eSIM від Київстар

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
eSIM Київстар

esim.png


Наразі (2020) eSIM підтримують такі сертифіковані в Україні мобільні пристрої:
  • Phone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone XR, iPhone XS, iPhoneXS MAX, iPad, iPad Air, iPad mini, iPad Pro 11, iPad Pro 12.9
  • GALAXY FOLD, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra 5G, Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy Z Flip
  • Huawei P40, Huawei P40 Pro
Перейти на eSIM можна в додатку "Мій Київстар(iOS/Android)" або в веб сервісі "Мій Київстар".
Купити номер з eSIM можна в інтернет-магазині Київстар.


Перехід безкоштовний.
Обов'язковою умовою переходу є оплачена 4-ьох тижнева абонплата.


Скільки одночасно може працювати eSIM?
Зберігатись більше п'яти. Бути на зв'язку - одна (не рахуючи фізичної SIM).

Чи можна встановити eSIM в смарт-годинник?
Поки що ні.

До моєї основної SIM прив'язана "SIM для планшета", чи буде вона далі працювати якщо я перейду на eSIM?
Так, фізична "SIM для планшета" буде далі працювати.

Я перейшов на eSIM в додатку, де мій QR-код?
Зайдіть в веб-версію Мій Київстар, ваш QR код доступний в розділі "Інформація про пристрій".

Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.

Як перейти назад на фізичну SIM?
Безкоштовно в магазині Київстар, або відновити за допомогою SmartSIM (50грн).

Які тарифи Київстар можна підключити для eSIM?
Ви можете вибрати будь-який актуальний тариф.

Хто може підключити eSIM?
Наразі тарифи для еSIM можуть підключити абоненти передплаченого зв'язку. Згодом ця послуга стане доступною й для контрактних абонентів.

Чи зберігається тариф після переходу на eSIM?
Так. Всі тарифи та послуги залишаються за вашим номером.

Чи можна користуватися одним номером на кількох пристроях одночасно?
Поки що ні. Але ми запровадимо таку можливість згодом.

Скільки номерів можна підключити до eSIM?
До однієї еSIM ви можете підключити п'ять номерів будь-яких операторів та змінювати їх через налаштування пристрою.

Як відновити номер на eSIM у разі втрати телефона?
Щоб відновити номер на eSIM вам знадобиться фізична SIM. Після чого перейти на eSIM.

Чи потрібен інтернет, щоб працювала eSIM?
Ні, eSIM працює як звичайна SIM-ка. Інтернет необхідний тільки, щоб активувати або деактивувати еSIM.
 
Останнє редагування:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Странная ситуация с киевстар :oops: почему не сделать как это в Чехии, или Польше когда купив новый айфон то в приложении оператора сделать новый кьюар код отсканировать и все ))
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Нажаль наші оператори ще не доросли до цього технічного прогресу. Iphone взагалі дозволяє при перенесені даних зі старого на новий, переносити esim.
Але чому не зробити, щоб хоча б в додатку згенерувати код, і сканувати на новому телефоні, відповідно на старому esim відключається.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Володимир Великий, звісно, що з фізичної сім на єсім безкоштовно, розмова була про зміну апарату і перенос існуючих єсім
Вас намахали на 50грн.
Там є якісь умови/причини, за яких типу вони можуть впарити платну заміну, коли вас питають чому ви хочете це зробити.
Потрібно приходити з кам'яним обличчям, бажано з відкритим на телефоні в браузері red-forum, активно його демонструвати всім в магазині, і казати я хочу відновити сім-карту, вона типу шось там глючить і т.д., ще можна перепитати "послуга все ще безкоштовна?" А там вже собі самостійно переходити на eSIM.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Володимир Великий, звісно, що з фізичної сім на єсім безкоштовно, розмова була про зміну апарату і перенос існуючих єсім
Вас намахали на 50грн.
Там є якісь умови/причини, за яких типу вони можуть впарити платну заміну, коли вас питають чому ви хочете це зробити.
Потрібно приходити з кам'яним обличчям, бажано з відкритим на телефоні в браузері red-forum, активно його демонструвати всім в магазині, і казати я хочу відновити сім-карту, вона типу шось там глючить і т.д., ще можна перепитати "послуга все ще безкоштовна?" А там вже собі самостійно переходити на eSIM.
+1

