ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
До войны правил гуголькарты сам (имел какой то там статус шо разрешалось править). Добавлял дома, исправлял улицы и проулки... А щас такое ещё есть?
 

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
До войны правил гуголькарты сам (имел какой то там статус шо разрешалось править). Добавлял дома, исправлял улицы и проулки... А щас такое ещё есть?
Ніт.
Я уже лет 5 прошу участок дороги на дачу нанести, пишу в поддержку - в ответ тишина.
Последнее время они даже перекрытия улиц подтягивают из Waze - бывает вносим с ошибками, а они вылазит и на Гугл картах
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Есть баг какой-то - если поставить метку на обьекте на картах - то потом почему-то даже если метка не нужна и ее снимаешь с объекта - все равно, зараза, остается. Засоряет карту.
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Знайти бункер Путіна: Google відкрив якісні супутникові зображення всіх стратегічних пунктів РФ.

У сервісі Google Maps всі військові та стратегічні об'єкти РФ стали доступні у максимальній роздільній здатності. Тепер різноманітні пускові шахти міжконтинентальних балістичних ракет, командні пунктами, секретні полігони та інше можливо роздивитися з роздільною здатністю близько до 0,5 метра на піксель. До цього часу вони відображались у рази гіршій якості, яка не дозволяла розібрати деталі.
Про це пише DEFENSE EXPRESS.

Завдяки цьому можливо оцінити "прогрес" робіт на єдиному рашиському авіаносці "Адмирал Кузнецов". Або подивитись на базу зберігання ядерних боєприпасів поблизу Мурманська. Чи на полігон Ненокса, де зірвалась секретна ракета "Буревестник" з ядерною силовою установкою. Оцінити як із супутника виглядає російський винищувач нібито п'ятого покоління Су-57 на льотно-випробувальному центрі МО РФ. Або, як із космосу ідентифікувати пускову позицію міжконтинентальної балістичної ракети...
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Чому Гугл роками не перейменовує вулиці на власних картах?
 
  • Like
Реакції: GAS

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Alex, жаловаться надо, предлагать исправления. И чем больше людей это будет делать, тем быстрее поменяют.
Я потратил кучу времени что бы дому присвоили к номеру букву А, безрезультатно
Исправления, письма, ничего
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
жаловаться надо, предлагать исправления
В мене в місті на Гугл-мапі досі вулиці "леніна", "комсомольська" і т. д., які ще в першу хвилю декомунізовали (я доречи ще 4 роки тому про це писав). Декілька разів писав їм - без толку :(
Главный офис по региону в рашке, вот и забили
 
  • Sad
Реакції: GAS

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
жаловаться надо, предлагать исправления
В мене в місті на Гугл-мапі досі вулиці "леніна", "комсомольська" і т. д., які ще в першу хвилю декомунізовали (я доречи ще 4 роки тому про це писав). Декілька разів писав їм - без толку :(
Главный офис по региону в рашке, вот и забили
У меня давно Дзержинского поменяли и Кирова на другие , которые сейчас. Зато Калинина так и висит на картах .
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
@Alex, жаловаться надо, предлагать исправления. И чем больше людей это будет делать, тем быстрее поменяют.
На время войны на территории Украины вроде возможность исправлений/добавлений заблокирована.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
У мене в селі де будуюсь вулиці перейменовано ще 2016 року - а на карті все старе. Скарги та пісьмєна не допомагають.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
У мене в селі де будуюсь вулиці перейменовано ще 2016 року - а на карті все старе. Скарги та пісьмєна не допомагають.
Главный офис по региону в рашке, вот и забили
Не забили, а вважали, що окупують і перейменовувати не треба. Щоби двічі не робити роботу.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Думаю, тому що до сіл вони тупо не дійшли, отак працює "корпорація бобра" - суцільний пофігізм та головотяпство... Бо якщо був би політичний підтекст, то вулицю імені чудової людини Джона Маккейна в Києві підари ні за що б не перейменували, якщо б мали на це вплив.
 
Зверху