FM-радіо

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я до чого вів. Радіостанція "Шансон" збільшила частку іноземних пісень. В мене відразу асоціація - що буде більше шансону на іноземних мовах. Тобто виходить, що 70% репертуару будуть французькими?
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Бахмут, Соледар, Часів Яр, Торецьк охопили сигналом українського армійського радіо
Концерн РРТ встановив у Донецькій області додатковий передавач.



Міста Бахмут, Соледар, Часів Яр, Торецьк охопили сигналом українського армійського радіо.

"Концерн РРТ, що належить до сфери управління Держспецзв'язку, за ініціативи Донецької обласної адміністрації встановив у Донецькій області додатковий передавач потужністю 2 кВт", - повідомили в Держспецзв'язку.

Для доступу до мовлення потрібно налаштувати FM-передавач на частоту 102.4 МГц.
 
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
На мою думку у прифронтових і прикордонних з кацапами і бульбами районах треба забити на стандарти електрозв'язку, норми і нормативи і ставити передавачі надвисокої потужності.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Mathias, у этой радиостанции уже год нет Русского Шансона.
Post automatically merged:

Я до чого вів. Радіостанція "Шансон" збільшила частку іноземних пісень. В мене відразу асоціація - що буде більше шансону на іноземних мовах. Тобто виходить, що 70% репертуару будуть французькими?
Там сейчас Джаз, Блюз и да ты удивишся очень много Франции.
Post automatically merged:

Кочевник, було б непогано. Будем слухати Піаф та Шевальє.
Так вже рік як там саме Піаф. Чогож не слухаєшь?
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Kladoff, в мене "Шансон" не ловиться. З Павлограда б'є тільки місцеве ПТРК (в них є проміжний передавач на нас в найближчому селі на трасі). А так би слухав - мені Піаф завжди подобалася.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Останнє редагування:

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Випадково ніхто на форумі не має відношення до радіо "Промінь"? Є зауваження по якості його роботі в мене в місті, може хтось би допоміг
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Випадково ніхто на форумі не має відношення до радіо "Промінь"? Є зауваження по якості його роботі в мене в місті, може хтось би допоміг
Була проблема в мене, Радіо Промінь працювало із залипанням постійно, написав їм на мило [email protected] і описав проблему, проблему через 2 неділі виправили. Ще просив щоб на нашій телевежі в місті увімкнули Українське радіо то написали що це неможливо. Але проблему із залипанням виправили
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Зверху