Тариф "Смартфон 3G Контракт"

Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Змінились умови ТП. З 1 червня щомісячна вартість 100 грн (з ПДВ та ПФ), а була близько 110. Також з'явилась можливість користуватися ТП вдвічі дешевше - з акцією "Рік без абонплати" одноразово сплативши 600 грн.
http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/contract/smartfon-3g-contract


если оплачивать на год вперед тариф конечно поинтереснее чем у Киевстара
 
Реєстрація
29.01.12
Місто
Дніпро
І введено похвилинну оплату
про це вже повідомлялося раніше. я зазначив те, що стало відомо саме сьогодні.


Gunterpup, тариф у будь-якому разі "цікавіше", ніж у КС. Оскільки КС - це лише 2 міста, які лише тільки планується підключити, менша кількість Гб за більші гроші. А МТС+Тримоб це все ж таки вся Україна і без обмеження трафіку.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
sahaidak, на сайті мтс не знайшов, а чи немає в них схожого але для планшету? наприклад 35грн в місяць при сплаті за рік вперед?
 

Mohito

Мятно-лаймовый
Реєстрація
04.03.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 Pro Max
с таким предложением тариф действительно выглядит я бы даже сказал самым привлекательным на рынке. Наконец-то занялись контрактным сегментом.
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
З такими умовами тепер це реально бомбезний тариф. І є в мене передчуття, що із запуском власної 3Г мережі МТС його умови не поміняються.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
если я закажу сейчас себе эту акцию - что будет со скидкой 20грнв месяц, которую я подключил на полгода за бонусы?
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
если я закажу сейчас себе эту акцию - что будет со скидкой 20грнв месяц, которую я подключил на полгода за бонусы?
Будет фунциклировать и дальше.
Ты её заказал и биллинг получил команду автоматом возвращать тебе 20-ку в течении полугода.
Смена тарифа на скидку не влияет, они независимы друг от друга.
 
Реєстрація
29.01.12
Місто
Дніпро
Viso, при запуску власної 3G-мережі вартість тарифних планів залишиться приблизно такою ж або буде меншою (якщо інші оператори почнуть демпінгувати). Це офіційна інфа від МТС.
 
Реєстрація
03.10.13
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7 Plus
Viso, при запуску власної 3G-мережі вартість тарифних планів залишиться приблизно такою ж або буде меншою (якщо інші оператори почнуть демпінгувати). Це офіційна інфа від МТС.
Только у мтс этим запуском ещё и не пахнет.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Виглядає на те що по Львову пішов рух на МТСовських сайтах. Може за тиждень - другий щось тестувати почнуть
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
При міграції з передоплати на контракт, гроші на основному рахунку можуть бути використані на оплату місячної абонплати? якщо на рахунку 1000 грн то їх можнатак використати.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Kristal, да, только на абонку
 
Реєстрація
29.05.15
Місто
Киев
Телефон
Oneplus 5
У меня только, что поймало сеть в Скай Малл 3г только на прямую у МТС. Они уже свою сеть пустили?
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Зашел на сайт МТС и в описании тарифа говорилось про нововведения, о которых писали ранее, 50 грн. в месяц.

А те, кто платит 100 грн. в месяц - так и получают по 1 000 смс/ммс?
 

oldyoung

Заблокирован
Реєстрація
26.04.15
Місто
Днепропетровск
Зашел на сайт МТС и в описании тарифа говорилось про нововведения, о которых писали ранее, 50 грн. в месяц.

А те, кто платит 100 грн. в месяц - так и получают по 1 000 смс/ммс?
Все получают по 100смс. 50 грн это при условии оплаты 600грн за год вперёд. Те кто не заказывает услугу "год без абонплат", те платят по 100грн в месяц.
 
Реєстрація
31.05.10
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Mi 9T Pro
Доброго дня. Хочу перейти в даний тариф. Я так розумію після переходу одразу зніме 100 гривень за пакет послуг, потім можна буде підключити послугу "Рік без абонплат". А якщо після переходу в даний тариф буде менше 100 гривень на рахунку? Все одно зніме абонентську плату і номер піде в мінус?
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
Я так розумію після переходу одразу зніме 100 гривень за пакет послуг,
После перехода на КОНТРАКТНЫЙ тариф снимается абонка + начисляются пакеты услуг ПРОПОРЦИОНАЛЬНО оставшимся в месяце дням.
 
Зверху