LaNET

Реєстрація
03.12.18
Місто
Киев
Не розумію всієї злості та ненависті щодо «прометейства».
На самому початку цієї послуги дізнавалися, чи можна встановити акумулятор, операторка сказала, що в наш будинок не можна, бо хаб вищого порядку без акумулятора. Потім стало можна, але поки подзвонив, то вже в будинку поставили акмулятор, хтось інший віддав. Домового чату в нас немає, якщо що.
Я мав дешевий «Єнот» від ДБЖ, за 500 грн в розетці (7А 12В, скільки реальних - не знаю), звісно, що акумулятор за 1000-1200 було б трохи жалко віддавати. Але зараз пару годин після відключень є інтернет, і можна хоча б фільм якийсь закачати, щоб не було сумно в темноті сидіти.
Навіть якщо порівнювати із вартістю 4G модем + направлена антена (а вона треба, при відключеннях часто і мобільні вишки, що поруч, не працюють) — все одно вигідніше пожертувати того акумулятора. І це в будь-якому випадку краще, ніж коли оператор просто каже - нема світла нема інтернета, ідіть звідси.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Це звісно класно, але почитав коменти, багато питань відповідей немає, акуми є, але поки не на всіх, кому встановлять і коли не зрозуміло, списку де встановлено немає, хоча якби був список це бустоне підключення, абонент бачить що в його домі є резервне живлення, і підключається до вас, але новина дійсно приємна.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
То есть вначале не нужно было, невозможно было, все пидарасы, а я - Дартаньян, а тут оп, оказывается, все можно, нужно и уже делается.
Я б гнал таких "представителей" ссаными тряпками, что думаете?
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Ланет почав Троєщину по PON підключати, але немає карти покриття.
 
Реєстрація
17.03.14
Місто
Киев
Ланет почав Троєщину по PON підключати, але немає карти покриття.
Ага, проводить - тільки у приватний сектор (наче нівкого в приватному секторі нема інтернету по оптиці….). А за багатоповерхівки кажуть не мають сроків підклбчення. Так що не ведіться на цього пропащого провайдера
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Ланет почав Троєщину по PON підключати, але немає карти покриття.
Ага, проводить - тільки у приватний сектор (наче нівкого в приватному секторі нема інтернету по оптиці….). А за багатоповерхівки кажуть не мають сроків підклбчення. Так що не ведіться на цього пропащого провайдера
Хтось на фейсбуці запитав, про приватний сектор чи багатоквартирні будинку, відповіли що саме багатоквартирні.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Зателефонував в Ланет, спитав, чи будуть акум в мій будинок встановлювати, сказали, що на даний момент мій будинок (9 під'їздів, 5 поверхів) не в пріоритеті, хоча в моєму місті встановлюють вони в інші пріоритетні будинки, кажуть.

Київстар - не надає інфу.

Є ще Crazy Network, там кажуть, що в наступному місяці почнуть квартири підключати по gpon. Начебто гривень 700 підключення та 250 грн тариф на місяць.

Є начебто ще в місті Дата груп і Укртелеком, але я слабо розумію їх технології, якість послуг, підключення...
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Fanatik, Укртелеком без світла підключає по a/vdsl, або gpon. Тут можете перевірити свою адресу і напише чи працює без світла і яка технологія підключення.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Дав акумулятор, витратив 1500 грн, а Ланет навіть знижки не дав.

Post automatically merged:

А таке йому в коментарях написав абонент ДІ Київстар.
 

Вкладення

  • SmartSelect_20230129_134126_Twitter.jpg
    SmartSelect_20230129_134126_Twitter.jpg
    246.5 КБ · Перегляди: 65
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Дав акумулятор, витратив 1500 грн, а Ланет навіть знижки не дав.

Post automatically merged:

А таке йому в коментарях написав абонент ДІ Київстар.
Та це вже обговорили тут 100 раз, ланет вже давно пробив дно, на фейсбуці видаляє звичайні запитання, на які їм не зручно відповідати, запитання було про те де можна переглянути список будинків на троєщіні що підключенні за PON технологією. В моєму підїзді 36 квартир з яких мінімум 25 підключені до ланета так от, в суботу Київстар прийшов і встановив ДБЖ, (інтернету правда при підключенні ще немає, я так зрозумів ще не заживили решту будинків потрібних для цього, правда і смс про те що все ок ще не присилали) але процес іде, а ланет тільки розказує про те скільки акумів вони закупили, і яка в них мегаакція прометей.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Дав акумулятор, витратив 1500 грн, а Ланет навіть знижки не дав.

Post automatically merged:

А таке йому в коментарях написав абонент ДІ Київстар.
Та це вже обговорили тут 100 раз, ланет вже давно пробив дно, на фейсбуці видаляє звичайні запитання, на які їм не зручно відповідати, запитання було про те де можна переглянути список будинків на троєщіні що підключенні за PON технологією. В моєму підїзді 36 квартир з яких мінімум 25 підключені до ланета так от, в суботу Київстар прийшов і встановив ДБЖ, (інтернету правда при підключенні ще немає, я так зрозумів ще не заживили решту будинків потрібних для цього, правда і смс про те що все ок ще не присилали) але процес іде, а ланет тільки розказує про те скільки акумів вони закупили, і яка в них мегаакція прометей.
Все індивідуально
У мене в будинку Ланет працює, а КС ніт
Є люди у яких при наявності світла в будинку КС не працює, бо інше обладнання вимкнуто
Отже, тут правила нема...або/або
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Дав акумулятор, витратив 1500 грн, а Ланет навіть знижки не дав.

