Срок действия номера Beeline

Статус
Закрита.
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Bred, не пиши бред :) Архивные не активируются, на то они и архивные. Или сформулируй правильно свою мысль.
 

Valeriy

Заблокирован
Реєстрація
31.10.11
Місто
Україна.Вінниця
Хто підкаже. Ситуація слідуюча. Активовував СП білайн, не активувався. Написав в ЦОА письмове звернення, через місяць прийшла відповідь, що можемо розглянути запит на активацію даного номера, але при умові надання всіх розрахункових документів, що підтверджують факт придбання номера. Виникає запитання, де їх взяти,якщо пакет був куплений в кіоску, тобто без чека. Чи може їм достатньо сканів СП, які я відповідно надав, або ж чека приватного підприємця з печаткою? Чи можливо якось по-іншому вийти з цієї ситуації? Дякую.
 
Реєстрація
22.10.12
Місто
Севастополь
Телефон
Билайн 29, МТС Партнер
Valeriy, в чеке частного предпринимателя напиши в графу товара: "Стартовый пакет Beeline +38068........"
И принеси им такое. Потом отпишись, сработало ли
 

Valeriy

Заблокирован
Реєстрація
31.10.11
Місто
Україна.Вінниця
Пока не має. Розгляд скарги перенесли ще на 2 неділі. Як будуть результати, обов'язково напишу.
 

Valeriy

Заблокирован
Реєстрація
31.10.11
Місто
Україна.Вінниця
Andrey, а що тут незрозуміло? Скарга буде розглядатись ще 2 неділі. Чи Ви професор з філології, що так за слова хапаєтесь?
 

kenWood

На світі є одна Країна...
Реєстрація
01.09.13
Місто
Симферополь, Украина
у кого то есть положительный результат?) о включение сим карт Билайн на которых не было даты конечной активации.. но их отключили.
 

hamlotake

Хай тремтять!
Реєстрація
08.05.10
Місто
L'viv
Телефон
Nokia N9
у кого то есть положительный результат?) о включение сим карт Билайн на которых не было даты конечной активации.. но их отключили.

мав три стартових з тої партії старпаків, котрі роздавали ще через форму замовлення на сайті білайну. якщо не зраджує мені пам'ять то на конвертах наче писало доки варто здійснити активацію, один активував одразу (номер файний вдалося вибрати), а два лежали собі і десь перед новим роком (листопад-грудень 2013) спробував перевірити їх працездатність. При вставлені в телефон сімки не знаходили мережу вручну до київстару не підключалися. Чисто випадково вставив одну з них в старезну нокію, і все запрацювало, навіть не знаю для чого це зробив бо вже планував викинути загибликів, але результат мене втішив - пакет Клік запрацював в ТП 29+... з іншою сімкою такий номер вже не пройшов... До активації при здійсненні двінків на вижившу картку та загиблика говорило щось на зразок - "даний номер не є дійсний..."
 

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
Её вручную в Киевстаре надо было активировать, и всё. Тут чудес никаких нет.
 

hamlotake

Хай тремтять!
Реєстрація
08.05.10
Місто
L'viv
Телефон
Nokia N9
Её вручную в Киевстаре надо было активировать, и всё. Тут чудес никаких нет.
я щось не так написав, чи ти читаєш через слово?
... При вставлені в телефон сімки не знаходили мережу вручну до київстару не підключалися...
Про те що мережі білайн вже немає і вона об'єднана в одну з київзіркою я знаю, відповідно одразу ж намагався привчити картки до реалій на які вони не були запрограмовані. з двох пакетів "воскрес" один. Вони були в одному конверті, випущені мабуть також одночасно.

В старій нокії жодних маніпуляцій не здійснював з вцілілою карткою вона практично одразу ж підключилася до мережі, після чого вдалося перевірити рахунок та здійснити перший дзвінок. друга не піддалася жодним маніпуляціям. в той момент мені було достатньо і цього.
 

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
В своё время продавал много Билайнов, так с некоторыми приходилось помудохаться что бы активировать.
Видимо прочитал через слово не увидел про ручной выбор сети.
 
Реєстрація
16.02.12
Місто
АК
Телефон
Motorola
Продление срока пополнением.

Какая минимальная сумма пополнения продлевает срок действия номера KS|DJUICE|Beeline-UA предоплата?
 
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
Re: Продление срока пополнением.

roketsan, в теории 40 грн
 
Статус
Закрита.
Зверху