Megogo

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Мегого продовжує мене "вражати".
UX усе ще жахливий. Не міг зрозуміти куди вони засунули список того, що я дивлюся. Виявилось він у них окремий на фільми і серіали. Серіал який дивився - звідти зник.
Причина стала зрозуміла коли я знайшов його у пошуку. У серіалі зникли 2 і 3 сезон і залишились 1, 4 і 5. Я дивився другий сезон.
Після того як я купив підписку 31 липня, щоб дивитись інший серіал, а він зник наступного дня це вже другий такий прикол. Я звичайно розумію, що ну можуть права закінчуватись, але як вони їх блін купляли що вони закінчились посеред місяця на кілька сезонів усередині серіалу.
Глянув на якість трансляції Формули-1(у записі), яку вони заявляють як 1080 - виглядає як сильно пожатий 720 ще і місцями фрізиться картинка на секунду-дві. Тут звичайно можуть бути питання до Сенати а не до Мегого.
Але якось після цього слабо розумію нащо їм платити гроші. Коли якість і зручність інтерфейсу та подекуди якість картинки у них гірша за безкоштовні піратські сервіси, а контент може зникати без жодного попередження.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
7-дневная пробная подписка от Сенс банка, в этом месяце-просто чудо. По завершении срока, тащит деньги с карты, если они там имеются :LOL:, конечно. Прикол даже не в этом, так и Свиттв делает, а том, что отключить её, удалив карту в ЛК, не получится, ибо карта там есть, а подписки нет:cool:. Вместе с тем, при попытке удалить карту, пишет: " Сначала отключите подписку". Вот такие они, мегоговцы. Свинорылы высшей гильдии.
Карта удаляется только через поддержку.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
А в "керування підписками" в Сенсі Мегого світиться?
 
Останнє редагування:

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
7-дневная пробная подписка от Сенс банка, в этом месяце-просто чудо. По завершении срока, тащит деньги с карты, если они там имеются :LOL:, конечно. Прикол даже не в этом, так и Свиттв делает, а том, что отключить её, удалив карту в ЛК, не получится, ибо карта там есть, а подписки нет:cool:. Вместе с тем, при попытке удалить карту, пишет: " Сначала отключите подписку". Вот такие они, мегоговцы. Свинорылы высшей гильдии.
Карта удаляется только через поддержку.
В Альфе так было все время. Я на протижении года пользовался. Ежемесячно списывали сумму. После отказа от подписки дало возможность удалить карточку.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А в "керування підписками" в Сенсі Мегого світиться?
Так світиться. Щойно активував на 14 днів. Правда підписка хитра: до 31, але пише що 30-го зніме гроші за продовження.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Так світиться. Щойно активував на 14 днів. Правда підписка хитра: до 31, але пише що 30-го зніме гроші за продовження.
Я теж протестив. Але не зрозумів як воно працює. Видалив в Сенсі - в кабінеті Мегого картка так і лишилась. Щоб не ризикувати видалив автопродовження і видалив картку руками.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Опустили якість транляцій до 576p.
По якій причині, догадайтесь самі🙂
Ось вам і Megogo
Який канал? У мене канали продовжують працювати у 1080 p і 4к телеканал показує фільм, ще й в HDR.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
На древнем телевизоре Samsung без подписки бой с баннера при старте программы выдаёт ошибку, но канал «Megogo Гонг» работает бесплатно нормально, где качество посмотреть – не знаю, выглядит на 1080.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Яким на сьогодні є актуальний додаток для телевізора на Android'i? Бо в офіційному магазині їх двойко...
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Для мене у Мегого є єдиний недолік - це відсутність можливості вимкнення автовідтворення наступних серій.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
В халявном пакете добавился польский англоязычный новостной TVP World. Ещё там BBC World News есть, оба полтора государственных марафона, три украинских новостных, «Киев», детский, музыкальный и выпуски «Світ навиворіт». А если помотать список дальше, открыт «Megogo Футбол 4», где пару раз в неделю идут матчи. Например, сейчас играют турки.
 
Причина: уточнение
Останнє редагування:
Зверху