eSIM від lifecell

Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
eSIM від lifecell
Инструкция по замене SIM-карты на eSIM для действующего номера:
(прогнал картинку через OCR)

1.) Купить новый стартовый пакет lifecell с еSIM.

ВАЖНО !!! НЕ сканировать QR-код новой карты до окончания процесса замены (4 пункт).

2.) На смартфоне с текущей активной карты набрать комбинацию:

* 393 * XXXXXXXXXXXXX * ZZZZZZZZ * YYYYYYYY #

где:

XXXXXXXXXXXXX - серийный номер стартового пакета без первых 6 цифр и без одной последней (первые 6 цифр 893800 не надо вводить
при наборе комбинации)

ZZZZZZZZ - PUK1 текущей SIM-Карты;

YYYYYYYY - PUK1 SIM-карты нового стартового пакета.

3.) Через 60 минут на смартфоне с текущей активной карты набрать комбинацию * 393 # и подтвердить замену.

4.) Удалить старую карту и отсканировать ОR-код новой карты после автоматического отключения текущей карты.

ВАЖНО !!! Автоматическое отключение текущей карты заключается в отсутствии возможности осуществления исходящих действий, например, звонков.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.03.13
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 8 P, Pixel 4a 5g
Нагадайте будь ласка, як по правильному переходити на esim зі своїм номером.
 
Реєстрація
04.03.13
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 8 P, Pixel 4a 5g
Так є. Тому що по цій ИнстУркції ціна питання 150 грн. А є варіант за 70.
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Так є. Тому що по цій ИнстУркції ціна питання 150 грн. А є варіант за 70.
По правильному - подешевле или с нужным результатом? Просто вопрос был сформулировал слишком расплывчато. Может на олухе кто продаёт ненужный есим ещё дешевле?
 
Реєстрація
01.04.22
Місто
Київ
Власники iPhone, у Вас також після рестарту телефону на єсім звону активується iMessage? Та тільки після цього починає показувати власний номер.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Власники iPhone, у Вас також після рестарту телефону на єсім звону активується iMessage? Та тільки після цього починає показувати власний номер.
Ніт.
Повторна активація сервісів Apple відбувається після того, коли витягується/вимикається сім-карта/eSIM на яку прив'язано iMessage/FaceTime.
Саме тому моя основна (активовані сервіси Apple) сім-карта фізична (і я її не витягую), а в eSIM загнано декілька номерів, якими я жонглюю як заманеться.
 
Реєстрація
01.04.22
Місто
Київ
А в мене на єсім було постійне запрошення активації після перезавантаження телефону чи після оновлення ПО. На єсім київстара така ж біда була, тому я змінив єсім київстара на звичайну сім, а лайф зробив єсім. Буду дивиться як буде, може на новому iPhone все буде добре робити.
 
Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
на esim такая ситуация постоянная. Если выключаешь тумблер и включаешь идет новая отправка смс. начиная от 13 оси и до сегодня
 
Реєстрація
01.04.22
Місто
Київ
на esim такая ситуация постоянная. Если выключаешь тумблер и включаешь идет новая отправка смс. начиная от 13 оси и до сегодня
Саме цікаве, що лайф не хоче вирішувати цю проблему, вони перекидають на виробника, хоча це вони створюють цей профіль. У Київтсар теж така біда, а у Водафон все добре, такаж дає змогу редагувати номер телефону.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Если у вас несколько профилей есим и вы их переключаете, то будет слетать.
На есим от лайфа никаких проблем нет.
 
Реєстрація
01.04.22
Місто
Київ
Если у вас несколько профилей есим и вы их переключаете, то будет слетать.
На есим от лайфа никаких проблем нет.
Ні, тільки один профіль єсім. не вимикаю, наприклад: мені потрібно перезавантажити iPhone, роблю перезавантаження і одразу після цього просить повторно активувати iMessage і знов знимає гроші та тільки після цього в налаштуваннях починає відображатися мій номер телефону.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
scooges только что перезагрузил свой айфон с профилем есим lifecell. iMessage на месте, номер тоже
Проблема на вашей стороне
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
scooges только что перезагрузил свой айфон с профилем есим lifecell. iMessage на месте, номер тоже
Проблема на вашей стороне
У мене була аналогічна ситуація, поки не поміняв сімку lifecell на фізичну.
 
Реєстрація
11.01.20
Місто
Киев
Я ещё в январе купил себе eSIM с новым номером, но до сих пор не активировал.
Вопрос: какой у неё может быть конечный срок "Активировать до..." ? Потому что нигде не указано...
 
Реєстрація
21.11.18
Місто
Vinnitsa
В основному, термін дії стартових з е-сім до першого місяця 23 року.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Зверху