FM-радіо

Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
В мене теж аналогічно, по місту вимкнули електроживлення, думаю послухаю радіоприймач, у місті знаходиться телевежа, просканував усесь ефір ФМ і глухо, думаю о на середніх хвилях має бути Українське Радіо я просканив увесь ефір від 530 до 1710KHz і знову глухо, зате зловив 3 радіостанції рашкі радіо Вести ФМ, Радіо России та ще якась, багато румунських та інших західних наших сусідів. Ось такі справи і це у Рівненській області
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Слухайте Українське радіо у FM та AM діапазонах, у мережі проводового мовлення ПАТ "Укртелеком" та на хвилях комунальних і місцевих радіостанцій по всій території України. AM частоти: 1278 кГц, 657 кГц, 1404 кГц та 1386 кГц (з 00:00 до 6:30 в Україні та у всій північній Європі і частині західної Європи, Білорусі та європейській частині РФ).
 
Реєстрація
13.09.10
Місто
Черкассы
В Черкасах під час попередніх 2-х блекаутів фм мовлення також зникало разом зі світлом. Але сьогодні після того як по все місто потухло, ввімкнув приймач то почув що з ефіру зникли всі радіостанціїї, крім Першого каналу і Радіо Промінь, з чого слідує що на передавачах встановили генератори.
 
Реєстрація
22.01.19
Місто
Черкаси
В Черкасах під час попередніх 2-х блекаутів фм мовлення також зникало разом зі світлом. Але сьогодні після того як по все місто потухло, ввімкнув приймач то почув що з ефіру зникли всі радіостанціїї, крім Першого каналу і Радіо Промінь, з чого слідує що на передавачах встановили генератори.
Сьогодні під час блекауту нічого не піймав на FM в Черкасах.
 
Реєстрація
13.09.10
Місто
Черкассы
В Черкасах під час попередніх 2-х блекаутів фм мовлення також зникало разом зі світлом. Але сьогодні після того як по все місто потухло, ввімкнув приймач то почув що з ефіру зникли всі радіостанціїї, крім Першого каналу і Радіо Промінь, з чого слідує що на передавачах встановили генератори.
Сьогодні під час блекауту нічого не піймав на FM в Черкасах.
На Митниці сьгодні весь день на Tecsun pl-600, слухав на 91.4 Перший канал, зі складеним телескопом. Попередні блекаути доводилось ловити слабкий сигнал з Кременчука.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Сьогодні під час блекауту нічого не піймав на FM в Черкасах.
Півдня слухав радіо на оцьому чуді, його плюс - не потрібна антена (навушники).
91,4 - марафон і
98,6 якась музика.
Його мінус - один динамік на все, але я про це знав, купував як телефон, у який переставлю дві сімки зі смартфона і не сідатиме днів 3-5.
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
зате зловив 3 радіостанції рашкі радіо Вести ФМ
це з т. зв. "ПМР".
Спасибі! Рашиські радіостанції лунають з Придністров'я в AM діапазоні. Пишуть що в них дуже потужний передавач що покриває усю Україну сигналом. Чому наше Українське радіо не реально впіймати на західній Україні в AM ? Цеж стидоба якась!
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Это пример "перегибов на местах". На таких серьезных щах снимают видео - ну так можно информацию давать точную, а не ересь, пусть даже с благими намерениями.

Маркировка средних волн может быть или "AM", или "СВ". Другой пока нет.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
AM це ж амплітуда модуляція для ультракоротких, які від 30 МГц. До чого тут середні?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
AM це ж амплітуда модуляція для ультракоротких, які від 30 МГц. До чого тут середні?
На ультракоротких обычно вещание идет с частотной модуляцией FM. Амплитудная - на средних и длинных волнах. И на коротких тоже АМ.
 
Зверху