fiunigo

Заблокирован
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
плохо работает wi-fi
Мені колись попався китайфон (марку та модель вже не згадаю), який майже не ловив GPS.
Розібрав, виявилося що китайці в підвалі примудрилися заломити припаяний на плату контакт, що мав передавати на неї сигнал з антени в задній кришці. Поправив - пішло.
Можливо і тут щось подібне з вайфаєм.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Мені колись попався китайфон (марку та модель вже не згадаю), який майже не ловив GPS.
Розібрав, виявилося що китайці в підвалі примудрилися заломити припаяний на плату контакт, що мав передавати на неї сигнал з антени в задній кришці. Поправив - пішло.
Можливо і тут щось подібне з вайфаєм.
Ну это конечно, тоже может быть, но я внутрь пока не хочу лезть. Там не настолько все плохо, но глюк, конечно, неприятный.

Не так давно лазил в один ZTE, как раз по схожему поводу. Ремонтировали знакомым смарт два года назад (экран), после ремонта нормально работал только 4G, 2G - очень плохо. Но так как смарт ребенку, которому только игрушки, то Wi-Fi и 4G - хватало. Потом как-то мне пожаловались, я посмотрел youtube про разборку - в смарте крышка чуть ли не ногтем открывается. Открыл - коннектор антенны вижу, а самой антенны - нет. Закрыл, отдал, отнесли мастеру, оказывается, антенна есть, просто она под платой "спряталась".
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Xiaomi Redmi A2 (чи шось схоже бюджетне). Звернулась до мене сьогодні родичка з такою проблемою- вхідний дзвінок від певного абонента блокується і не надходить, в журналі дзвінків висить значок що вхідний дзвінок відбувся щойно і він заблокований, жодного звуку чи зарання екрану. В абонента що телефонує- йде 1 гудок і одразу збій. Заходив в меню телефона, заблоковані номери- пусто, якийсь спам і ван- відключив, в СМСках не заблокований, в контактах даний абонент теж не заблокований. Оновив прошивку до останньої версії- не допомогло.
Може десь бути блок на стороні Лайфа чи сам телефон зловив глюк? Можливо хтось з таким стикався :rolleyes:
 
Реєстрація
31.05.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 8T, PocoX3 Pro
Xiaomi Redmi A2 (чи шось схоже бюджетне). Звернулась до мене сьогодні родичка з такою проблемою- вхідний дзвінок від певного абонента блокується і не надходить, в журналі дзвінків висить значок що вхідний дзвінок відбувся щойно і він заблокований, жодного звуку чи зарання екрану. В абонента що телефонує- йде 1 гудок і одразу збій. Заходив в меню телефона, заблоковані номери- пусто, якийсь спам і ван- відключив, в СМСках не заблокований, в контактах даний абонент теж не заблокований. Оновив прошивку до останньої версії- не допомогло.
Може десь бути блок на стороні Лайфа чи сам телефон зловив глюк? Можливо хтось з таким стикався :rolleyes:
Скоріше за все користувач натиснув блокування (наприклад в СМС) і не помітив цього. Моя мама було таке зробила - я не міг до неї додзвонитися з основного номеру, тільки з другого. Рішення - видалити контакт абонента із записної книжки і перевірити вхідний дзвінок. В разі успіху - створити контакт наново.
 
Реєстрація
04.07.20
Місто
Мукачево
Телефон
Redmi Note 13
Доброго вечора.
Подарували новий гаджет для зв'язку Redmi Note 13. Оновив операційну систему з 14 версії яка була з коробки до HyperOS і не встановлюється мелодія на контакти з телефоної книжки. Спрацьовує стандартна пікалка. Що це може бути? Як це можна виправити може хтось вже виправив? Вам смішно,а я вже пожалкував встановив вайбер вибрикується з дозвоном (кажуть що звонять для активації акаунта, а дзвінка немає(видало повідомлення спробуй ще через добу)). Чи то я щасливчик чи у Xiaomi з Вайбером лижі відказують?
 
Останнє редагування:

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
(кажуть що звонять для активації акаунта, а дзвінка немає(видало повідомлення спробуй ще через добу)).
я теж не замовляв активацію, але сьогодні прилетіла. І Дзвоник був. Повідомив в службу підтримки про ліву активацію. Не бачив його сразу ((
У друга вже дві доби зворотьня ситуація, не може активувати.
 
Причина: дописав

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
(кажуть що звонять для активації акаунта, а дзвінка немає(видало повідомлення спробуй ще через добу))
ще один знайомий звернувся з такою ж проблемою, тільки вже не 13 ксяомка а 7а і теж не може активувати вайбер.
Телефон страренький, каже сильно гальмував, він вирішив скинути до заводу, тепер трету добу без вайбера. Ні смс, ні звоника. Або звоник через +- 1,5 години. Ну і потім ліміт на добу, спробуйте завтра. Напевно шось таки з вайбером.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Redmi Note 13. Оновив операційну систему з 14 версії яка була з коробки до HyperOS
Лично я перепрошил бы телефон этим ГиперОс(Fastboot), так сказать, чтобы исключить кривость установки обновлений. Ну а насчет вайбера - номер не перенесен на другого оператора?
 
Реєстрація
04.07.20
Місто
Мукачево
Телефон
Redmi Note 13

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Redmi Note 13. Оновив операційну систему з 14 версії яка була з коробки до HyperOS
Лично я перепрошил бы телефон этим ГиперОс(Fastboot), так сказать, чтобы исключить кривость установки обновлений. Ну а насчет вайбера - номер не перенесен на другого оператора?
перешитий, не допомагає. В паралельній темі обговорюють саме про вайбер. Не добре йому, почитайте, щоб тут не плодити повідомлення.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
старий мотлох
Прошивання через "метод подміни". Наскільки безпечний цей метод?
Які можуть бути потенційні проблеми з точки зору невдалого прошивання: цеглина, бутлуп, непрацюючий Google Pay?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
старий мотлох

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Captain, суть метода в том, что прошивка проходит штатными средствами, как обычное обновление, только в один момент ты подкладываешь вместо скачанного файла свой и переименовываешь его.
Проблема может быть, если скачанный файл - битый. А так, Индонезия это тоже глобал, только с локализацией (звонилка сяоми, лента виджетов, все гуглосевисы и нфц должны работать..)
И ещё, существующая прошивка не должна быть новее той, которую устанавливаешь (по дате выхода).
 

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
Проте більшість недоліків обходять через рут+хайд
Рут навіть не розглядається. Треба встановити офіційну прошивку Global -> Indonesia але гарантовано без майбутніх проблем.
Оновився підміною з глобалки на індонезійську ще на початку квітня. Ніяких проблем. Зараз індонезійська ХайперОС у мене оновилася до 1.0.3.0 (штатно). Знов ніяких проблем. Покращилося трохи енергозбереження. Але й до цього оновлення було гарне.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
старий мотлох
Оновився підміною з глобалки на індонезійську ще на початку квітня. Ніяких проблем.
Оновляли на момент оновлення на Hyper OS чи MIUI? Після оновлення не було бутлуп чи іншого? Зробили зброс налаштувань після оновлення?
 
Зверху