Стосунки між чоловіком і жінкою

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
невдаха навряд чи буде альфою хоч в якомусь сенсі.
😳Ти не бачив чоловіків, які представницько виглядають, розповідають багато, як вони, що вони, і там були, і все знають, а реально беруть в борг у друзів, мами і у дружини тягнуть, і постійно в мінусах? А ще й руки зі сраки.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Кохана сказала, що якщо в чоловіка нема:
1. Окремого житла.
2. Джерела доходів, щоб прогодувати дитину.
то за нього заміж вийде тільки повна дура.
Без образ, але ваша кохана:
-вам сказала те, що ви хотіли почути;
- її виховало так середовище, в якому вона росла. Тоді питання до вашої тещі.

Я росла з думкою, що маю стати партнером чоловікові, стояти поруч з ним, а не позаду. І заробляю достатньо, що себе прогодувати і забезпечити. Чоловік рідко знає, яка в жінки зарплатня ;) Тому неважливо скільки заробляє. Гроші не роблять чоловіка більш мужнім.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
чоловіка більш мужнім.
Згоден з усім, крім цього розмитого вислову.. Для когось мужність - це справи, для когось зовнішній вигляд, комусь слова, а комусь - статки і гроші. Все індивідуально. І так само незрозуміло, "мужність" що це??
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Згоден з усім, крім цього розмитого вислову.. незрозуміло, "мужність" що це??
Це я мала наувазі, що чоловік не стане більшим чоловіком ніж він уже ним є. Якби це вірно пояснити?Треба мені розширяти свій словниковий запас...:rolleyes:
О, не зроблять його більш маскулінним(?).

Доречі питання, до чоловічої частини форуму. Скажімо є сім'я де зарплата чоловіка 20к, зарплата жінки 1к$. Чи згодились би ви піти в декрет замість неї на 1 рік? Дитині 1рік.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
чоловік не стане більшим чоловіком ніж він уже ним є
Чоловік і так не стане більше чоловіком, якщо не змінив стать)) Маскулінність - це теж все умовно, сприймається особисто жінкою чи як сформована думка в суспільстві, в певний час і між різними прошарками суспільства може дуже відрізнятись. Тут і мʼязи, і гроші можуть бути. Що саме?
Post automatically merged:

Чи згодились би ви піти в декрет замість неї на 1 рік? Дитині 1рік.
Ні. Чисто із біологічних причин - дитина перші роки життя має бути з мамою. Так закладено еволюцією.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
невдаха навряд чи буде альфою хоч в якомусь сенсі.
😳Ти не бачив чоловіків, які представницько виглядають, розповідають багато, як вони, що вони, і там були, і все знають, а реально беруть в борг у друзів, мами і у дружини тягнуть, і постійно в мінусах? А ще й руки зі сраки.
Це одиниці. Які навіть на статистику не впливають

Я росла з думкою, що маю стати партнером чоловікові, стояти поруч з ним, а не позаду. І заробляю достатньо, що себе прогодувати і забезпечити. Чоловік рідко знає, яка в жінки зарплатня ;) Тому неважливо скільки заробляє. Гроші не роблять чоловіка більш мужнім.
Де тоді твій чоловік?
думка є. А чоловіка немає?
Чому немає? Надай всі свої ттх, а наявні тут старі пердла дадуть висновок
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Це одиниці. Які навіть на статистику не впливають
Одиниці? Може, ми в різних суспільствах живемо, але я таких особисто знаю не одиниць, а про ще більше від знайомих історії чув))
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Чи згодились би ви піти в декрет замість неї на 1 рік?
Я якось залишився з малим на 2 доби. Було бажання кожні 5 хвилин телефонувати і питати "що робити?". Тому однозначно скажу, що ні за які гроші б не погодився.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Чи згодились би ви піти в декрет замість неї на 1 рік? Дитині 1рік.
Ні. Чисто із біологічних причин - дитина перші роки життя має бути з мамою. Так закладено еволюцією.
Якщо під біологічною причиною ви маєте наувазі вигодовування, то це лише 6 міс. Рік максимум. А в моєму запитанні я уточнила, що дитині 1 рік.
В більшості країн Європи декрет триває рівно стільки. Окрім кількох з колишнього радянського табору. На інших континентах в більш менш цивілізованих країнах так само. Тому бачите, вам неважливо, що грошей більше принесе жінка, ви найшли для себе причину.
А я от теж не хочу сидіти з дитиною, але згодна розділяти всі обов'язки навпіл. Чесно кажучи я взагалі не впевнена, що хочу народжувати...:unsure:
Тому однозначно скажу, що ні за які гроші б не погодився.
Ну значить тому ваша дружина так відповіла. Вона на повному вашому утриманні, зате готова 24/7 дбати про дітей повністю сама. Ви найшли один одного і якщо для вас це працює, то чудово. Я б на таке не підписувалася.
Де тоді твій чоловік? думка є. А чоловіка немає?
Чому немає? Надай всі свої ттх, а наявні тут старі пердла дадуть висновок
Нема. Думаю частково тому, що поки я вирішила, що вже пора, то всіх розібрали.💁‍♀️ Що маєте наувазі під "ттх"?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Якщо під біологічною причиною ви маєте наувазі вигодовування, то це лише 6 міс. Рік максимум. А в моєму запитанні я уточнила, що дитині 1 рік.
Не тільки годувати. До 2..3 років, зазвичай, за дитиною потрібен особливий догляд, природою так закладено генетично, що з цим краще впорається саме жінка.

