Туристичне спорядження (ex. Намет)

Как и где Вы используете свою палатку?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    74

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Пластикові стаканчики - масовий товар, який виробляється на великих підприємствах з контрольованими процесами і матеріалами.
В магазині "все по 3 гривні" - контрабандне незрозуміло шо, тому я б сказав, що пластикові стаканчики набагато менш ризикові
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Кочевник, с пластиковых стаканчиков тоже не пьешь?
как ни странно, но многие и я в том числе, предпочитают пить из картонных:)
Пару раз видел, как после того как нальешь водку в пластиковый стакан, она начинает реагировать с пластиком (начинается выделение газа). Желание из таких стаканов пить сразу отбивает.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
nickprosto, ну есть же ж металлические стопки. На крайняк можно плеснуть на донышко (или по "Марусин поясок") металлической кружки (уж она-то точно есть с собой). Как-то так... :cool:
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Якщо читати що на дні пластик стаканчику, то проблем не буде, PP можна гаряче, алкоголь - ні, PS можна алкоголь, гаряче - ні. Це із загальнозапам`ятованого.
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Чому я не можу додати скріни?
Раніше додавав.
4 дні користувався інетом від ВФ, думав із-за цього, перейшов на лс, така сама ерунда
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Чому я не можу додати скріни?
Раніше додавав.
4 дні користувався інетом від ВФ, думав із-за цього, перейшов на лс, така сама ерунда
Оце прагнення завантажувати скріни. Оператора змінив)
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
webivan, останні 3 р. 9міс користувався інетом від ЛС, але 4 дні інет був від ВФ. І все змінилось не на краще
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Можливо не в тій темі питаю, але вважаю, що до цієї теми моє питання ближче. По суті, хто якими колунами користується? Бюджет 1000-1500 гривень, за раз колеться не більше 2 кубів дрів, частіше навіть менше куба. Хто що порекомендує? Fiskars і аналогічні не пропонувати, то занадто дорого :) Дякую заздалегідь!
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Juco. Сталь шикарна!
Колун не використовував, однак 400-грамову сокиру в гори тягав безліч разів. Цибулю досі нею в поході шинкую. Маю вже другу сокиру, бо першу загубив був. А потім віднайшов.

Єдинийї недолік - ручка (ніби бук) за три роки всихає.

 
Останнє редагування:
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
Можливо не в тій темі питаю, але вважаю, що до цієї теми моє питання ближче. По суті, хто якими колунами користується? Бюджет 1000-1500 гривень, за раз колеться не більше 2 кубів дрів, частіше навіть менше куба. Хто що порекомендує? Fiskars і аналогічні не пропонувати, то занадто дорого :) Дякую заздалегідь!
Хоч Ви й написали "Fiskars і аналогічні не пропонувати", насмілюся сказати, що на Fiskars бувають непогані акції, і, скажімо, Fiskars X17 можна купити за цінами близько 2000 грн. Якщо Ви готові заплатити до 1500, то це не така велика різниця.
Ми взимку, будучи на бойовій ротації, регулярно рубаючи дрова й маючи проблеми зі старим радянським колуном, купили собі спочатку фіскарсівський X17, а потім ще й довший, важчий і трохи дорожчий X25 (бо іноді доводилося розколювати щось дуже-дуже товсте). Не пожалкували ні на секунду.
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
М. Козуб, як сталь у Фіскарса?
Бо мені щось здався занадто м'яким.
Я, здається, десь чув подібні побоювання, але сам підтвердити такого не можу, у нас проблем не було, хоча дрова часто були дуже тверді. (Кілька разів ми валили бензопилою великі міцні дерева, коли без цього не можна було обійтися.)
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Fiskars X17 можна купити за цінами близько 2000 грн.
Воно - https://rozetka.com.ua/ua/fiskars_122463/p4253863/ ? Дорогувастенько. Вважаю, ці колуни для більш професійного застосування, ніж для побутового. Хоча бачив і професійні колуни, глянув на ціни і швиденько закрив сторінку :)

Взагалі-то, дивлюсь на цю Сталь - дешево і сердито. За ціну одного Fiskars X17 я таких зможу 3-4 штуки придбати ;) Але ж, але ж... Як то кажуть - і хочеться, і колеться... А все ж таки хочеться :cool:
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
Воно.
Дорогувастенько.
Скажімо, в "Епіцентрі" він зараз за 2140 грн. На Hotline бачу деякі магазини, де ще дешевше, але що то за контори і наскільки їм можна вірити, я не знаю.
Як варіант, у одного з дилерів бачу за 2299 грн. у крмплекті з фіскарсівським точилом, яке окремо коштує 577 грн.: https://fiskars-discount.com.ua/ua/...i-nozhejj-fiskars-xsharp-1000601-1069988/1007.
Вважаю, ці колуни для більш професійного застосування, ніж для побутового.
Ну то Ви ж самі далі одразу кажете: професійні ще дорожчі.
Зрозумійте, будь ласка: я не нав'язую Вам Fiskars, я не пов'язаний із ними чи продавцями їхньої продукції, і думаю, що у тому ціновому діапазоні можна знайти і ще щось пристойне. І я не мільйонер (а в ситуаціях, коли витрачаю гроші не тільки зі своєї кишені та кишень однополчан, а й ті, якими нам допомагає народ, тим більше довго думаю, що купувати). Просто завжди пам'ятаю, що "Ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі", особливо коли йдеться про інструмент. І я звик довго думати, обирати, і в результаті купувати щось таке, щоб воно працювало довго й надійно і щоб потім не жалкувати.
 
Зверху