eSIM від lifecell

Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
eSIM від lifecell
Инструкция по замене SIM-карты на eSIM для действующего номера:
(прогнал картинку через OCR)

1.) Купить новый стартовый пакет lifecell с еSIM.

ВАЖНО !!! НЕ сканировать QR-код новой карты до окончания процесса замены (4 пункт).

2.) На смартфоне с текущей активной карты набрать комбинацию:

* 393 * XXXXXXXXXXXXX * ZZZZZZZZ * YYYYYYYY #

где:

XXXXXXXXXXXXX - серийный номер стартового пакета без первых 6 цифр и без одной последней (первые 6 цифр 893800 не надо вводить
при наборе комбинации)

ZZZZZZZZ - PUK1 текущей SIM-Карты;

YYYYYYYY - PUK1 SIM-карты нового стартового пакета.

3.) Через 60 минут на смартфоне с текущей активной карты набрать комбинацию * 393 # и подтвердить замену.

4.) Удалить старую карту и отсканировать ОR-код новой карты после автоматического отключения текущей карты.

ВАЖНО !!! Автоматическое отключение текущей карты заключается в отсутствии возможности осуществления исходящих действий, например, звонков.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
Ох! Ну вообщем получил письмо от лайфселл ещё пару дней назад. Прилетело в спам. Открыл - оно родное!!!
что не понравилось - номер! Ужасный! Решил сменить. ещё до активации пакета зарезервировал номер на сайте и по подсказкам заменил! оплатил 350 грн и вуаля! Отсканировал и через пару минут активировал пакет уже с новым номером! Проверил! Все работает ! Скорость инета 38/19.
Первое впечатление хорошее! остаток на основном счету какой-то странный 28 грн...
Ага, вот! Перешёл в интернет жару. С бонусника списало 60 грн. Осталось на бонусном 90 грн.
Вопрос знатокам: эти деньги можно использовать для роуминга? Конкретно для 1гига в роуминге за 185 грн?
как в жару перешли?
 

antiexpert

все эксперты врут
Реєстрація
20.04.17
Місто
Харків Україна
Телефон
Iphone 11 Pro Max
Ох! Ну вообщем получил письмо от лайфселл ещё пару дней назад. Прилетело в спам. Открыл - оно родное!!!
что не понравилось - номер! Ужасный! Решил сменить. ещё до активации пакета зарезервировал номер на сайте и по подсказкам заменил! оплатил 350 грн и вуаля! Отсканировал и через пару минут активировал пакет уже с новым номером! Проверил! Все работает ! Скорость инета 38/19.
Первое впечатление хорошее! остаток на основном счету какой-то странный 28 грн...
Ага, вот! Перешёл в интернет жару. С бонусника списало 60 грн. Осталось на бонусном 90 грн.
Вопрос знатокам: эти деньги можно использовать для роуминга? Конкретно для 1гига в роуминге за 185 грн?
как в жару перешли?
Так при выборе тарифа предложило. Там был пункт для инета и разговоров. Второй если не изменяет память. Ну и там подменю была ИЖ
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Ох! Ну вообщем получил письмо от лайфселл ещё пару дней назад. Прилетело в спам. Открыл - оно родное!!!
что не понравилось - номер! Ужасный! Решил сменить. ещё до активации пакета зарезервировал номер на сайте и по подсказкам заменил! оплатил 350 грн и вуаля! Отсканировал и через пару минут активировал пакет уже с новым номером! Проверил! Все работает ! Скорость инета 38/19.
Первое впечатление хорошее! остаток на основном счету какой-то странный 28 грн...
Ага, вот! Перешёл в интернет жару. С бонусника списало 60 грн. Осталось на бонусном 90 грн.
Вопрос знатокам: эти деньги можно использовать для роуминга? Конкретно для 1гига в роуминге за 185 грн?
На роуминг бонусные деньги не расходуются
 

dirka

like.no.other
Реєстрація
14.08.08
Місто
Neverland
Это конечно все классно, но жаль что на ios нельзя поставить 2 вайбера напрмер.
 

