LaNET

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Время работы Ланет на аккумуляторе
09.03.23 в 01-30 отключили электричество.
09.03.23 в 10-14 отключился Интернет.

На аккумуляторе коммутатор работал около 9 часов.

Как работает Ланет после появления электричества
09.03.23 в 11-05 включили электричество.
Ланет и Киевстар сразу не заработали. На вкладке Ланета роутер писал "проверьте кабель". То есть, на оборудование шло питание, а оборудование не выдавало сетевые настройки.

Я обратился в Ланет, попросил проверить коммутатор в другом подъезде. В моем доме 2 коммутатора, а я живу посредине, на одинаковом расстоянии.

Сотрудник Ланет подтвердил, что на другом коммутаторе Интернет есть, а на моем - нет. Мне отказали в переключении с одного коммутатора на другой, отказались от денег.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
В мене таке враження що керівництво веде перемовини про продаж і їм потрібно швидко набрати абонбазу, тому така солодка пропозиція, до цього підключався 1000грн 1000днів, а тут 108грн за 360 днів, ну дуже спокусливо))
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Під час блекаутів минулого сезону Ланет поставив собі за мету забезпечити мережу резервним живленням на максимум. Щоб за найгірших сценаріїв розвитку воєнних подій кожен абонент міг залишатись на зв’язку. Тож, навіть після припинення вимкнень електроенергії, провайдер продовжував готуватись. Наразі обладнання зарезервовано де-факто на 100%.

 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
на сайті покриття мережі по своєму будинку можна подивитись який аккумулятор у будинку у вас стоїть, або у сусідів.

В мене на 15 годин, а сусідський будинок, так де вихід каналу +2 години)
 
Реєстрація
24.04.20
Місто
Bruges
Через пару месяцев заканчивается инет по 1 грн в месяц. Надо разрывать договор или можно просто не платить? В минус не загоняют?
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Через пару месяцев заканчивается инет по 1 грн в месяц. Надо разрывать договор или можно просто не платить? В минус не загоняют?
Якщо не помиляюсь то активують кредит на пару десятків гривень в мінус потім відключають і роблять нульовим рахунок. Можна не паритись, а можна в чат написати і вони відключають їхати кудись для розірвання договору не потрібно, якщо у вас немає на рахунку коштів, Якщо кошти є простіше всього попросити перекинути на інший договір родичів/друзів.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
superskiy, краще зараз відключити. Тому що потім буде акція нова, а там не підключитися якщо користувався останні 3 місяці до початку акції.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Дивно. Ланет почав блокувати Google dns? У мене 8.8.8.8 в роутері прописаний. Вимкнув блокування в кабінеті, все запрацювало нормально.
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Дивно. Ланет почав блокувати Google dns? У мене 8.8.8.8 в роутері прописаний. Вимкнув блокування в кабінеті, все запрацювало нормально.
На картинке буквально описано решение вопроса
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Дивно. Ланет почав блокувати Google dns? У мене 8.8.8.8 в роутері прописаний. Вимкнув блокування в кабінеті, все запрацювало нормально.
На картинке буквально описано решение вопроса
Ну я його так і вирішив. Просто ця адреса у Ланета зажди була в білому списку і не блочилась
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Очередная акция "ДивоГіг"

Условия:

Подключиться можно на 90 день после отключения от Ланет.

superskiy, успеваешь подключиться? Я - да.
 
Зверху