Тарифи Vodafone для фізичних осіб

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Інформація у шапці актуальна станом на 01.03.2024
Актуальні тарифи Vodafone
Бізнес тарифи Vodafone: Форум / Оф. сайт

Архівні тарифи: Форум / Оф. сайт
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Наскільки ж Водафону треба бути ліцемірному недооператору, якщо одній людині пропонує акцію за 49 грн Рік без абонплат SuperNet Start, а мені те саме пропонує за 470 грн... :poop:
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Captain,
писец... вам хрен угодишь, опсос предложил годовую скидку более чем в три раза меньше полного ценника - и все равно он "лицемерный недооператор"... пля, слов нехватает... ток нецензурные напрашиваютси :durdom:
 
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
Менi вранцi надiйшло на завжди включений, але не користований з початку цього року номер SuperNet Start така пропозицiя:
"20Гб iнтернету та 1000 хвилин за поповнення рахунку на 99 грн! Не втрачайте такої можливості! Цi кошти знiмуться лише раз, а пакети послуг ви будете отримувати щомiсяця аж до кiнця року."
Але тут де треба немає нормального покриття, тому в роздумах :).
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Менi вранцi надiйшло на завжди включений, але не користований з початку цього року номер SuperNet Start така пропозицiя:
"20Гб iнтернету та 1000 хвилин за поповнення рахунку на 99 грн! Не втрачайте такої можливості! Цi кошти знiмуться лише раз, а пакети послуг ви будете отримувати щомiсяця аж до кiнця року."
Але тут де треба немає нормального покриття, тому в роздумах :).
я таку саму маю на смарт xs, тут купив на червоному по ціні самого номера + есімка ну і поповнення на акцію.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
писец... вам хрен угодишь, опсос предложил годовую скидку более чем в три раза меньше полного ценника - и все равно он "лицемерный недооператор"... пля, слов нехватает... ток
Ліцемірний - тому що пропонує мені те, що іншим пропонує в 10 раз дешевше.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Captain,
а включить чуток мозги - что бы понять что у "iнших" может быть другой сценарий пользования номером, собственно исходя из чего в 99% случаев опсос и отталкивается предлагая "кому че, кому ниче, ну а кому - че через плечо"... не :boss:
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
включить чуток мозги - что бы понять что у "iнших" может быть другой сценарий пользования номером, собственно исходя из чего в 99% случаев опсос и отталкивается предлагая "кому че, кому ниче, ну а кому - че через плечо"... не
Для мене особисто це не змінює результат. Мені пропонують заплатити в 10 раз дорожче. Жодній нормальній людині не сподобаються подвійні стандарти (звичайно, якщо вона про це знатиме). Отже, я по-своєму правий.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
включить чуток мозги - что бы понять что у "iнших" может быть другой сценарий пользования номером, собственно исходя из чего в 99% случаев опсос и отталкивается предлагая "кому че, кому ниче, ну а кому - че через плечо"... не
Мені пропонують заплатити в 10 раз дорожче. Жодній нормальній людині не сподобаються подвійні стандарти (звичайно, якщо вона про це знатиме)
"Нормальна людина" в первую очередь обратила бы внимание - на более чем в три раза меньший ценник (годовой), который ей предложил опсос... а не "пускала бы слюни на ценник соседа", исходя при этом ядом на вполне лояльно относящегося к нему опсоса. Но тут уже "каждому свое"... вашим взглядам на оный вопрос - можно только посочувствовать... 🚑
 
Реєстрація
05.04.10
Місто
Тернопіль
Captain, йой чувак, а що мені казати? 🤦‍♂️ З мене 600грн хочуть здерти 😅😂
Post automatically merged:

Але я до того якось по проще ставлюся. З XL і не планую сходити
 

Вкладення

  • Screenshot_20220824-010341_My Vodafone.jpg
    Screenshot_20220824-010341_My Vodafone.jpg
    214 КБ · Перегляди: 80
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
Менi 15.08.2022 надiйшло на завжди включений, але не користований з початку цього року номер SuperNet Start така пропозицiя:
"20Гб iнтернету та 1000 хвилин за поповнення рахунку на 99 грн! Не втрачайте такої можливості! Цi кошти знiмуться лише раз, а пакети послуг ви будете отримувати щомiсяця аж до кiнця року."

Якось можна взнати, чи ще є можливість цю пропозицію активувати?
Або може, то краще, якось можливо отримати акційний рік без абонплат?
 
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Всім привіт!У колеги бабусі номер був у якомусь тарифі з безкоштовними дзвінками в мережі Vodafone,і цей номер 1 вересня перевели в 4G Smart XS за 55 грн в місяць.Підкажіть будь-ласка може хто знає,можливо можна або перейти в якийсь тариф з меншими витратами,або оплатити оптом якийсь рік без абонплат?Просто номер майже не використовується,а точніше якщо і використовується то для рідких дзвінків на номери Водафон,а частіше просто для вхідних.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Всім привіт!У колеги бабусі номер був у якомусь тарифі з безкоштовними дзвінками в мережі Vodafone,і цей номер 1 вересня перевели в 4G Smart XS за 55 грн в місяць.Підкажіть будь-ласка може хто знає,можливо можна або перейти в якийсь тариф з меншими витратами,або оплатити оптом якийсь рік без абонплат?Просто номер майже не використовується,а точніше якщо і використовується то для рідких дзвінків на номери Водафон,а частіше просто для вхідних.
SuperNet Unlim, та не сплачувати абонплату.
 
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Всім привіт!У колеги бабусі номер був у якомусь тарифі з безкоштовними дзвінками в мережі Vodafone,і цей номер 1 вересня перевели в 4G Smart XS за 55 грн в місяць.Підкажіть будь-ласка може хто знає,можливо можна або перейти в якийсь тариф з меншими витратами,або оплатити оптом якийсь рік без абонплат?Просто номер майже не використовується,а точніше якщо і використовується то для рідких дзвінків на номери Водафон,а частіше просто для вхідних.
SuperNet Unlim, та не сплачувати абонплату.
а для дзвінків в мережі які там умови у цьому тарифі?тому що деколи потрібно дзвонити на Водафон
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Chаtik, До першого поповнення на суму 300 грн у вас діятимуть такі тарифи: дзвінки в мережі Vodafone Україна, а також на інші мережі по Україні – 1 грн/хв; дзвінки за кордон – 20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн; мобільний інтернет доступний на швидкості до 100 Кбіт/с.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Chаtik, До першого поповнення на суму 300 грн у вас діятимуть такі тарифи: дзвінки в мережі Vodafone Україна, а також на інші мережі по Україні – 1 грн/хв; дзвінки за кордон – 20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн; мобільний інтернет доступний на швидкості до 100 Кбіт/с.
Это в каком тарифе такое требуют? Видимо тариф явно в стоимостью 300 грн
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
У колеги бабусі номер 1 вересня перевели в 4G Smart XS за 55 грн в місяць.Можна перейти в якийсь тариф з меншими витратами?
Скажи коллеге, что это самый дешёвый тариф на данный момент. И по номеру придётся - либо платить 55, либо только на вход.
Как вариант... оставить номер только на вход, а рядом с ним поставить сим Лайки (Тримоб) и делать с него короткие исходящие звонки.
 
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Оператор пропонує перейти на річний тариф SuperNet Start за 310 грн
Але вся справа в тому,що по завершенні року,абонплата буде 145 грн на місяць .. тому я колегу проінформував про це,хай думає чи воно того вартує:) або таки ці 55 грн в місяць
 
Зверху