Стосунки між чоловіком і жінкою

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
А я от теж не хочу сидіти з дитиною, але згодна розділяти всі обов'язки навпіл. Чесно кажучи я взагалі не впевнена, що хочу народжувати...:unsure:
Сім'ю хочеш? Якщо так, то якою бачиш мету сім'ї без дітей?
Кому то поплакать в жилетку. Пое6ать моцк. Повиснуть на ухе. Прижаться к сильному плечу. Отключить голову наконец то, а то проц на такое не рассчитан. Не заморачиваться про бабки. Список длинный
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Все саме так, в основі, що у одноклітинного, що у людини. Незважаючи на увесь технічний прогрес, в основі всього лежать первинні інстинкти.
Ну ти ж ніби не схожий на людину що у своїх виборах і життю покладжається на первісні інстинкти. Якби людство жило за первісними інстинктами воно б не досягло і сотої частини того що має зараз.


Ой майо, науці невідомо, що таке електрон і як він виглядає (ті картинки в підручниках фізики - то фейк)), але чогось ти зараз в смарті ті електрони чудово ганяєш та використовуєш...😂 Не бачиш електрони? А вони є)))
Існування електронів доведено численими науковими експериментами. Для того щоб стверджувати що щось існує, не обов'язково мати змогу його оптично бачити, є купа інших наукових методів дослідження. А для того щоб знати що жінки мають кращі здібності до виховання дітей, треба як мінімум провести незалежні експерименти(те що більшість дітей виховують жінки не є науковим експериментом, якщо що), а для того щоб знати що це ще закодовано на рівні генів - треба таки знайти пару алелей і довести що саме вона має на це вплив. Не плутай науку з суспільним устроєм. За суспільним устроєм 200 років тому вважалось що якщо ти народжений не в аристократичній родині - ти тупіший і взагалі недолюдина, але це немає жодного стосунку до реальності, науки чи генетики.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
За суспільним устроєм 200 років тому вважалось що якщо ти народжений не в аристократичній родині - ти тупіший і взагалі недолюдина, але це немає жодного стосунку до реальності, науки чи генетики.
А так и есть же. С каждым годом всё сильнее убеждаюсь.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
А я от теж не хочу сидіти з дитиною, але згодна розділяти всі обов'язки навпіл. Чесно кажучи я взагалі не впевнена, що хочу народжувати...:unsure:
Сім'ю хочеш? Якщо так, то якою бачиш мету сім'ї без дітей?
Я не сказала, що не хочу дітей, а лише те, що боюся народжувати. Це боляче і можна померти. А ще купа наслідків.
Лише 2є з усіх моїх подруг народили абсолютно без найменшого хірургічного втручання. Половина народжувала через КР, яке доволі зручне, але з точки зору гормонів жінка не отримує ударної дози окситоцинів, щоб забути все.
Період відновлення, депресія, а ще дуже часто партнер втрачає статевий потяг до жінки після того як вона народила.
На мою думку народження дитини це найбільший подарунок, який може зробити жінка для свого партнера і він часто недооцінений.:( Чоловіки не хочуть дітей, хочуть мати "потомство", лишити слід після смерті. Тому відносяться до цього як до буденного обов'язку, який має робити жінка.
А особисто я дітей дуже люблю, легко находжу з будь ким спільну мову. І завжди хотіла взяти кількох з сиротинця.
Що маєте наувазі під "ттх"?
Тактико-технічні характеристики. Так маскулінні грубіяни натякають на параметри х-х-х та зовнішні дані... :rolleyes:
І знов про зовнішність?:rolleyes: Я не з "інстасамок", але і без мейкапу нікого не лякаю. А по фізичних характеристиках, ну... Найулюбленіша частина тіла чоловіків у жінках у мене наявна.:ROFLMAO:
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Для того щоб стверджувати що щось існує, не обов'язково мати змогу його оптично бачити, є купа інших наукових методів дослідження. А для того щоб знати що жінки мають кращі здібності до виховання дітей, треба як мінімум провести незалежні експерименти(те що більшість дітей виховують жінки не є науковим експериментом, якщо що
А я про що! Генетики вже довели, що геном людини і мавпи шимпанзе співпадає на 99%, тобто методи виховання теж.


