Тарифи «Річний» та «Річний+»

  • Автор теми goga
  • Дата створення
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Не забувайте теж що за базовими умовами інтернет тарифікується кожні 100 кБ, замість кожні 10 у річних пакетах.
На річних базові умови умови працюють без проблем, перевірено на мені.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Так то пакет начислен в декабре . От Утела ещё остался Ю'трай - на полочке .
 
Реєстрація
13.09.18
Місто
London
в общем, если пакет подключен до 1 января 2020, то смс пока что на месте. Думал, что порежут всем
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Как узнать свой тариф без Личного кабинета ? По 1188 оператор "протёр" цены на Годовой и Годовой+ .
 
Реєстрація
25.01.09
Місто
Київська обл.
Перейшов з Річного+ на Ґрін, і знову на Річний+
На все про все - не більше 20 хв. З Ґріна на Р+ довго (відносно) переходив. Тішить, що Безлім на контрокті і знижки мінус 50 не чіпають. Інетв рідній мережі просто ідеальний :( Рюмсаю.
Что за скидки -50%? На контракте?
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
в общем, если пакет подключен до 1 января 2020, то смс пока что на месте. Думал, что порежут всем
Порезали или нет по идее станет понятно при следующем начислении пакета.
У меня начисления пакетов происходят каждого 1го числа. Смс сейчас есть.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Andryuha
На Безлімітному Абонплата - 157 з копійками грн в міс. Користуюся як тільки 3Моб запровадив таку програму лояльності. На молодші контрактні тарифи, знижки чуть мені ніж 50%. На Міні, Сім’ю+ тарим М, знижки не діють.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
На самом деле её не выключат, а сделают секретной. Чтоб какой-нибудь суперхакер из крекого орешка смог подключиться к серверу сбу, когда все остальные мобсети лежат. Помяните мои слова. А, ну и Утел помяните заодно :)))
@aurowl я тоді відреагував на цей пост. Бренду нема, а любов лишилась... Як до ідеї, не до конкретних совків, які ним управляють.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Прикро, що оператор настільки безтолковий що доводиться усім товариством сидіти й гадати, а як воно буде. При чому ані сайт, ані дзвінок оператору правдиву інформацію не надає.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
При чому ані сайт, ані дзвінок оператору правдиву інформацію не надає.
Оператор сказав, що для тих, хто заплатив у минулому році, нічого не зміниться (смс залишаться).
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Всё-таки я не пойму ухудшения на исключение смс из пакетов! Неужели это для Тримоба была настолько дорого, что они пошли на такой негатив, переполошив общественность?
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Учитывается интерес владельца сети .
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Неужели это для Тримоба была настолько дорого, что они пошли на такой негатив, переполошив общественность?
Невже "общєствєності" так дорого підключити пакет SMS або перейти на Київстар/Водафон/Лайфсел? Шкурні інтереси протилежної сторони здаються несуттєвими.
 
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
Всё-таки я не пойму ухудшения на исключение смс из пакетов! Неужели это для Тримоба была настолько дорого, что они пошли на такой негатив, переполошив общественность?
Может, Тримоб хочет отойти от того, что его номерной ресурс одно время часто использовали в мошеннических целях, как будто это банк пишет смс с 091. Слать смс теперь будет не выгодно. На контракте смс не тронули, ведь чаще всего для таких целей используют припейд.
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Всё-таки я не пойму ухудшения на исключение смс из пакетов! Неужели это для Тримоба была настолько дорого, что они пошли на такой негатив, переполошив общественность?
Может, Тримоб хочет отойти от того, что его номерной ресурс одно время часто использовали в мошеннических целях, как будто это банк пишет смс с 091. Слать смс теперь будет не выгодно. На контракте смс не тронули, ведь чаще всего для таких целей используют припейд.
Скорее всего решили на этом заработать, раз услуга так популярна . У других операторов тоже цена поднялась и заметьте синхронно .
 
Зверху