Тарифи «Річний» та «Річний+»

  • Автор теми goga
  • Дата створення
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Звісно, що на Річних постраждали ті, хто користувався СМС. Я б теж постраждав якщо б був на Річному бо користуюся СМС. Але зміни дуже і дуже м’ягкі. З месенджерів встановлено Телеграм (через прохання друзів). Абонентам iOS летять iMessage, всім решту СМС, що для мене неймовірно зручно (зоопарк месенджерів не моє). Обіцяли контракт наразі не «покращувати», поки користуюся. А там видно буде.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Хто знає, Тримоб таки не підняв вартість Річного та Річного+ до 365 та 500 грн/рік відповідно та не змінив наповнення пакетів хвилин та інтернету (про що тут ішла мова перед Новим роком, а також підтверджували оператори на 1188)? Чи просто забили на сайт, а зазначені зміни таки відбулися?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Чи просто забили на сайт, а зазначені зміни таки відбулися?
Видно же по смс, что "таки відбулися", в том числе на сайте.
Зміни стосовно смс і сам бачу. А як бути зі збільшенням плати до 365 і 500 грн, а також збільшенням кількості пакетних Мб та хвилин для підключень із 01.01.2020? То не були фантазії на гілках ред форуму, а цю інформацію підтверджували оператори на 1188, телефонував і чув це від них особисто! Але на сайті згаданих змін не значиться. Таки передумали підвищувати тарифи та збільшувати наповнення?)
 
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
То не були фантазії на гілках ред форуму, а цю інформацію підтверджували оператори на 1188, телефонував і чув це від них особисто!
Операторы саппорта тоже имеют право на фантазии.
 
Реєстрація
03.01.11
Місто
Киев
Телефон
Самсунг
Если клиент хочет,то повысят.Клиент всегда-ПРАВ!
 
  • Haha
Реакції: GREY
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
А может это была "Афёра года", дабы побольше народу подключились к "Годовой+" !?

Конспірація якась не дуже: про ці ймовірні зміни тоді дізналось всього, може, кілька десятків людей, які спеціально телефонували до операторів і питали, а що то буде після НР. Скоріш за все, дійсно планували підвищити тарифи, але потім задумались, що на фоні відключення власної мережі, коли в абонентів залишиться тільки тухлий 3ж від Водогону, це вже занадто. Та і 500 грн/рік – дорогувато, там вже є не критично дорожчі пропозиції з повноцінним 4ж (наприклад, Лайфселл Інтернет жара). Вирішили, певно, що тоді сильно втратять і так свою невелику абонбазу. До речі, Укртелеком вже не перший раз передумує підвищувати тарифи (щось подібне було перед НР і зі стаціонарною телефонією, тільки про підвищення писало офіційно на сайті, а тоді через деякий час вже стало писати, що через "соціяльну значимість" послуги підвищувати передумали).
дешевле, чем у 3моб тарифов нет. По крайней мере я не нашёл.

Пользуйся и не заморачивайся, пока существует такая относительная шара
Це і так зрозуміло.
 
Останнє редагування:

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
Вирішили, певно, що тоді сильно втратять і так свою невелику абонбазу.
На мою думку, вони не переймаються цим, подивитися тільки що робиться в Укртелекомі, народ біжить від них як щури з тонучого корабля. Цей 3моб швидше за все якась відмазка-прокладка, щоб не було явної видимості процесів, які не повинен бачити народ.
Ключове у 3моба все-таки голосовий зв'язок, і тому, в Річному + за 500грн вони вирішили що буде забагато 500 хвилин за 42грн на місяць, і тому переiначили. Інтернетом від 3моб так, користуються люди, тим не менш, це не такий великий контингент, але можу помилятися.
 
