Тарифи Vodafone для фізичних осіб

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Інформація у шапці актуальна станом на 01.03.2024
Актуальні тарифи Vodafone
Бізнес тарифи Vodafone: Форум / Оф. сайт

Архівні тарифи: Форум / Оф. сайт
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Как вариант... оставить номер только на вход, а рядом с ним поставить сим Лайки (Тримоб) и делать с него короткие исходящие звонки
Це самий правильний варіант якщо вже такі ніщебродські страсті. Тільки Тримоб а не Лайку, хоч трохи менше глючити буде. Навіть посекундно буде. Але не варто сподіватися на супер якість і надійність зв'язку, але бабусі підійде.
 
Реєстрація
01.03.12
Місто
Харьков
Телефон
мэйзу с9
Chаtik, До першого поповнення на суму 300 грн у вас діятимуть такі тарифи: дзвінки в мережі Vodafone Україна, а також на інші мережі по Україні – 1 грн/хв; дзвінки за кордон – 20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн; мобільний інтернет доступний на швидкості до 100 Кбіт/с.
В хs на базових теж 1 гр/ хв
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Оператор пропонує перейти на річний тариф SuperNet Start за 310 грн
Але вся справа в тому,що по завершенні року,абонплата буде 145 грн на місяць .. тому я колегу проінформував про це,хай думає чи воно того вартує:) або таки ці 55 грн в місяць
Однозначно, брати SNStart РБА (310÷13). Потім перейти на дорожчий тариф, не оплачуючи першу абонку, будуть базові.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Оператор пропонує перейти на річний тариф SuperNet Start за 310 грн
Але вся справа в тому,що по завершенні року,абонплата буде 145 грн на місяць .. тому я колегу проінформував про це,хай думає чи воно того вартує:) або таки ці 55 грн в місяць
Однозначно, брати SNStart РБА (310÷13). Потім перейти на дорожчий тариф, не оплачуючи першу абонку, будуть базові.
Як отримати 13ть?
 
Реєстрація
06.02.22
Місто
Ковель
Оператор пропонує перейти на річний тариф SuperNet Start за 310 грн
Але вся справа в тому,що по завершенні року,абонплата буде 145 грн на місяць .. тому я колегу проінформував про це,хай думає чи воно того вартує:) або таки ці 55 грн в місяць
Однозначно, брати SNStart РБА (310÷13). Потім перейти на дорожчий тариф, не оплачуючи першу абонку, будуть базові.
Ну так дійсно, як написано в попередньому повідомленні в хs на базових теж 1 гр/ хв. То навіщо кудись переходити? Якщо іноді позвонити на ВФ, то буде дешевше ніж 55 грн./міс. Головне на рахунку не більше 9.99 грн., бо зніме денний пакет.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Головне на рахунку не більше
А ще головніше, щоб ніхто з дуру не поповнив рахунок. Бо в мене був такий досвід. Одна дурепа поповнюючи дочці рахунок, помилилася на одну цифру, і скинула мені поличковий номер з базових. Ще й претензії висловлювала, чому я повернув гроші за мінусом мого тарифа і комісій.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Головне на рахунку не більше
Ще й претензії висловлювала, чому я повернув гроші за мінусом мого тарифа і комісій.
Дык, надо было лесом послать... с кратким инструктажем возврата ошибочного пополнения - обсосом, в полном объеме и без потерь. Правда, там требуется некоторое наличие серого вещества (для указания деталей операции в письменном обращении) а не банальное предъявление претензий. Кстати, пользовался (подруга кого то "ощастливила" на пару сотен) - после письменного обращения на указанный ящик, средства вернули полностью и на следующий после обращения день :cool:
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Дык, надо было лесом послать
Жалостливый я.
Дытына-студентка, вежливая и скромная, всё извинилась и дякувала, когда позвонил для уточнения деталей. Предупредил, шоб ейная мама-квочка, докинула до стоимости тарифа, шоб я снова не был виноват, за дневные списания....
 
Реєстрація
01.03.12
Місто
Харьков
Телефон
мэйзу с9
Х
Оператор пропонує перейти на річний тариф SuperNet Start за 310 грн
Але вся справа в тому,що по завершенні року,абонплата буде 145 грн на місяць .. тому я колегу проінформував про це,хай думає чи воно того вартує:) або таки ці 55 грн в місяць
Однозначно, брати SNStart РБА (310÷13). Потім перейти на дорожчий тариф, не оплачуючи першу абонку, будуть базові.
Ну так дійсно, як написано в попередньому повідомленні в хs на базових теж 1 гр/ хв. То навіщо кудись переходити? Якщо іноді позвонити на ВФ, то буде дешевше ніж 55 грн./міс. Головне на рахунку не більше 9.99 грн., бо зніме денний пакет.
Хіба на базових знімає денний пакет?
 
Реєстрація
06.02.22
Місто
Ковель
Х
Оператор пропонує перейти на річний тариф SuperNet Start за 310 грн
Але вся справа в тому,що по завершенні року,абонплата буде 145 грн на місяць .. тому я колегу проінформував про це,хай думає чи воно того вартує:) або таки ці 55 грн в місяць
Однозначно, брати SNStart РБА (310÷13). Потім перейти на дорожчий тариф, не оплачуючи першу абонку, будуть базові.
Ну так дійсно, як написано в попередньому повідомленні в хs на базових теж 1 гр/ хв. То навіщо кудись переходити? Якщо іноді позвонити на ВФ, то буде дешевше ніж 55 грн./міс. Головне на рахунку не більше 9.99 грн., бо зніме денний пакет.
Хіба на базових знімає денний пакет?
Якщо більше 10 грн., то зніматиметься незалежно від користування.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Теж питання.
Є контракт Red S - 80 хв зовнішні/5gb, в вересні закінчуєтся оплачений РБА. Розмірковую чи варто шукати щось краще, чи активувати в останній день вересня новий РБА за 1100 грн.?
Було б добре за та ж гроші отримати більше ГБ.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Этот тариф уже подорожал на 20 грн. Был 80 стал 100. Думаю ближайший год его не тронут. Тем более вы можете за 1100 грн на год
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
В шапке нет тарифа "Light" :confused:
 
Реєстрація
02.07.17
Місто
Украина, Киев
Подскажите, вторая симка, работающая только на входящие, Vodafone с тарифом RED S, сейчас 155 грн.
Не пополнялась около двух лет, боюсь номер потерять. Как то можно перейти на самый минимальный тариф типа 4G Smart XS?
Хочу сделать разовый месячный платёж и на год забыть. На счету лежит пару гривень.
Через кабинет могу только на Vodafone SuperNet Start+ 145 грн:(

И ещё, мне пришла sms "Отримайте знижку 50% на оплату пакета за поповнення від 80 грн одним платежем,
до 2022-10-01..." Вот не понятно, эта скидка действует только если пакет активный, или в моём случае разово пройдёт активация пакета на месяц?
 
Останнє редагування:
Зверху