3Mob як основний оператор

Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А для интернета буду искать другой тариф (и скорее всего другого оператора).
А ще краще поєднати все в одному операторові.
Окей, а як це зробити? От мене зараз влаштовує 300 хв в місяць на всі мережі і 3072 мб, ну і 30 sms не завадять.
Але таких тарифів немає. Є тарифи з 250-300 хв на всі мережі, але їх ціна від 100 грн. (Київстар "Смачний безлім", lifecell "Лайфхак").
Тримоб сам намагається довести людям, що він не найкращий оператор. Той же тариф "Сім'я+" нещодавно "покращили".
Ось і виходить, що для мене Тримоб підходить тільки для ВХІДНИХ дзвінків і нечастих вихідних. А для інтернету (з розрахунку 3 гб за 30 грн) він вже не годиться...
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
як це зробити? От мене зараз влаштовує 300 хв в місяць на всі мережі і 3072 мб, ну і 30 sms не завадять
До листопада можуть нові тарифи з'явитись. І з тих, що зараз - Інтернет Жара наприклад, Лайфсел.
 

burn

що нового?
Реєстрація
15.03.09
Місто
Одесса
Телефон
Ace&Base Плюс
И по-чесноку, за 30 гривен в месяц меня всё устраивает.

За такие деньги, очевидно, и не присмотрите.
ух ты, спасибо за непрошенную попытку подколоть моё сообщение

я и не говорил что мой бюджет 30 гривен, просто мой годовой тримоб в рассчёте получается 30, вот я и написал

я смотрел годовой мтсводафон за 80, но они цену подняли

но справедливости ради, тарифы за 30 гривен существуют: https://www.vodafone.ua/ru/privatnim-klientam/rates/vodafone-4g-smart-xs если повезёт, или та же лайка, которая судя по настроениям может поменять роуминг партнёра. да и попадались на форуме упоминания других тарифов

и в заключение, я не вижу проблемы в желании сэкономить/оптимизировать повторяющиеся (ежемесячные) расходы
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
и в заключение, я не вижу проблемы в желании сэкономить/оптимизировать повторяющиеся (ежемесячные) расходы

Я знаю о существовании тарифов, но их ещё надо как-то получить, простым MNP тарифы КС и ВФ за 30-35 грн/мес не получишь. Ну и, конечно, завидую людям, у которых есть "час та натхнення" бегать раз в три-четыре месяца всей колодой холдеров от одного оператора к другому, а еще раньше - тасовать без конца симки. В вашем конкретно случае, очевидно, сидеть на Тримобе и не рыпаться, дешевле для нервов.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Теж подумував, куди переводити своїх із кінця серпня, коли позакінчуються пакети Річний+. Напевно, в Лайфселл.

Але, як тут писали вище, там в кінці літа можуть з'явитись у різних операторів нові тарифи. І важко спрогнозувати, як воно точно буде, так що буду вирішувати по факту ближче до того.
В кого там в Листопаді закінчуються, то ще взагалі нічого не ясно, які в якого оператора на той час будуть актуальні тарифи.
 
Реєстрація
03.01.11
Місто
Киев
Телефон
Самсунг

burn

що нового?
Реєстрація
15.03.09
Місто
Одесса
Телефон
Ace&Base Плюс

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
На початку місяця вирішив, що далі не може 3Моб бути в мене основним оператором (номер, перенесений рік тому з КС) через низький рівень якості мережі в Києві. Дурна ідея не гасити мережу в Києві, наслідком чого є постійні випади телефону з мережі і, як наслідок, часта втрата зв'язку, а також погіршення умов тарифу Річний+ (оплачений до середини червня) стали причинами остаточного рішення припинити користування 3Моб.
Зняв з полиці сімкарту Лайфсела з тарифом Інтренет Жара, яка зайняла місце в 3Моба в моєму смартфоні.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
На початку місяця вирішив, що далі не може 3Моб бути в мене основним оператором (номер, перенесений рік тому з КС) через низький рівень якості мережі в Києві. Дурна ідея не гасити мережу в Києві, наслідком чого є постійні випади телефону з мережі і, як наслідок, часта втрата зв'язку, а також погіршення умов тарифу Річний+ (оплачений до середини червня) стали причинами остаточного рішення припинити користування 3Моб.
Вибрати вручну мережу vodafone, що заважає?
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
ибрати вручну мережу vodafone, що заважає?
Я не хочу весь час щось вибирати, мені потрібен постійний зв'язок. І ручний вибір мережі ВФ - це не панацея, бо це рішення на не дуже довгий час.
Поки мережа 3Моба більш-менш повноцінно працювала в минулі роки, я був адептом цього оператора, бо він дійсно пропонував дуже конкурентні тарифи з помірною якістю послуг. З січня ц.р. в нього все погіршало, тому поки його сімка йде на полицю. В сім'ї сімка 3Мобу поки-що залишається працювати в одному-єдиному девайсі - розумному годиннику молодшого сина, де тільки потрібно 2G для голосових викликів.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Я не хочу весь час щось вибирати, мені потрібен постійний зв'язок. І ручний вибір мережі ВФ - це не панацея, бо це рішення на не дуже довгий час.
Ви постійно змінюєте сім карти в телефоні? Бо якщо ні то не розумію вашої проблеми з вибором мережі вручну.
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Бо якщо ні то не розумію вашої проблеми з вибором мережі вручну.
Зайшов в ліфт, в метро, в підземний паркінг - мережа пропала, після цього телефон сам реєструється в мережі 3Моб.
 

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Бо якщо ні то не розумію вашої проблеми з вибором мережі вручну.
Зайшов в ліфт, в метро, в підземний паркінг - мережа пропала, після цього телефон сам реєструється в мережі 3Моб.
В некоторых телефонах, если не в большинстве, можно выбрать принудительно роуминг и постоянно в нем оставаться. Да, бывает что сеть пропадает и он возвращается в родную сеть, но случается это довольно редко
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
після цього телефон сам реєструється в мережі 3Моб.
Так нібито загасили мережу практично всюди в Києві, принаймні, на Райдужному-Воскресенці в мене не сканується вже давно, де ж воно її знаходить постійно?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
У меня дома ловит.
Троещина. Billa
Дивно, що мережу Тримоб телефон показує як "Н+". Наче мало б бути "Н" (принаймні в мене завжди так було, поки не потушили мережу). Чи, можливо, вже дійсно мережа Тримоб (точніше її залишки) стала працювати в HSPA+, хто його знає.
 
  • Like
Реакції: Zak
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
H+ должно быть по умолчанию.
3G при плохих раскладах.
H очень редкое явление.
У рідній мережі Тримобу особисто я за кілька років користування, в тому числі й за ідеального сигналу, жодного разу не бачив "Н+", а тільки "Н" (звідси й обмеження до 7,2 Мбіт/с, яке спричинено можливостями стандарту HSPA). Тоді як "Н+" було виключно в роумінгу в мережі ВФ.
Можливо, зараз на кількох десятках БСок в Києві, які залишились, і перейшли на HSPA+ (моє припущення. Тим більше, що при зменшенні ширини каналу до 5 МГц треба якось рятувати ситуацію – хоч за рахунок переходу на більш швидкісний стандарт). Або ж телефон неправильно відображає інформацію (що менш імовірно).
 
Останнє редагування:
Зверху