Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco F6
Чи вірно я здогадуюся, що прошивка Hyper OS для регіона RU буде без сервісів Google і відповідно також без Google Pay? Вона іде із дзвонилкою Xiaomi. Соромлюся питати це на 4pda бо вони здогадаються що я з України.
Сервіси Google так просто не встановиш як звичайний додаток? Якщо прошивка офіційна.
 
Реєстрація
21.03.18
Місто
Харьков
Captain, на RU є Google сервіси і Google Pay

MIUI (RU) Це ПЗУ, дуже схоже на Глобальне ПЗУ. Пошукові програми належать Google. Замість Google ви можете використовувати Яндекс як пошукову систему за умовчанням. Також у цьому ПЗУ є нові віджети MIUI 13.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Соромлюся питати це на 4pda бо вони здогадаються що я з України.
Ти цього соромишся? З чого б це? Всі мої публічні і особисті знайомі знають що я з України. Кому це муляє я знаю що відповісти
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco F6
конечно Индонезия. Обычная глобалка с звонилкой от xiaomi, работают и гугл сервисы и гугл пей.
Тільки є деякі нюанси: Індонезія версія прошивки більш низька ніж RU і інші прошивки. І це співвідношення версій +- завжди буде. А ще, по Poco X3 Pro пам'ятаю що всі версії Індонезії згодом офіційно забракували (відкатили) бо глючні.
Post automatically merged:

В дупу такий ресурс тоді
Є гідний аналог 4pda з ломаним софтом, прошивками? Немає.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
На індонезійській прошивці понад рік. Оновлення приходять рідше й повільніше, ніж на глобалку чи європейку, але все працює стабільно й без глюків
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Ти цього соромишся?
Можуть забанити за сам факт що з України. А це не входить в мої плани.
Не сцяти, подивись скільки там ніків з прапором України. Єдине що - рашадаунітос мінусують в рєпу за прапор України, сподіваюсь це тебе не зупинить
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Себастьян Перейро, його воно вже зупинило, бо там прошивки, а так де ж він їх візьме.

Captain, в мене було дуже багато знайомих з ким пройшли довгий особистий шлях. Форум навіть не стоїть з цим поряд, та проте мене це не зупиняло казати їм правду у вічі. Це не догана тобі, зовсім ні. Кожен жеве як хоче і може. Проте подумай, якщо ми приховуємо себе навіть в мережі може отой дядько Вова що підсмажив малят сьогодні не так вже помиляється стосовно Малоросов? А як ні, то чи коштують ті прошивки якихось іграшок, втрати себе.
 
Останнє редагування:

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Індонезія версія прошивки більш низька ніж RU і інші прошивки
А ты не смотри на цифирьки. Для каждой ветки у них своя нумерация. Например, индонезийская 1.0.3.0 может быть по дате выхода свежее, чем 1.0.5.0 глобалка или ру.
И на моем поко м5 индонезийка стоит уже больше года, не было ни разу проблем с прошивками.
Забраковать могут любую прошивку, если найдут в ней косяки.
Повторюсь еще раз индонезийская версия - это полноценная глобалка с нормальной звонилкой сяоми и всеми гугл-компонентами.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco F6
Вдалося отримати офіційний дозвіл розблокування. Потім під'єдную до miflash_unlock - треба чекати як в старі часи 71 годину:
Please unlock 71 hours later. And do not add your account in MIUI again, otherwise you will wait from scratch
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-07-08-21-29-24-713_com.miui.gallery-edit.jpg
    Screenshot_2024-07-08-21-29-24-713_com.miui.gallery-edit.jpg
    51.2 КБ · Перегляди: 25

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Pavlovich$, та пофиг на те OS. Главное, чтобы телефон работал нормально (не тормозил), и приложения можно было ставить.

А то мне сейчас попался не очень хороший экземпляр Redmi Note 11. Изначально не обновленный с момента покупки в 2022-м, жалобы - "плохо работает wi-fi". "Как плохо? - Попользуйся, увидишь". Взял, пользуюсь. Скинул на заводские, обновил до этой самой hyper OS. Но все равно, действительно глючит иногда wi-fi. Вроде подключение есть, а интернета нет. Роутер, ессно, не при чем, с другими устройствами такой проблемы нет. Если разрешить переключаться на мобильный при плохом wi-fi - смарт именно это и делает.

Сейчас вот начал копать - пишут, что проблема с 5 GHz, при смене канала роутером (хз, у меня сомнения, что роутер часто меняет канал, но действительно, и у меня, и у владелицы стояло авто). То есть зафиксировать канал - и должно быть все ОК. Будем посмотреть.
 
Останнє редагування:
Зверху