LaNET

Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Хтось вже користувався?
Спробував активується не одразу, але працює, на піратських сайтах з мобільного тепер не треба переглядати рекламу перед переглядом фільму чи серіалу. На ПК цю рекламу і так додатки в браузері зрізали.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Sanic, дозволяти якомусь провайдеру використовувати його ДНС - це не той шлях. Зараз потрібно завжди використовувати свій власний ДНС, або Cloudflare, а не якогось Ланет.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Sanic, дозволяти якомусь провайдеру використовувати його ДНС - це не той шлях. Зараз потрібно завжди використовувати свій власний ДНС, або Cloudflare, а не якогось Ланет.
Тобто cloudflare це не якийсь там провайдер?)) Я розумію відоме ім'я захист від ддос і всі справи, але провайдер і так має доступ до всього трафіку, що зміниться якщо я буду використовувати інший ДНС, ланет не побачить що я порнхаб заходжу? Звісно побачить)
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
якщо я буду використовувати інший ДНС, ланет не побачить що я порнхаб заходжу? Звісно побачить)
Нет.При резолве через DNS Over HTTPS(DoH) или DNS Over TLS(DoT) провайдер увидит только IP адрес ресурса а не домен.А на одном IP могут висеть сотни сайтов, особенно если сайт сидит за Cloudflare и прочими балансировщиками.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
якщо я буду використовувати інший ДНС, ланет не побачить що я порнхаб заходжу? Звісно побачить)
Нет.При резолве через DNS Over HTTPS(DoH) или DNS Over TLS(DoT) провайдер увидит только IP адрес ресурса а не домен.А на одном IP могут висеть сотни сайтов, особенно если сайт сидит за Cloudflare и прочими балансировщиками.
Згоден, але думаю той самий порнхаб має свою ASку і не шарить свої ресурси з іншими.)
 
Реєстрація
16.01.23
Місто
Киев

Актуалізація тарифів​

Зміна тарифних планів з 1 лютого 2024 року ,,,Ну шо хлопці, покращення під'їхало.
 
Зверху