трижды лично переносил есим с одного аппарата на другой - бесплатно
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
+1

трижды лично переносил есим с одного аппарата на другой - бесплатно
А что именно "грузил" в магазине? Почему меняешь сим? Я так понял из постов выше, что смена аппарата не есть "уважительной причиной", надо что-то брехать?
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Maxxx,
Нічого не треба вигадувати. Ця послуга (з esim на фізичну) є безкоштовною.
Навіть в шапці теми це є.
Сам теж міняв. Сказав треба зробити фізичну sim. Без питань, дві хвилини і готово.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
+1

трижды лично переносил есим с одного аппарата на другой - бесплатно
А что именно "грузил" в магазине? Почему меняешь сим? Я так понял из постов выше, что смена аппарата не есть "уважительной причиной", надо что-то брехать?
приходил и говорил что именно хочу с одного телефона в другой перенести есим

когда первый раз это делал специально позвонил на горячку и спросил какая процедура и бесплатна ли она
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
і вже в додатку перетворити її на esim.
Таке можливе лише якщо абонент на передоплаті. Якщо котрактник, то тільки в салоні КС.
Ні, заявка через чат, підтвердження даних через оператора, і потім надсилають єсім на електронну пошту. Все просто, контракт також переносять без проблем, навіть будучи за кордоном. І якщо треба перенести єсім на інший пристрій, така сама процедура, заявка через чат - підтвердження через живого оператора - і все готово, навіть в рази простіше аніж на передоплаті.
 
  • Like
Реакції: rezz
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Прохання до користувачів на передоплаті у яких є iphone або інший пристрій з підтримкою esim, але при цьому встановлена звичайна sim - перевірте, будь ласка, чи є у вас в МКС щось (кнопка, пункт та інше), що дозволяє здійснити перехід на esim.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
На передоплаті? Додайте,будь ласка,скрин.
"Обов'язковою умовою переходу є оплачена 4-ьох тижнева абонплата."

ось ця умова виконана?
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Set,

13.04.2022
З 13 квітня почнуть діяти спрощенні умови переходу зі звичайної SIM на eSIM. Відтак оплата пакету послуг по тарифу не є обов’язковою. Тобто заміна на eSIM відбудеться навіть якщо на рахунку недостатньо коштів.
 
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Володимир Великий,
І раніше була. Спокійно перейшов на esim, потім змінив iphone, але ще не перейшов знову на esim.
Міняв на фізичну, як раніше писав, в сервісі КС безкоштовно.
Переглянути вкладення 53168
Дякую. Цікаво, чому на контракті немає такої можливості?
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Якщо хочете перенести свій номер з SIM на eSIM
  • 1
    Перейдіть у наш додаток або напишіть в живий чат
    Перейдіть у додаток Мій Київстар та на головному екрані виберіть eSIM — якщо у вас тариф передплати.
    Напишіть в живий чат — якщо у вас контрактний тариф.
  • 2
    Крокуйте за підказками
    Лише декілька кліків і все буде готово.
 
Реєстрація
16.02.23
Місто
львів
Якщо хочете перенести свій номер з SIM на eSIM
  • 1
    Перейдіть у наш додаток або напишіть в живий чат
    Перейдіть у додаток Мій Київстар та на головному екрані виберіть eSIM — якщо у вас тариф передплати.
    Напишіть в живий чат — якщо у вас контрактний тариф.
  • 2
    Крокуйте за підказками
    Лише декілька кліків і все буде готово.
ага і в результаті отримуєш *** нічого
е-сім не дали але фізичну сім успішно деактивували.
 

