Bluetooth-навушники

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
Чи продаються зараз БТ-гарнітури з 3,5 роз'ємом для приєднання своїх провідних навушників?
Краще щось з Fiio взяти. Наприклад, BTR3K. Сам користуюся BTR1K, але його наче вже немає у продажу.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Купил на алике наушники Ugreen HiTune Max 5, обошлись в 39,55 долларов
Как спустя время? Думаю взять на пробу, первого числа очередная распродажа, цена 39. Еще посматриваю на baseus h1 pro
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
Нормально работают, проблем нет. С моим использованием заряжаю один раз в месяц. Ничего еще не разболталось и не облезло, связь с телефоном не теряют.
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Якщо спробувати глянути відео - можна побачити, що автор розділив навушники на декілька категорій по бюджету. Виглядає досить зручним - особисто я не буду пів дня сидіти на аліекспрес чи амазоні в пошуках ідеальних "ціна-якість". З 5-ти штук по моєму бюджету я вже швидше визначусь, почитавши детальніше плюси і мінуси.
 
Реєстрація
03.06.21
Місто
Ternopil
Телефон
Moto G60
В "топі" жодного JBL (не те щоб вони суперові, але думаю зі всієї лінійки знадеться достойне щоб попасти).
Ні Marshall, ні Technics, ні FiiO і т.п.
В решті решт невже Apple не конкурує з жодною моделлю з цього топу.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
У родственника наушники (airpods 2) из ушей вынимаются только на ночь. За год убил вторую пару. Говорит, что один из наушников плохо слышит. Пользуюсь той же моделью третий год, правда, не так интенсивно. Вроде всё норм. Неужели эти наушники нагрузок не выдерживают? Или их просто чистить нужно?
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Відверто дивує таке вороже сприйняття рейтингу...

Безперечно, будь-який рейтинг - суб'єктивний.
Проте, охоплення моделей тут достатньо широке.
Можливо, хтось з кількох, які представлені в топі, обирав собі одну. І це їм стане в нагоді.
Маєте кращий рейтинг - діліться!!!
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
Или их просто чистить нужно?
і airpods i вуха)
п'ятий рік пішов моїм airpods2, цього року замінив акум в правому навушнику, бо він юзається найчастіше
Моим 4,5 года. Уже сдают потихоньку. На левом микрофон стал хуже, на правом аккум. Если есть контакт, где заменить аккум, можно в личку.
 
Зверху