antiexpert

все эксперты врут
Реєстрація
20.04.17
Місто
Харків Україна
Телефон
Iphone 11 Pro Max
Останнє редагування:
Реєстрація
29.12.19
Місто
м. Львів
Телефон
Iphone 6s; Ipad Pro
Ні ну це вже дійшло до повного абсурту.. Хочу поділитись. Надіюсь хтось підкаже рішення або також з цим зіткнувся. Користуюсь Ipad Pro з модулем LTE, е-сім підтримує. Вирішив придбати е-сім, оскільки основний телефон на лайфселл, обрадувався що завезли підтриму е-сім і взяв. Мало того, що це другий номер но це нічого страшного, це ще й додаткові гроші на тариф щомісяця і плата за хвилини та повідомлення якими на планшеті не скористаєшся. Я добавив план, сканувавши qr, планшет оператора знайшов, бачить LTE. Більше нічого не трапилось. Інтернета не має, нічого не грузить окрім сайта лайфселл. Ну думаю, логічно ж, потрібно вибрати тарифний план. А як це зробити на планшеті? І тут понеслося.. 1) Номер не наберу; 2) СМС не приходять ( лиш IMessage жи); 3) Думаю через додаток, ага, а супер пароль я то отримати не можу по смс.. ;
Звоню в підтримку - повний нуль, ніхто нічого не знає, всі футболять. Кажуть ну знайдіть телефон з підтримкою е-сім (Серйозно?! :/);
Нарешті через підтримку в телеграмі врооооді як мені підключили тарифний план, і то не відомо, я не можу глянути ні стан рахунку і взагалі нічого, не говорячи вже про те щоб керувати, або щось змінювати. Що ще смішне в настройках стількикових даних є пункт «Керувати обліковим записом», коли нажимаю я прикріплюю скін що стається... меню сімкарти не має (як воно зазвичай буває); до речі як тільки скановував, замість лайселл писалось що добавляє план «TUR» і була кнопка на місці «Керувати обліковим записом» - «Керувати рахунком «TUR»»; Мені здається і я вважаю це все одно косяк лайфселл а не софтова проблема Apple.
Ще раз, ну добре затуп з стартом, затуп з Iwatch, но нагло писати про підримку планшета, не зробивши ні нормальної інструкції, ні нормального виконання в плані софта, ні підтримки, взагалі проводились хоч якісь тестування??! Я зайшов в торгову точку для допомоги консультанта, так людина взагалі ще навіть тільки чула про те що е-сім впроваджують.. всюди тиша за Ipad.. це не серйозно. Я не виключаю фактущо може щось я пропустив, але що?.?! Накипіло за ці декілька днів -__-
У когось щось було похоже:LOL:? Дякую за увагу.
 

Вкладення

  • 279A4C02-779A-4885-A999-A8A3839838B1.jpeg
    279A4C02-779A-4885-A999-A8A3839838B1.jpeg
    342.1 КБ · Перегляди: 78
  • 143F687F-B7C8-4495-9BDF-97DCF634FE27.jpeg
    143F687F-B7C8-4495-9BDF-97DCF634FE27.jpeg
    348.6 КБ · Перегляди: 78
  • C365DD43-8D87-4C11-825D-40A37B39A36A.jpeg
    C365DD43-8D87-4C11-825D-40A37B39A36A.jpeg
    345.9 КБ · Перегляди: 71

