LaNET

Реєстрація
16.02.24
Місто
Rivne
Переглядати Ланет ТВ можна тільки якщо провайдер Ланет (з їхньої мережі) .Спілкувався з пітримкою, таку отримав відповідь
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Переглядати Ланет ТВ можна тільки якщо провайдер Ланет (з їхньої мережі) .Спілкувався з пітримкою, таку отримав відповідь
Експеримент, от прямо зараз
Я є абнентом Ланет. Крім того я є абонентом ДІ від КС. Ланет основний, КС - в резерві.
Разом з інтернетом активний пакет ТВ ПРОМО.
Перемикаю ноутбук на роботу через КС, заходжу в lanet.tv - дивлюсь своъ канали. Думаю і через приставку на Google TV буде така ж сама картина.
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
з будь-якоi, але треба бути абонентом. Ранiше справдi можна було будь-якому користуватися. Вони рокiв 5-10 тому активно розвивали напрям OTT, навiть в топ5 входили (з Мегого, Olltv, Divan i ще хтось), проводили конкурси, роздавали бонуснi грошi, робили колаби (навiть у лайфа цей сервiс й досi входить в вiдеотрафiк).

Але в 2021 пересрались з медiагрупами, пiшов вiдток, а потiм повноштабка з єдиним телемарафоном.
 
Останнє редагування:

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Дякуючи Ланет можу подивитися другий тайм, а то Мегого вже хвилин 20 лежить.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Дякуючи Ланет можу подивитися другий тайм, а то Мегого вже хвилин 20 лежить.
Мої спроби подивитись (lanet tv) в мережі провайдера cyfra і через мобільний водаФон виявилися марними. 10 сек відео, перезавантаження. Що через веб інтерфейс, що через додаток...
Може то судьба, не бачити такого футболу ;)
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Дякуючи Ланет можу подивитися другий тайм, а то Мегого вже хвилин 20 лежить.
Мої спроби подивитись (lanet tv) в мережі провайдера cyfra і через мобільний водаФон виявилися марними. 10 сек відео, перезавантаження. Що через веб інтерфейс, що через додаток...
Може то судьба, не бачити такого футболу ;)
У мене Ланет ТБ добре працює, що через моб.провайдерів, що через інших провідних.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Дякуючи Ланет можу подивитися другий тайм, а то Мегого вже хвилин 20 лежить.
Мої спроби подивитись (lanet tv) в мережі провайдера cyfra і через мобільний водаФон виявилися марними. 10 сек відео, перезавантаження. Що через веб інтерфейс, що через додаток...
Може то судьба, не бачити такого футболу ;)
У мене Ланет ТБ добре працює, що через моб.провайдерів, що через інших провідних.
І у мене добре...але вчора футбол подивитись не вдалось
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-06-17-16-22-11-23_0c82278a82133615b3d66a7b48aa80b2.jpg
    Screenshot_2024-06-17-16-22-11-23_0c82278a82133615b3d66a7b48aa80b2.jpg
    15 КБ · Перегляди: 22
Реєстрація
16.01.23
Місто
Киев
дивлюся ланет зовсім зажрався у Києві підключення 499 грн PON899 грн всі провайдери підключають за 1 грн 200 потолок може вони заводять золотий кабель
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
IP net
Вартість підключення за технологією Ethernet для нових абонентів становить 750 грн 00 коп з ПДВ. Обов'язковий початковий платіж становить 1 000 грн 00 коп.

Вартість підключення за технологією GPON для нових абонентів становить 1 000 грн 00 коп з ПДВ. Обов'язковий початковий платіж становить 1 250 грн 00 коп.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
дивлюся ланет зовсім зажрався у Києві підключення 499 грн PON899 грн всі провайдери підключають за 1 грн 200 потолок може вони заводять золотий кабель
Далеко не всі, ONU грошей коштує, підключав тріолан, онушку сам купував, рік назад у тітки вегу підключав теж онушка грошей коштувала, потім вже безкоштовно зробили. Провайдер. Домашка.нет для підключення квартири попросили 3500 за підключення та 500 в місяць, freenet, 600 грн підключення gpon тому не треба казати за всіх, це ринок. Ну і об'єктивно по акумах у ланета найкраща ситуація в Києві, навіть при 7 годинних відключеннях інтернет працював.
 
Реєстрація
08.06.24
Місто
Київ
дивлюся ланет зовсім зажрався у Києві підключення 499 грн PON899 грн всі провайдери підключають за 1 грн 200 потолок може вони заводять золотий кабель
ви, мабуть, давно дивились, зараз на сайті Ланета до PON Вартість підключення 899 ₴.
І це точна інфа бо на початку місяця їм телефонував, думав підключитись, називали цю цифру - 900 грн. Підключення біля місяця чекати (принаймні в моєму випадку).
 
Реєстрація
04.06.17
Місто
None
Телефон
Redmi 5 Redmi 8 mi 9 lite
дивлюся ланет зовсім зажрався у Києві підключення 499 грн PON899 грн всі провайдери підключають за 1 грн 200 потолок може вони заводять золотий кабель
ви, мабуть, давно дивились, зараз на сайті Ланета до PON Вартість підключення 899 ₴.
І це точна інфа бо на початку місяця їм телефонував, думав підключитись, називали цю цифру - 900 грн. Підключення біля місяця чекати (принаймні в моєму випадку).
ONU не бесплатные даже по опту.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
ONU не бесплатные даже по опту
Мій місцевий провайдер підключає за 1200 гривень гігабіт. Вся ця сума лягає на рахунок, АП 200 гривень на місяць
Ну так при таких розкладах провайдер в мінус ніяк не піде, ціна ОНУ на опті думаю гривень 300-400. А тут одразу 1200.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Так ВСЯ ця сума падає мені на рахунок і півроку я не сплачую за інтернет
Я зрозумів це і з першого разу, але це ніяк не безкоштовне підключення, це замануха, тобто 1200 віддав, якщо інтернет виявиться фігової якості то гроші з 99% вірогідністю тобі вже ніхто не поверне. Але ж як приємно чути що всі гроші одразу на рахунок)
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
інтернет виявиться фігової якості то гроші з 99% вірогідністю тобі вже ніхто не поверне.
Я на цьому провайдері вже 12 років, таких косяків помічено за ними не було! До того ж, половина сусідів попідключали собі GPON, радіють безперебійній наявності інтернету.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
У мене місцевий провайдер оптику почав в квартиру вести, то теж від 500 грн підключення. Фрінет оптику в квартиру веде, але підключення 600 грн.
 
Зверху