адаптивной батареей?

Это на девятке такое появилось, у меня MIUI Global 10.3.1.0 (PEIMIXM) проблему подтверждаю.
 
Реєстрація
19.12.17
Місто
Днепр
Телефон
OnePlus 7
Я вообще разочаровался в Xiaomi, почитал их форумы. Люди там пишут что на Mi9 после последней обновы наблюдаются отвалы симкарт, и лечится только понижением версии прошивки. Походу они даже флагманы не могут нормально настроить.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
MI9T.
Ошибка фронтальной камеры.
"Невозможно открыть камеру".
И это в нужный момент, когда вместо видео разговора начинаешь заниматься "лечением" - калибровкой, а человеку на той стороне говоришь - подожди....перезвоню, очень бесит
 
Реєстрація
02.09.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 8
Рут не ставил, обновляюсь только по ОТА, никаких проблем нет.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
На міА2лайт з липневою обновлю поламали анімацію фейса, особливо при автоповороті. Також вбили звук в навушниках...Автояскравість живе своїм життям. При дзвінку шторка падає вниз і вухом вмиквється все, що лиш можна. Єдине, що вроді трохи пофіксили роботу радіомодуля, тепер хоч між стандартами перемикатися швидше і намагається по можливості зацепитися за стандарт вище(раніше едж і не гребе, поки не зловити повну мережу 3/4ж) Не знаю як там з тим же хуа, але мабуть буду наступного разу брати щось з тої серії, або повернусь на мото, якщо вони приберуть уродливу кількасантиметрову окантовку зверху і внизу дисплея.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
наблюдаются отвалы симкарт
Це в них вже не болячка, а особливість. Наблюдав це на RN3Pro, наблюдаю на RMN5. Інколи лікується відкатом на попередню версію, інколи ні. Ребут лікує до наступного відключення SIM.
ттт, Мi8 на альтернативній прошивці за пів-року таким не страждав. Схоже проблема в ПЗ.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Redmi 4 Prime, KS+Intertelecom / Lifeсell за 2.5 года использования отвалов не было.
Сейчас на руках Redmi Note 6 Pro, KS + 3mob. Отвалов тоже нет
У супруги Redmi Note 5 (азиатская версия с разблок. загрузчиком), Lifecell. Тоже не жалуется на отвалы.

Вероятно нам везёт.
 
Реєстрація
19.12.17
Місто
Днепр
Телефон
OnePlus 7
Меня удивляет что этой проблемой заразили флагманы!
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Redmi 4 Prime, KS+Intertelecom / Lifeсell за 2.5 года использования отвалов не было.
Сейчас на руках Redmi Note 6 Pro, KS + 3mob. Отвалов тоже нет
У супруги Redmi Note 5 (азиатская версия с разблок. загрузчиком), Lifecell. Тоже не жалуется на отвалы.

Вероятно нам везёт.
З лайфом якраз все окей...Проблеми лиш з Київстар і водафон. У дружини сьогодні перестав бачитися водафон, який купили 2 місяці тому...Тре буде міняти сімку...Я теж, як вже писав, часто міняю через відвали Київстар і водафон карти. Лайф курва 2.5-3 роки і нічого йому немає
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Меня удивляет что этой проблемой заразили флагманы!
З лайфом якраз все окей...Проблеми лиш з Київстар і водафон. У дружини сьогодні перестав бачитися водафон, який купили 2 місяці тому...Тре буде міняти сімку...Я теж, як вже писав, часто міняю через відвали Київстар і водафон карти. Лайф курва 2.5-3 роки і нічого йому немає
То телефони тут ні при чому. Це сімки гамняні.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Так я і не кажу що це телефон..Якби він против карти, то й лайфу прийшли би кранти...Така якість сім карт
Та там, нижче почали жалітись на відвали сімкарт на телефонах Сяомі, от я й уточнив...
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Та там, нижче почали жалітись на відвали сімкарт на телефонах Сяомі, от я й уточнив...
Я в темі по заміні сім карт водафон і Київстар вже писав...сім карти в них лажа...Просто сяомі чомусь більш чутливі до якості цих карт ніж інші телефони.
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я в темі по заміні сім карт водафон і Київстар вже писав...сім карти в них лажа...Просто сяомі чомусь більш чутливі до якості цих карт ніж інші телефони.
Та не тільки Сяомі чутливі. В мене в дзвонилці ці сімки накривались. Та й навіть не в чутливості справа. Сімка якщо працює, то працює і в Сяомі і в дзвонилці. Якщо підбарахлює, то і там, і там. А якщо накрилась, то не працює вже ніде.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Та не тільки Сяомі чутливі. В мене в дзвонилці ці сімки накривались. Та й навіть не в чутливості справа. Сімка якщо працює, то працює і в Сяомі і в дзвонилці. Якщо підбарахлює, то і там, і там. А якщо накрилась, то не працює вже ніде.
Трьох річний Лайф і піврічний Київстар дружини. При тому, вона сімки трогає в телефоні рідко, не то що я...
 
Зверху