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
Ну я так понял мы и являемся тестерами.
Когда сканишь е-симку, пишется ж, что это не сертифицировано.
Что бы такого не возникло, лучше повесить на е-сим существующий номер с тарифом.
Я собственно так и сделал.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
@Vlad Hanushchak имею абсолютно противоположный опыт с esim и iPad Pro. Единственная разница в описанных тобой действиях, что я изначально перенес действующий номер на esim, а уже потом его добавил в iPad. Так как номер был активирован, то естественно уже была регистрация в лк по паролю и авторизация в бипе. Поэтому тут скорей затуп ни apple, ни лайфцел, а твой
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Ні ну це вже дійшло до повного абсурту.. Хочу поділитись. Надіюсь хтось підкаже рішення або також з цим зіткнувся. Користуюсь Ipad Pro з модулем LTE, е-сім підтримує. Вирішив придбати е-сім, оскільки основний телефон на лайфселл, обрадувався що завезли підтриму е-сім і взяв. Мало того, що це другий номер но це нічого страшного, це ще й додаткові гроші на тариф щомісяця і плата за хвилини та повідомлення якими на планшеті не скористаєшся. Я добавив план, сканувавши qr, планшет оператора знайшов, бачить LTE. Більше нічого не трапилось. Інтернета не має, нічого не грузить окрім сайта лайфселл. Ну думаю, логічно ж, потрібно вибрати тарифний план. А як це зробити на планшеті? І тут понеслося.. 1) Номер не наберу; 2) СМС не приходять ( лиш IMessage жи); 3) Думаю через додаток, ага, а супер пароль я то отримати не можу по смс.. ;
Звоню в підтримку - повний нуль, ніхто нічого не знає, всі футболять. Кажуть ну знайдіть телефон з підтримкою е-сім (Серйозно?! :/);
Нарешті через підтримку в телеграмі врооооді як мені підключили тарифний план, і то не відомо, я не можу глянути ні стан рахунку і взагалі нічого, не говорячи вже про те щоб керувати, або щось змінювати. Що ще смішне в настройках стількикових даних є пункт «Керувати обліковим записом», коли нажимаю я прикріплюю скін що стається... меню сімкарти не має (як воно зазвичай буває); до речі як тільки скановував, замість лайселл писалось що добавляє план «TUR» і була кнопка на місці «Керувати обліковим записом» - «Керувати рахунком «TUR»»; Мені здається і я вважаю це все одно косяк лайфселл а не софтова проблема Apple.
Ще раз, ну добре затуп з стартом, затуп з Iwatch, но нагло писати про підримку планшета, не зробивши ні нормальної інструкції, ні нормального виконання в плані софта, ні підтримки, взагалі проводились хоч якісь тестування??! Я зайшов в торгову точку для допомоги консультанта, так людина взагалі ще навіть тільки чула про те що е-сім впроваджують.. всюди тиша за Ipad.. це не серйозно. Я не виключаю фактущо може щось я пропустив, але що?.?! Накипіло за ці декілька днів -__-
У когось щось було похоже:LOL:? Дякую за увагу.
Ну вот для кого пишут весь тот текст на сайте...
Заходишь сюда с интернета на симке:
 
Реєстрація
29.12.19
Місто
м. Львів
Телефон
Iphone 6s; Ipad Pro
@artsel Дякую за відповідь, хм, справді інтересно виходить, але все ж не продумано.. В мене основний номер на телефоні де не підтримується е-сім і я не бажаю переносити номер на е-сім бо він не дублюється як наприклад з iWatch мало би бути. Фізична буде не дійсна, під пшик дзвінки і решта телефонних штук. Тому не бачу тут свого затупу, купив окремий новий пакет, і не можу по нормальному скористатись. Ніде ж не вказуєтьс що додатково потрібен або телефон з підтримою е-сім, щоб попередньо отримати суперпароль і тд. чи переносити. Якразтаки проблема в запровадженні і надзвичано малій кількості якісної інформації.

