Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
но я думаю что это бред
Я не вижу технических преград реализовать псевдокриптовалютную карту и даже рассчитываться с нее. Реальный расчет будет проходить за кредитные деньги с одновременным ордером на продажу битка на бирже. Куна даже имеет всю базу для таких финтов (они ее подключали когда-то в криптовалютные терминалы). Просто интересно чего они там наваяли.
И эквайринг тоже интересно - что еще можно придумать проще чем за 2 процента принимать карты через камеру смартфона.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Шановні, поділіться власним досвідом!
Якщо перерозподілити ліміти (зменшити кредитний, збільшити розстрочку), то повернути у наступному місяці назад проблем не буде?
Банк не "ображається" за такі дії?
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Шановні, поділіться власним досвідом!
Якщо перерозподілити ліміти (зменшити кредитний, збільшити розстрочку), то повернути у наступному місяці назад проблем не буде?
Банк не "ображається" за такі дії?
Я робив навпаки (збільшував ліміт по картці за рахунок розстрочки). Наступного місяця в мене взагалі не було можливості перерозподілу, зникла навіть кнопка "Перерозподілити ліміти". Зараз кнопка з’явилася, але збільшити кредит на картці не дає. Думаю, збільшення ліміту по картці - не дуже бажана дія. Я б не ризикував.

А якщо хвилюєтесь, що не вистачить ліміту розстрочки, то там в налаштуваннях є пункт "Дозволити збільшення ліміту Покупки частинами за рахунок кредитного ліміту картки".
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
А якщо хвилюєтесь, що не вистачить ліміту розстрочки, то там в налаштуваннях є пункт "Дозволити збільшення ліміту Покупки частинами за рахунок кредитного ліміту картки".
Насправді у мене як раз зворотна задача - хочу зменшити кредитний ліміт (перерозподіливши його на розстрочку), щоб за необхідності повернути назад.
Розстрочкою я не користуюсь взагалі
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Samsung,
так а какой тогда смысл оных телодвижений (если рассрочка ненужна)... тогда просто изменить (уменьшить) лимит - да и все дела. Никто со 100%-й гарантией, не спрогнозирует как отреагирует система на оные (или любые другие) манипуляции. ИМХО :boss:
 

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52
Я сегодня перераспредилил лимит на Моно на 500 грн.)) А то муляло мне глаза кредлимит 70500 и рассрочка 34500. Теперь чуть красивее - 70 и 35 т.грн ровно.)
Через месяц опять смогу поиграться)
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
так а какой тогда смысл оных телодвижений (если рассрочка ненужна)... тогда просто изменить (уменьшить) лимит - да и все дела. Никто со 100%-й гарантией, не спрогнозирует как отреагирует система на оные (или любые другие) манипуляции. ИМХО :boss:
Трошки небезпечно мати такий великий кредліміт, тому й думаю чи можна його безпечно "сховати" в розстрочці. Хто його знає - може й знадобиться
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Samsung,
ну, в таком случае - только наступить на грабли (в ожидании - стукнут, или нет)... так как, думаю - в данном вопросе, они у каждого будут индивидуальные... невозможно предсказать поведение "моновского ии"... :cool:
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Хз что там за ии, у меня жене уже несколько раз после того как она лимит 50к убирала в 0.5к возвращали 50.
Так же опасается вот этих цыфер.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Трошки небезпечно мати такий великий кредліміт, тому й думаю чи можна його безпечно "сховати" в розстрочці.
а в чём опасность?..
Ну, наприклад, вкрасти/загубити можуть карту/смартфон і...
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Трошки небезпечно мати такий великий кредліміт, тому й думаю чи можна його безпечно "сховати" в розстрочці.
а в чём опасность?..
Ну, наприклад, вкрасти/загубити можуть карту/смартфон і...
а, я понял. Тобто просрать карту с лимитом в 50тысяч - опасность, а просрать карту с лимитом в 20тысяч - норм? Огуительная лохика :Olen:
Если речь про уменьшение лимита до ноля - тогда вопрос: а нахрена карту носишь с собой?.......................
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Там же вроде можно заблокировать безконтактную оплату а чипом и полосой по пину.
 
Реєстрація
04.10.19
Місто
Харьков
Шановні, поділіться власним досвідом!
Якщо перерозподілити ліміти (зменшити кредитний, збільшити розстрочку), то повернути у наступному місяці назад проблем не буде?
Банк не "ображається" за такі дії?
Неделю назад хотел перераспределить свои 20/20 в 5/35 в пользу рассрочки - оставили КЛ 20 и увеличили до 40 на рассрочку.
Уменьшать обратно смысла не вижу.
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
а, я понял. Тобто просрать карту с лимитом в 50тысяч - опасность, а просрать карту с лимитом в 20тысяч - норм? Огуительная лохика :Olen:
Если речь про уменьшение лимита до ноля - тогда вопрос: а нахрена карту носишь с собой?
Можливо для Вас це і дивно, але для мене:
- "просрать карту с лимитом в 50тысяч" - буде проблемою (хоча й не трагедією)
- "просрать карту с лимитом" в тисяч 5 - морально якось легше (хоча й дуже неприємно)

P.S. І чого Ви так "кричите"? Я взагалі цікавився саме механікою процесу перерозподілу на досвіді реальних користувачів
P.S.2 Можете далі не відповідати :)
Post automatically merged:

Ну, наприклад, вкрасти/загубити можуть карту/смартфон і...
Возможно нужно установить суточные лимиты . Не каждый день совершаете крупные покупки .
А хіба є й таке налаштування? Якщо так - то підкажіть де його шукати, будь ласка!
Я бачу тільки можливість налаштування "Ліміту інтернет-оплат на місяць" і цього мені недостатньо
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Как по мне, защититься от "карту уведут" можно весьма просто:
1) смена PIN-кода
2) Безопасность -> запрос PIN-кода: Всегда
3) Безопасность -> Настройка CVV2: Персональный CVV2

И не надо беспокоится за кред. лимиты и собственные деньги на счету. Если, конечно, у вас нет привычки приклеивать бумажку с пин-кодом к карточке "чтоб не забыть" :ROFLMAO:
 
Зверху