Вкладення

  • 0-02-05-7f7568f78cfec0ebc9b8e2c0e583df8240515393ae63edd2ba700383563d723c_597f9c182335d50a.jpg
    0-02-05-7f7568f78cfec0ebc9b8e2c0e583df8240515393ae63edd2ba700383563d723c_597f9c182335d50a.jpg
    61.7 КБ · Перегляди: 28

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Якщо хочете перенести свій номер з SIM на eSIM
  • 1
    Перейдіть у наш додаток або напишіть в живий чат
    Перейдіть у додаток Мій Київстар та на головному екрані виберіть eSIM — якщо у вас тариф передплати.
    Напишіть в живий чат — якщо у вас контрактний тариф.
  • 2
    Крокуйте за підказками
    Лише декілька кліків і все буде готово.
ага і в результаті отримуєш *** нічого
е-сім не дали але фізичну сім успішно деактивували.
через веб-версию делай и будет тебе счастье
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
17.07.18
Місто
Киев
Якщо хочете перенести свій номер з SIM на eSIM
  • 1
    Перейдіть у наш додаток або напишіть в живий чат
    Перейдіть у додаток Мій Київстар та на головному екрані виберіть eSIM — якщо у вас тариф передплати.
    Напишіть в живий чат — якщо у вас контрактний тариф.
  • 2
    Крокуйте за підказками
    Лише декілька кліків і все буде готово.
ага і в результаті отримуєш *** нічого
е-сім не дали але фізичну сім успішно деактивували.
Зайдіть в мій київстар з номера який переноситься. Далі в профіль, мої номери. Вибираєте потрібний номер, там буде меню eSim. Далі вибираєте QR код і відправляєте його на імейл.
Скануєте той код з телефона, має активуватись!
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
16.02.23
Місто
львів
Якщо хочете перенести свій номер з SIM на eSIM
  • 1
    Перейдіть у наш додаток або напишіть в живий чат
    Перейдіть у додаток Мій Київстар та на головному екрані виберіть eSIM — якщо у вас тариф передплати.
    Напишіть в живий чат — якщо у вас контрактний тариф.
  • 2
    Крокуйте за підказками
    Лише декілька кліків і все буде готово.
ага і в результаті отримуєш *** нічого
е-сім не дали але фізичну сім успішно деактивували.
через веб-версию делай и будет тебе счастье
пізно(((
Post automatically merged:

Якщо хочете перенести свій номер з SIM на eSIM
  • 1
    Перейдіть у наш додаток або напишіть в живий чат
    Перейдіть у додаток Мій Київстар та на головному екрані виберіть eSIM — якщо у вас тариф передплати.
    Напишіть в живий чат — якщо у вас контрактний тариф.
  • 2
    Крокуйте за підказками
    Лише декілька кліків і все буде готово.
ага і в результаті отримуєш *** нічого
е-сім не дали але фізичну сім успішно деактивували.
Зайдіть в мій київстар з номера який переноситься. Далі в профіль, мої номери. Вибираєте потрібний номер, там буде меню eSim. Далі вибираєте QR код і відправляєте його на імейл.
Скануєте той код з телефона, має активуватись!
в тому то й біда що есім не до кінця створилась і там нічого нема, просто написано - е-сім, і все . . . більше нічого.
а найгірше те що це рахується нова сім, і всякі кархолдери і пак, пук коди вже не рахуються, бо то інша сім.
П.С.
номер був взятий нахаляву надцять років тому, зараз він став золотий і коштує 2000+ гривнів
п.с.с. боюсь щоб не віджали, бо з номеру рік не було вихідних дзвінків(((
Post automatically merged:

Можливо в когось була схожа ситуйовина, цікаво чим закінчилось . . .

Бо в мене заявкаа вже надцять днів в розгляді і термін вирішення переносився вже двічі, тепер дата 22 число
 
Останнє редагування:
Зверху