А чи не могли б ви будь ласка показати як у вас вона відображається в налаштуваннях? І чи ви виконуєте всі операції через додаток чи якимось іншим способом?
Post automatically merged:

Ні ну це вже дійшло до повного абсурту.. Хочу поділитись. Надіюсь хтось підкаже рішення або також з цим зіткнувся. Користуюсь Ipad Pro з модулем LTE, е-сім підтримує. Вирішив придбати е-сім, оскільки основний телефон на лайфселл, обрадувався що завезли підтриму е-сім і взяв. Мало того, що це другий номер но це нічого страшного, це ще й додаткові гроші на тариф щомісяця і плата за хвилини та повідомлення якими на планшеті не скористаєшся. Я добавив план, сканувавши qr, планшет оператора знайшов, бачить LTE. Більше нічого не трапилось. Інтернета не має, нічого не грузить окрім сайта лайфселл. Ну думаю, логічно ж, потрібно вибрати тарифний план. А як це зробити на планшеті? І тут понеслося.. 1) Номер не наберу; 2) СМС не приходять ( лиш IMessage жи); 3) Думаю через додаток, ага, а супер пароль я то отримати не можу по смс.. ;
Звоню в підтримку - повний нуль, ніхто нічого не знає, всі футболять. Кажуть ну знайдіть телефон з підтримкою е-сім (Серйозно?! :/);
Нарешті через підтримку в телеграмі врооооді як мені підключили тарифний план, і то не відомо, я не можу глянути ні стан рахунку і взагалі нічого, не говорячи вже про те щоб керувати, або щось змінювати. Що ще смішне в настройках стількикових даних є пункт «Керувати обліковим записом», коли нажимаю я прикріплюю скін що стається... меню сімкарти не має (як воно зазвичай буває); до речі як тільки скановував, замість лайселл писалось що добавляє план «TUR» і була кнопка на місці «Керувати обліковим записом» - «Керувати рахунком «TUR»»; Мені здається і я вважаю це все одно косяк лайфселл а не софтова проблема Apple.
Ще раз, ну добре затуп з стартом, затуп з Iwatch, но нагло писати про підримку планшета, не зробивши ні нормальної інструкції, ні нормального виконання в плані софта, ні підтримки, взагалі проводились хоч якісь тестування??! Я зайшов в торгову точку для допомоги консультанта, так людина взагалі ще навіть тільки чула про те що е-сім впроваджують.. всюди тиша за Ipad.. це не серйозно. Я не виключаю фактущо може щось я пропустив, але що?.?! Накипіло за ці декілька днів -__-
У когось щось було похоже:LOL:? Дякую за увагу.
Ну вот для кого пишут весь тот текст на сайте...
Заходишь сюда с интернета на симке:
І що я там повинен знайти? З інтернета на сімці нічого не загружає нажаль
Post automatically merged:

Upd: хто слідкуватиме за цим, або зіткнется, після того як мені піключили тариф і інтернета все одно не було я ввів в параметрах точки доступу: «Точка доступу: lifecell» - інтернет з‘явився. А моя заявка про прохання зробити інші способи отримання суперпаролю вже залишена.
 

Вкладення

  • 3170B587-455B-4C44-BE80-86074B4A9704.jpeg
    3170B587-455B-4C44-BE80-86074B4A9704.jpeg
    160 КБ · Перегляди: 47
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
@Vlad Hanushchak вот так:
0E2B6918-7482-41CE-A177-65BFD90C6908.jpeg
SIM Card - физическая сим Vodafone
Active - eSIM lifecell

В параметрах точки доступа нужно вводить не lifecell, а internet. Но у меня и без точки доступа интернет завелся
 
Реєстрація
29.12.19
Місто
м. Львів
Телефон
Iphone 6s; Ipad Pro

antiexpert

все эксперты врут
Реєстрація
20.04.17
Місто
Харків Україна
Телефон
Iphone 11 Pro Max
Решил протестить свою новую е-сим на предмет качества инета. Тем, кому интересно сюда.
 
Реєстрація
31.12.19
Місто
с. Очеретня
Я так понял, уже разгреблись в лайфе. сегодня оплатил, сказали второго получите, выходные мол..
 
Реєстрація
18.07.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone
Уже до 3-х дней ждать. Оплата сразу на сайте. Предзаказа нет, все по факту.
 
Зверху