Якби людство жило за первісними інстинктами воно б не досягло і сотої частини того що має зараз.
😂😂😂Що досягли? Одні вбивають інших, треті завдяки інстинктам зйобують подалі. Все саме так. Інстинкти - головне!
Post automatically merged:

Найулюбленіша частина тіла чоловіків у жінках у мене наявна
Мозок?😉
Post automatically merged:

дуже часто партнер втрачає статевий потяг до жінки після того як вона народила.
Це міф, поки жінка не може - втрачає, потім так само відновлюється.
Post automatically merged:

На мою думку народження дитини це найбільший подарунок, який може зробити жінка для свого партнера і він часто недооцінений.:(
Дивно, я думав, це спільне бажання, а не подарунок...
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Единственный орган который отличает женщину от мужчины, ну и который мужчину влечет - между ног у женщин. А остальное есть у всех. Пиво много пей и будут сиське не хуже чем у баб:)
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
webivan, я себя не позиционирую как умного. Опытного - да, но не умного.
А за комплимент спасибо конечно :) лестно
Post automatically merged:

крові аристократичні, ти як мінімум нічого не розповідав
Моего деда звали Карл, он был немец. Хз чо там у него с кровями ))
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А я про що! Генетики вже довели, що геном людини і мавпи шимпанзе співпадає на 99%, тобто методи виховання теж.
І на 40% збігається з огірком, тож у 40% людей немає мозку. Я ж правильно продовжуюю твій логічний ланцюжок?)

😂😂😂Що досягли? Одні вбивають інших, треті завдяки інстинктам зйобують подалі. Все саме так. Інстинкти - головне!
Ото твій айфончик, з якого ти пишеш у інтернеті, сидячи у теплій квартирі, світло у якій забезпечує рощеплення атому, то усе таке - не досягнення. Ну прям життя шимпанзе в лісах амазонки, жодної різниці.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Еволюція тупа, їй пофіг, що жінка заробляє $2..3К і робить карʼєру, вид буде подовжуватись за рахунок муслімів та індусів, там клепають дітей і ніхто про всяку фігню не думає... Не шукайте в цьому сенс, його нема)
Це не еволюція тупа, це збочене суспільство. Є пряма залежність між рівнем прав та освіченості жінок у країнах та кількості народжень. Як там казав Арафат "матка арабської жінки, моя найсильніша зброя".
На мою думку народження дитини це найбіл:rolleyes:ьший подарунок, який може зробити жінка для свого партнера і він часто недооцінений.:(
Дивно, я думав, це спільне бажання, а не подарунок...
Жінки народжуються з цим бажанням, саме тому майже всі готові потім 24/7 брати на себе всі обов'язки. Отже єдина змінна тут це чоловік...І так, це має бути спільне рішення. Партнер має 💯 розуміти і бути учасником. А не очікувати, що після цього нічого в його житті не зміниться і жінка про все подбає.
Найулюбленіша частина тіла чоловіків у жінках у мене наявна
Мозок?😉
А. Так, точно.Я саме про нього і говорила:ROFLMAO:
Единственный орган который отличает женщину от мужчины, ну и который мужчину влечет - между ног у женщин. А остальное есть у всех. Пиво много пей и будут сиське не хуже чем у баб:)
... Прийшов капітан "чорна хмара" і усіх заземлив до брутальної фізіології. :rolleyes:А як же " високий стиль" про прекрасне?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Це не еволюція тупа, це збочене суспільство. Є пряма залежність між рівнем прав та освіченості жінок у країнах та кількості народжень.
Звідси висновок, що для еволюції наші і ваші права і освіченість - по шарабану. Збочене суспільство - це теж результат тупої еволюції.
Post automatically merged:

Партнер має 💯 розуміти і бути учасником. А не очікувати, що після цього нічого в його житті не зміниться і жінка про все подбає.
Так, згоден, така поведінка притаманна і багатьом тваринам, коли самець тим чи іншим чином приймає участь у піклуванні за потомством. Але мати - головний учасник процесу саме в перші роки.
Post automatically merged:

тож у 40% людей немає мозку. Я ж правильно продовжуюю твій логічний ланцюжок?)
Якщо ланцюжок довів до такого, можеш так і вважати, але думаю, що зрозумів про що я казав..
Post automatically merged:

айфончик, з якого ти пишеш у інтернеті, сидячи у теплій квартирі, світло у якій забезпечує рощеплення атому, то усе таке - не досягнення.
Ці досягнення також і зброя, і засоби ураження та валиву - ті самі тваринні інстинкти.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.08.23
Місто
Днепро
Кому то поплакать в жилетку.

Post automatically merged:

подарунок, який може зробити жінка для свого партнера і він часто недооцінений



Чоловіки не хочуть дітей
Хочуть!
Просто чем выше разница между парнем и девочкой в красоте/ в деньгах, Тем больше у них появляется отвращение спустя некоторое время после замужества .
Лучше, чтобы пара была на равных и в плане внешности и в финансовом плане.
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Просто чем выше разница между парнем и девочкой в красоте/ в деньгах, Тем больше у них появляется отвращение спустя некоторое время после замужества .
Где ты этой ереси начитался? 🤦‍♂️
 
Зверху