Те, що у когось з жінок немає бажання народжувати та доглядати дітей - це тільки свідчить про те, що еволюція за якимось причинами викидає генетичний код цих жінок із подальшого природього відбору. Чому саме так - бо еволюція тупа, їй пофіг, що жінка заробляє $2..3К і робить карʼєру, вид буде подовжуватись за рахунок муслімів та індусів, там клепають дітей і ніхто про всяку фігню не думає... Не шукайте в цьому сенс, його нема)
Post automatically merged:

Що маєте наувазі під "ттх"?
Тактико-технічні характеристики. Так маскулінні грубіяни натякають на параметри х-х-х та зовнішні дані... :rolleyes:
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Не тільки годувати. До 2..3 років, зазвичай, за дитиною потрібен особливий догляд, природою так закладено генетично, що з цим краще впорається саме жінка.
Звідки ви взяли що жінка на генетичному рівні краще впорається з доглядом за дитиною? Є пари алелей які науково підтверджено за це відповідають? Я знаю приклади як жінок які буди жахливими матерями, там і пару чоловіків які брали на себе догляд немовляти, поки дружина працювала і чудово з цим впорувались.

Те, що у когось з жінок немає бажання народжувати та доглядати дітей - це тільки свідчить про те, що еволюція за якимось причинами викидає генетичний код цих жінок із подальшого природього відбору. Чому саме так - бо еволюція тупа, їй пофіг, що жінка заробляє $2..3К і робить карʼєру, вид буде подовжуватись за рахунок муслімів та індусів, там клепають дітей і ніхто про всяку фігню не думає... Не шукайте в цьому сенс, його нема)
Яким чином природа викидає генетичний код жінок, які не хочуть доглядати дітей? У цих дітей зникає їхня частина ДНК?
Це що індуси народжують більше - це принцип еволюцію, за яким що менше у організма шансів вижити, то інтенсивніше він розмножується аби збільшити шанси на виживання виду.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
пари алелей які науково підтверджено за це відповідають?
Є, їх ще знайдуть. На жаль, ще дуже мало "дизасемблювали" з коду) В природі особі жіночої статі піклуються про дітей - наші найближчі родичі серед тварин - мавпи - також.))


Я знаю приклади як жінок які буди жахливими матерями, там і пару чоловіків які брали на себе догляд немовляти, поки дружина працювала і чудово з цим впорувались.
Це поодинокі виключення, що підтверджують правило.


Яким чином природа викидає генетичний код жінок, які не хочуть доглядати дітей?
Читай уважніше - не хочуть не доглядати, а народжувати. Доглядати може й інша жінка, й няня в дитячому будинку.
Post automatically merged:

це принцип еволюцію, за яким що менше у організма шансів вижити, то інтенсивніше він розмножується аби збільшити шанси на виживання виду.
Але ж діти у індусів виживають не набагато рідше, ніж у європейців, тому залежність тут не така проста. Це видно по темпам зростання населення там і тут.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Є, їх ще знайдуть. На жаль, ще дуже мало "дизасемблювали" з коду) В природі особі жіночої статі піклуються про дітей - наші найближчі родичі серед тварин - мавпи - також.))
Ти не можеш стверджувати що вони є, якщо науці про них нічого не відомо.
В дикій природі багато чого не як у людей, ті ж мавпи живуть на деревах, але нам якось технологічний і інтелектуальний прогрес дозволяє жити у збудованих нами будинках, їсти термічно оброблену їжу та доглядати за дітьми особам обох статей.

Це поодинокі виключення, що підтверджують правило.
Жахливі матері це поодинокі виключення, серйозно? А у більшості північно-західних країн Європи чоловіки, що доглядають за дітьми у декретній відпустці, вже далеко не поодинокі виключеня, а спільний догляд це просто норма.
І не треба мені приводити у приклад країни третього світу чи ще краще ісламські країни, де у жінок безальтернативно одна перспектива...

Читай уважніше - не хочуть не доглядати, а народжувати. Доглядати може й інша жінка, й няня в дитячому будинку.
Окей, я сприняв "народжувати та доглядати" як 2 окремих типи жінок.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А я от теж не хочу сидіти з дитиною, але згодна розділяти всі обов'язки навпіл. Чесно кажучи я взагалі не впевнена, що хочу народжувати...:unsure:
Сім'ю хочеш? Якщо так, то якою бачиш мету сім'ї без дітей?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
В дикій природі багато чого не як у людей
Все саме так, в основі, що у одноклітинного, що у людини. Незважаючи на увесь технічний прогрес, в основі всього лежать первинні інстинкти.
Post automatically merged:

якою бачиш мету сім'ї без дітей?
Карʼєра, технічний прогрес та інтелектуальний екстаз)) Сублімація.
Post automatically merged:

Ти не можеш стверджувати що вони є, якщо науці про них нічого не відомо.
Ой майо, науці невідомо, що таке електрон і як він виглядає (ті картинки в підручниках фізики - то фейк)), але чогось ти зараз в смарті ті електрони чудово ганяєш та використовуєш...😂 Не бачиш електрони? А вони є)))
 
Останнє редагування:
Зверху