Що ви вигравали?

  • Автор теми NRG
  • Дата створення
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
ну есть еще одна категория разводил. Работники тур агенств. У них есть все данные они за тебя подают.
а вот это вот совсем конченные твари...
Дело в том что если департамент по этим лотерейкам обнаруживает две заявки от одного лица - то его выкидывают из розыгрыша. И если чел подаёт сам заявку, а эти говнопидоры из агенства тоже подают - то чел автоматом пролетает. Вот это реально жесть жестяная 🤦‍♂️
Post automatically merged:

Вот так вот играешь играешь годами в неё, а там сидит какая то то тварь и от твоего имени подаёт заявку. А ты и не знаешь что все твои заявки бракуются по причине "нехер свинорылить и подавать две заявки на одно лицо". Ой жесть...
Я так розумію, що людина сама передала свої дані агенству і мабуть замовила послугу.
Які тоді претензії до агенства?
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Недавно выиграл 21 USDT за обмен крипты на гривну ))
Я тоже получил, но это не выигрыш, а просто раздача типа кешбека. Там всем давали. Кукоин байбит?
нэт, це обменник разыгрывает раз в неделю среди своих клиентов. От биржи не зависит ))
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
а є можливість купувати онлайн якісь лотереї в цивілізованих країнах ?
США,Британія,Європа і тд ...
онлайн купив і онлайн виграш отримав щось таке :unsure::)
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
ну есть еще одна категория разводил. Работники тур агенств. У них есть все данные они за тебя подают.
а вот это вот совсем конченные твари...
Дело в том что если департамент по этим лотерейкам обнаруживает две заявки от одного лица - то его выкидывают из розыгрыша. И если чел подаёт сам заявку, а эти говнопидоры из агенства тоже подают - то чел автоматом пролетает. Вот это реально жесть жестяная 🤦‍♂️
Post automatically merged:

Вот так вот играешь играешь годами в неё, а там сидит какая то то тварь и от твоего имени подаёт заявку. А ты и не знаешь что все твои заявки бракуются по причине "нехер свинорылить и подавать две заявки на одно лицо". Ой жесть...
Я так розумію, що людина сама передала свої дані агенству і мабуть замовила послугу.
Які тоді претензії до агенства?
ви смішний. Наприклад замовили ви поїздку у Єгипед. У тур агентва є всі Ваші дані, навіть копії паспортів. Ось Вони за вас і подають анкету у лотерею. Вони нічого не вкладают, а коли ваша анкета виграла, вони намагаються продати код для вас, і цінник не хілий, був 7000 баксов. При тому коли кум їх послав, вони продовжили йому названювати, поступово знижуючи апетити.
 
  • Haha
Реакції: drmz
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
ви смішний. Наприклад замовили ви поїздку у Єгипед. У тур агентва є всі Ваші дані, навіть копії паспортів. Ось Вони за вас і подають анкету у лотерею. Вони нічого не вкладают, а коли ваша анкета виграла, вони намагаються продати код для вас, і цінник не хілий, був 7000 баксов. При тому коли кум їх послав, вони продовжили йому названювати, поступово знижуючи апетити.
Я так розумію можливі два випадки:
1. ви замовляли послугу подачі анкети. Агенство може подавати документи.
2. ви не замовляли послугу подачі анкети. Мабуть правопорушення.
І на рахунок нічого не вкладають. Мені здається що щось і вкладають. Інакше чому деякі люди не робили це самостійно.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
cuser, Ви все зрозумієте якщо прочитаєте всі пости, а не тільки останні. Почтніть з цього https://red-forum.com/threads/Что-Вы-выигрывали.8765/post-1775286
заяву на лотерею подають без вашого дозволу, а коли виграють, то намагаються з тебе збрити гроші, притом не маленьки.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
А навіщо турагенству всі ваші документи та копії?
Ps. Подорожую лише сам
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Ну наприклад багато турагенств займаются крім всього отриманням для Вас віз у країни з якими у нас візовий режим. Це зараз можна у Європу поїхати коли захочиш. Випадок який я описував був у 2012 році.
 

Metio

Заблокирован
Реєстрація
30.06.14
Місто
Киев
Телефон
Micromax X502
В конце 90х под "золотой крышечкой". Выигрывал и не раз 0.5, 1 и 2 литра напитка. ))))
Это наверное самая первая акция была "под крышечкой".
Ещё помню пиво было, а под крышечкой капсула с купюрой, 1, 2, 5, 10, 20грн. Я максимум 5грн находил.
А больше всего запомнилось Оболонь пиво.
Купил 0.5, выиграл 0.5. Так с одной покупки 0.5, 3 литра выпил. )))
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Рогань, теж під кришечками, рюкзак і потім кепка. До речі рюкзаком користуюсь досі, не великий, але влазе все, зручно і на вело і пішки, шкода вигорів під сонцем.
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
За август месяц: серт Сильпо на 500 грн за прохождение опроса от Айкоса (уже использовал); футболка от одного известного блогера
 

Вкладення

  • 20220912_212032.jpg
    20220912_212032.jpg
    126.9 КБ · Перегляди: 21
  • 20220912_212007.jpg
    20220912_212007.jpg
    96.1 КБ · Перегляди: 21
Зверху