Телеканали

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
отсканировать каналы нет
Что там сканировать, если все смотрибельное закодировано?
Ну это уже другой вопрос . Писали же совсем другое. Смотреть действительно нечего.
Вот, поєтому надо не сканировать, а организовывать шару, или переходить на ОТТ (если позволяет интернет. В статье, конечно, Глущенко конкретно загоняется по поводу наличия высокоскоростного инета в каждом селе)
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Как Западная Украина подсела на российское телевидение
Частина правди в цьому таки є. От в селі в батьків, наприклад: тарілку поставили років 10 тому. Зараз, оскільки є вже інет, то йди кудись прошивати той тюнер чи когось запрошувати це робити за ₴ - нема сенсу, бо ноута, смартфона і ютюба з хромкастом на телевізорі вистачає на всі 100. Але коли просто хочеш поклацати канали, то майже всі наші там закодовані, зате є всякий російський ширпотрєб у вільному доступі. Не думаю, що у більшості власників "тарілок" якось по іншому.
То есть ноутом смартфоном они пользоваться научились а отсканировать каналы нет ? Там же все элементарно.
Я сканував - все те саме. Звісно можна заморочитись, але просто ліньки цим займатись. І меседж був в тому, що рос.канали у вільному доступі, наші ж всі закодовані. А якщо в людей нема інета, то це єдиний доступ до інформації.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Как Западная Украина подсела на российское телевидение
Частина правди в цьому таки є. От в селі в батьків, наприклад: тарілку поставили років 10 тому. Зараз, оскільки є вже інет, то йди кудись прошивати той тюнер чи когось запрошувати це робити за ₴ - нема сенсу, бо ноута, смартфона і ютюба з хромкастом на телевізорі вистачає на всі 100. Але коли просто хочеш поклацати канали, то майже всі наші там закодовані, зате є всякий російський ширпотрєб у вільному доступі. Не думаю, що у більшості власників "тарілок" якось по іншому.
То есть ноутом смартфоном они пользоваться научились а отсканировать каналы нет ? Там же все элементарно.
Я сканував - все те саме. Звісно можна заморочитись, але просто ліньки цим займатись. І меседж був в тому, що рос.канали у вільному доступі, наші ж всі закодовані. А якщо в людей нема інета, то це єдиний доступ до інформації.
Опять манипуляция информацией , к меня хобби спутниковое ТВ и я скажу что только за последний год пару десятков каналов российских были отключены на спутнике но конечно же надо писать ,что российские типа не трогают а украинские закодировали .
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Опять манипуляция информацией
Хай буде так. Але я кажу те, що бачив і те, що чув від батьків. Там є кілька якихось другосортних наших каналів, але нема жодного відомого загальнонаціонального типу ICTV, 1+1, Нового, Інтера і т.д. В той же час всякі рос.канали, де йдуть "врємя" і малахови - без проблем. Це, на скільки я розумію, аналоги наших 1+1 і ко.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Там є кілька якихось другосортних наших каналів, але нема жодного відомого загальнонаціонального типу ICTV, 1+1, Нового, Інтера і т.д.
Отже, відсутні відомі загальнонаціональні третьосортні канали. Натомість, є другосортні. Так?
Ну, то чим панові (чи то батькам пановим) не подобаються ті "другосортні" (це які, доречі)?
 

andyz

Заблокирован
Реєстрація
16.04.19
Місто
Киев
Телефон
Nokia 210, LG Classic L18
это был идиотизм чистой воды -- во время войны отключить доступ к отечественным каналам, в то время, как росс. федеральные каналы на спутнике вещают открыто (и будут вещать)

а потом удивляться, чего нарiд, привыкший смотреть в ящик, их смотрит
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
отключить доступ к отечественным каналам
Деньги не пахнут.
Первая радиостанция вещающая с подконтрольной территории (Волноваха) на Донецк была Русское Радио :oops:
 