Реєстрація
10.01.20
Місто
Poltava
Телефон
Redmi Note 5
Хочу перейти з Київстару з перенесенням номеру на 3Моб тариф "Річний".
Там з початку лютого мені збільшують плату з 35 грн. до 60 грн., а для мене це суттєво (пенсіонер).
Тариф наче повинен влаштовувати - дзвоню дуже мало (до 30-40 хвилин в місяць), СМС не користуюся зовсім, інтернету на місяць більше 2 Гб не витрачаю.
Виникло декілька питань:
1. Яка якість голосових дзвінків в роумінгу Водафон?
3. Швидкість інтернету достатня для більш-менш нормального відео спілкування по Google Duo і перегляду Youtube?
Також не зовсім зрозумів про перехід:
1. SIM-картку ТриМоб надають при перенесенні номеру безкоштовно?
2. Чи потрібно при перенесенні номеру відсилати для активації пакету SMS на номер 2203 і чи стягується за це плата?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Хочу перейти з Київстару з перенесенням номеру на 3Моб тариф "Річний".
Там з початку лютого мені збільшують плату з 35 грн. до 60 грн., а для мене це суттєво (пенсіонер).
Тариф наче повинен влаштовувати - дзвоню дуже мало (до 30-40 хвилин в місяць), СМС не користуюся зовсім, інтернету на місяць більше 2 Гб не витрачаю.
Виникло декілька питань:
1. Яка якість голосових дзвінків в роумінгу Водафон?
3. Швидкість інтернету достатня для більш-менш нормального відео спілкування по Google Duo і перегляду Youtube?
Також не зовсім зрозумів про перехід:
1. SIM-картку ТриМоб надають при перенесенні номеру безкоштовно?
2. Чи потрібно при перенесенні номеру відсилати для активації пакету SMS на номер 2203 і чи стягується за це плата?
1. Якість голосових дзвінків рівно така ж, як і в 2g мережі Водафон (перевів сім'ю з Водафону на Тримоб, якість нічуть не погіршилась).
2. Для спілкування по гугл дуо і перегляду ютуб трафіку мало: пустите в цьому режимі місячний пакет буквально за кілька днів. Якості інтернету (за умов хорошого покриття 3g ВФ та якщо мережа не перевантажена) вистачає. Швидкість у мережі 3g все ж трохи нижча, ніж для абонентів ВФ (див. скииншот), але не сказати, що погана. Та і для цих цілей більше підходить мережа 4g, де кращі стабільність інтернет з'єднання та швидкість (абонентам Тримоб 4g недоступний).
3. Сім-карту Тримоб надають безкоштовно (надсилають Новою поштою за свій рахунок).
4. Не потрібно нічого нікуди слати. Зверніть увагу: в оновленому тарифі Річний+ смс пакетів немає, а смс можна відправляти лише на умовах 3 грн/доба за 15 смс.
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-01-06-12-32-34-654_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2020-01-06-12-32-34-654_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    228.7 КБ · Перегляди: 35
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Если номер не сильно важен, лучше купить стартовый пакет 3Mob и активировать Годовой+, а Киевстар оставить только на входящие. Я так и поступил 03.05.19.
Аналогічно, як і я) Для всіх потреб у мене Річний+, а Київстар тримаю для вхідних на тарифі Комфорт+ із опцією "Платіть, коли користуєтесь". Тримаю на КС кілька гривень на рахунку, щоб могти за потреби додзвонитись на короткі номери банків чи таксі (у Тримобу не на всі короткі номери можна додзвонитись). Абонплати не знімає. Та і, якщо дуже треба, можу протягом дня безлімітно дзвонити на Київстари за 3 грн (така потреба виникає вкрай рідко).
 
  • Like
Реакції: GREY
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
WI-FI у меня нет.
3Mob единственный источник интернета
Звучить трохи стрьомно: я б так, напевно, не зміг😂 В мене Тримоб – єдине джерело саме мобільного інтернету, а так вдома є вайфай. А на вулиці мені треба інтернет, щоб первірити транспорт, пошту чи попереписуватись в Телеграмі, рідко посерфити чи послухати музику. Для цих цілей якості 3g інтернету в мережі роумінг-партнера з головою вистачає)) та і місячного трафіку в тарифах Річний та Річний+ для таких цілей предостатньо: більшість його і так не використовую.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
WI-FI у меня нет.
3Mob единственный источник интернета
Звучить трохи стрьомно: я б так, напевно, не зміг😂 В мене Тримоб – єдине джерело саме мобільного інтернету, а так вдома є вайфай. А на вулиці мені треба інтернет, щоб первірити транспорт, пошту чи попереписуватись в Телеграмі, рідко посерфити чи послухати музику. Для цих цілей якості 3g інтернету в мережі роумінг-партнера з головою вистачає)) та і місячного трафіку в тарифах Річний та Річний+ для таких цілей предостатньо: більшість його і так не використовую.
10КБт тарификация очень аккуратно расходует интернет! Экономия очень заметная! Подтверждаю!
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
И кстати WI-FI у меня нет.
3Mob единственный источник интернета.
Так сложилось. Я и сам не рад такому, но что есть, то есть.
Благо, что есть такая компания, как Opera.
Перешел на 3Моб с 31.01+КС. Где то Ваш вариант и будет + интерент от ВФ дома с модема.
Опера мини с плей-маркета качать или есть другие ссылки?
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
4 pda.ru в помощь . Проблем пока не было .
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Если по мнп сейчас переходить на годовой, то стоимость 250грн по прежнему?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Если по мнп сейчас переходить на годовой, то стоимость 250грн по прежнему?
Так. Вартість тарифів на рік не змінилась, сім-карта безкоштовна і доставка Новою поштою за рахунок Тримобу.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Обновился пакет - СМСки на месте
Всі, хто оплатили за Річний та Річний+ до Нового року, мають СМСки, і це остаточно стало відомо ще в перших числах січня:
Начислили новый пакет.Все на месте,минуты,смс,интернет.Без изменений.
 
Зверху