Bluetooth-навушники

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Навіщо потрібна функція "підключення до двох пристроїв одночасно"? Мені ця функція здається шкідливою.
Наприклад навушники JBL Tune 510 BT підключаються до десктопу і до смартфону одночасно. Якщо десктоп вимкнуто то на смартфоні все Ок, можна слухати музику. Але як тільки ввімкнути десктоп то на смартфоні неможливо слухати музику бо одночасно чутно фільм який дивляться на десктопі що недоречно. Видаляти вже налаштоване підключення на десктопі або смартфоні теж недоречно, бо потім доведеться заново налаштовувати підключення (це далеко не теж саме що просто ввімкнути/вимкнути). Було б правильно, якщо б навушники при здійсненому підключенні до пристрою не намагалися додатково підключитися до іншого пристрою. В той же час щоб пам'ятали декілька підключень на різних пристроях, але ті підключення мають бути не одночасними а по черзі.
Тож навіщо потрібна функція "підключення до двох пристроїв одночасно", яку не можна відключити в навушниках?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Навіщо потрібна функція "підключення до двох пристроїв одночасно"?
Бо це якраз дуже зручно, якщо обома пристроями корситуєшся тільки ти.
Мені не вистачає у моїх навушниках такого, аби не реконектити їх постійно між ноутом і телефоном.
Я якщо ти наприклад сидиш у офісі і працюєш за ноутом і тобі надходить дзвінок на телефон, ти можеш просто прийняти його на навушники без зайвих дій.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Треба бездротові повноразмірні навушники з мікрофоном, бюджет 50 долл +/-.
До цього донька користувалась Edifier W820BT, як на мене не дуже якісні матеріали були використані, хоча навушники і працюють, але амбюшури, оголовя за рік посипалися.

Підскажить, будь ласка,є якісь варіанти, щоб були зроблені надійніше?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
До цього донька користувалась Edifier W820BT, як на мене не дуже якісні матеріали були використані, хоча навушники і працюють, але амбюшури, оголовя за рік посипалися.
Такі проблеми зазвичай з повнорозмірними навушниками. Щоби не сипалося, потрібно ще 50 доларів мінімум накинути.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Або щоб не було чому сипатися (внутриканальні true wireless
Вона їх годинами не знімає, здається повноразмірні для вух краще будуть.

Дивлюсь на Panasonic RB-M300B, бюджет дещо більше, а як вони у використані, може кто мав досвід?
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Замовив собі Ugreen Bluetooth адаптер із підтримкою aptX. Враховуючи акційну ціну, купони на 6$ від Алі та на 1$ від продавця, вишло досить вигідно. Відгуки до товару в аспекті якості звуку виключно позитивні. Буду юзати із Xiaomi 12X та навушниками Koss Porta Pro (які наразі не можу поєднати через відсутність 3,5мм-виходу, а використовувати перехідник на тайп сі не дуже хочу). Ще відпишусь, як експірієнс.
 

Вкладення

  • 1660583467493.jpeg
    1660583467493.jpeg
    102.7 КБ · Перегляди: 30
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Замовив собі Ugreen Bluetooth адаптер із підтримкою aptX. Враховуючи акційну ціну, купони на 6$ від Алі та на 1$ від продавця, вишло досить вигідно. Відгуки до товару в аспекті якості звуку виключно позитивні. Буду юзати із Xiaomi 12X та навушниками Koss Porta Pro (які наразі не можу поєднати через відсутність 3,5мм-виходу, а використовувати перехідник на тайп сі не дуже хочу). Ще відпишусь, як експірієнс.
Объясните чайнику, в чём отличие с :
175,18 грн. 30%СКИДКА | UGREEN USB Bluetooth 5,3 5,0 адаптер ключа для ПК динамик беспроводная мышь клавиатура музыкальный аудио приемник передатчик Bluetooth
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
allaliu, це зовсім інший адаптер :)
Той, що Ви скинули, призначений для того, щоб через юсб підключати до компа, і підʼєднуватись через bluetooth до безпровідних навушників чи інших пристроїв. А той, що я замовив, навпаки приймає сигнал bluetooth і через кабель (вихід на 3,5мм або "тюльпанчики") віддає аудіо. Також звертав увагу на bluetooth-кодеки: були й адаптери по кілька баксів, але я хотів, щоб була підтримка aptX.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Какие Bluetooth наушники (с микрофоном) будут без проблем работать с Виндовс 10? Airpods2 коннектятся, но микрофон нужно использовать от вебки, неудобно.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Какие Bluetooth наушники (с микрофоном) будут без проблем работать с Виндовс 10? Airpods2 коннектятся, но микрофон нужно использовать от вебки, неудобно.
Любые не яблочные, советую JBL
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Какие Bluetooth наушники (с микрофоном) будут без проблем работать с Виндовс 10? Airpods2 коннектятся, но микрофон нужно использовать от вебки, неудобно.
Любые не яблочные, советую JBL
Maxxx , а модель?)
 
Зверху