  • Like
Реакції: idea

andyz

Заблокирован
Реєстрація
16.04.19
Місто
Киев
Телефон
Nokia 210, LG Classic L18
отключить доступ к отечественным каналам
Деньги не пахнут.
Первая радиостанция вещающая с подконтрольной территории (Волноваха) на Донецк была Русское Радио :oops:
ну так Русское радио входит в тот же холдинг, что и Радио Рокс (где Сергей Кузин и телефонные перебивки "возвращайтесь живыми", "Суть Событий", и все такое
и он же директор Русского Радио)
так что да, не пахнут
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Там є кілька якихось другосортних наших каналів, але нема жодного відомого загальнонаціонального типу ICTV, 1+1, Нового, Інтера і т.д.
Отже, відсутні відомі загальнонаціональні третьосортні канали. Натомість, є другосортні. Так? Ну, то чим панові (чи то батькам пановим) не подобаються ті "другосортні" (це які, доречі)?

Я не пам'ятаю точно. З тих, що мене відносно зацікавили, коли клацав, був Мега. А батькам подобаються якісь серіальні, різні концерти - цього на рос.каналах завались просто. Знову ж таки - альтернативи нема, бо наше подібне закодоване.
Ну але все-рівно я помітив, що батьки все більше прив'язуються до ютюба. Слідкують за блогерами (сільськими), чекають випусків. Хто підсідає на цю "голку", телебачення вмикає вже хіба аби на фоні шось було, або ввечері перед сном поклацати. Того і йти перепрошивати/перекодовувати абсолютно нема сенсу.
Але є ж і ті, у кого нема інета (в селі це більшість) і хто дивиться те, що налаштували пару років тому. А там наших каналів мінімум.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Ну страна один из самых популярных новостных сайтов в стране , у нас любят говно сми же.
Я, наприклад, люблю глянути Страну щоб знати проросійску точку зору на подію, а потом Прямий щоб знати патріотичну. Істинна десь по середині.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну страна один из самых популярных новостных сайтов в стране , у нас любят говно сми же.
Я, наприклад, люблю глянути Страну щоб знати проросійску точку зору на подію, а потом Прямий щоб знати патріотичну. Істинна десь по середині.
Перед тим як їсти тортик, спробуй кізяка. Щоби відчути справжній смак їжі, який десь посередині.
 

viktoralex

Циничный реалист
Реєстрація
04.12.12
Місто
Ахтырка
Телефон
Redmi 7A
Ну страна один из самых популярных новостных сайтов в стране , у нас любят говно сми же.
Я, наприклад, люблю глянути Страну щоб знати проросійску точку зору на подію, а потом Прямий щоб знати патріотичну. Істинна десь по середині.
Истина где-то рядом (с) :)
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Ну страна один из самых популярных новостных сайтов в стране , у нас любят говно сми же.
Я, наприклад, люблю глянути Страну щоб знати проросійску точку зору на подію, а потом Прямий щоб знати патріотичну. Істинна десь по середині.
Месье знает толк в извращениях
 

andyz

Заблокирован
Реєстрація
16.04.19
Місто
Киев
Телефон
Nokia 210, LG Classic L18
сам иногда с интересом смотрю Прямой, но там все портят обкурившиеся и упоровшиеся товарщи типа Пояркова
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
сам иногда с интересом смотрю Прямой, но там все портят обкурившиеся и упоровшиеся товарщи типа Пояркова
И не поспоришь, обкурившиеся трохи, да. Но им завезли правильную траву. А едва ли не всем остальным -- конченую дичку. Разница только в этом. Нет?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Дюрі-бачі, "...Істинна десь по середині."? Ні, шановний камраде, це сумнозвісний "меньшевизм". Тобто повна еклектика в голові. Центристів завжди б'ють обидві сторони - і по лівій щоці, і по правій. "Купуй українське!" (с) :cool:
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Истина у того кто всё делает по правилам и не нарушает их (не мы напали на рашку, не мы их гаранта у себя запрятали...).
Меня мнение путлерTV не волнует. У них "сми" рассчитаны на внутреннюю аудиторию.
 
Зверху