Post automatically merged:

А таке йому в коментарях написав абонент ДІ Київстар.
Та це вже обговорили тут 100 раз, ланет вже давно пробив дно, на фейсбуці видаляє звичайні запитання, на які їм не зручно відповідати, запитання було про те де можна переглянути список будинків на троєщіні що підключенні за PON технологією. В моєму підїзді 36 квартир з яких мінімум 25 підключені до ланета так от, в суботу Київстар прийшов і встановив ДБЖ, (інтернету правда при підключенні ще немає, я так зрозумів ще не заживили решту будинків потрібних для цього, правда і смс про те що все ок ще не присилали) але процес іде, а ланет тільки розказує про те скільки акумів вони закупили, і яка в них мегаакція прометей.
Все індивідуально
У мене в будинку Ланет працює, а КС ніт
Є люди у яких при наявності світла в будинку КС не працює, бо інше обладнання вимкнуто
Отже, тут правила нема...або/або
Я чудово розумію, що жоден з великих провайдерів не забезпечив безперебійним живленням всіх абонентів, тут більше про те який останнім часом підхід у ланета. Раніше це був доволі класний провайдер, який добре вмів комунікувати з клієнтами, при проблемах надавав повну інформацію що коли і як сталося, як лагодили, зробив зручний кабінет, створив карти і графіки з навантаженнюстю та доступністю мережі, навіть зараз на мапі покриття можна дивитися в яких будинках менше вимикають світло. Створили раду ланет, де співробітники комунікували з клієнтами і вирішувалось багато питань та проблем, але яку згодом закрили. Зараз нажаль ланет став як всі великі провайдери, ще і маніпулює "акціями" по типу прометея. КС також може взяти і встановити ваш акум можна через той самий IVR подати заявку, про те чи щось вони компенсовують я не знаю, але сподіваюсь що інформація з поста вище правдива.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Акумулятор по-ланетівськи

Коли зникає електропостачання - почав бачити в ефірі мережу з сусіднього під'їзду, яка називається Lanet та містить номер квартири.

Я гадав, нащо людині живити роутер, коли Інтернет не працює, як виявилося, причина є.

На сайті Ланет є карта покриття, там зазначено, чи є акумулятор у всьому будинку або є частково. Акумулятор на той час було частково встановлено.

Декілька днів тому, обладнання, до якого я підключений, не мало акумулятора і перестало працювати. Обладнання не працювало більше 72 годин.

Я звертався до Ланет, щоб мене переключили на інше обладнання, однак оператор відмовив. Також оператор відмовив у компенсації за не надану послугу.

Сьогодні дізнався, що у тому під'їзді де була мережа, яку я побачив, абонент надав свій акумулятор, тепер цей акумулятор перемістили на обладнання в іншому під'їзді, а на обладнання в під'їзді того абонента встановили акумулятор від Ланет.

Цікаво, скільки буде працювати Інтернет без електропостачання.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Цікаво, скільки буде працювати Інтернет без електропостачання.
Поки не розрядиться
В моєму будинку Ланет давно вставновив акуми, Київстар на минулому тижні. Перше ж вимикання електрики: київстар вимкнувся через 3,5години, ланет витримав 5 годин і тут увімкнули електрику так що повністю виміряти можливості ланету не вдалось...
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Сегодня обратила внимание на рекламные наклейки от "Ланета" в подъезде:

"Интернет без света. В вашем доме установлены источники бесперебойного питания"

Интересно, насколько это соответствует истине? Как это узнать? Звонить в поддержку и уточнять?
Я просто +- свой подъезд знаю. Там вряд ли бы кто-то "пожертвовал" аккумулятор.
Неужели "Ланет" изменил стратегию и стал устанавливать СВОИ аккумуляторы?
Или это всего лишь красивые рекламные бумажки? :)
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Неужели "Ланет" изменил стратегию и стал устанавливать СВОИ аккумуляторы?
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Kseniya, в карте покрытия все есть https://www.lanet.ua/map/

Например, в моем доме сделали так:
один АКБ дал сосед, его поставили на первый свитч
второй АКБ дал Ланет, его поставили на второй свитч
Ланет местами поменял эти АКБ, с первого свитча переставили на второй, со второго на первый

Действительно, Интернет работает без электроэнергии. Но свинцово-кислотные АКБ долго не живут.
 

Вкладення

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    105.2 КБ · Перегляди: 25
Реєстрація
04.06.17
Місто
None
Телефон
Redmi 5 Redmi 8 mi 9 lite
Kseniya, в карте покрытия все есть https://www.lanet.ua/map/

Например, в моем доме сделали так:
один АКБ дал сосед, его поставили на первый свитч
второй АКБ дал Ланет, его поставили на второй свитч
Ланет местами поменял эти АКБ, с первого свитча переставили на второй, со второго на первый

Действительно, Интернет работает без электроэнергии. Но свинцово-кислотные АКБ долго не живут.
Железо фосфатные долго живут)) :dik:
 
Зверху