Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Хтось отримує зарплатню у моно? Не можу зрозуміти, яка для цього картка використовується? Якась окрема, чи біла? Мабуть складно знімати готівку більше 1000?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Який рахунок надаш бухгалтеру, но той і будеш отримувати.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Не можна. Я отримував зп на чорну, а двіж мав на білій, щоб не мати комісії за зняття зп
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Хтось отримує зарплатню у моно? Не можу зрозуміти, яка для цього картка використовується? Якась окрема, чи біла? Мабуть складно знімати готівку більше 1000?
По візі видає від 2000 і більше за раз, залежно від банкомату.

Окрему карту, щоб тільки під ЗП, не можна зробити у моно? на чорній та білій завжди двіж якийсь)
А чим двіж то заважає? Боїшся випадково переказати ЗП комусь? :B
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А чим двіж то заважає? Боїшся випадково переказати ЗП комусь?
там кмітлива схема з виведенням готівки. Не оподатковуються тільки зп кошти
Ну так і що? Коли зайшла ЗП - ліміт безвідсоткового зняття збільшився на суму ЗП. Зменшується він тільки по факту зняття готівки. Жодні перекази чи оплати на нього не впливають.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Якщо ти хочеш тримати ці ліміти в голові, то будь ласка. Мені простіше розподілити надходження на 2 карти, ніж займатися прорахунками
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Якщо ти хочеш тримати ці ліміти в голові, то будь ласка. Мені простіше розподілити надходження на 2 карти, ніж займатися прорахунками
Мені то навіть у голові тримати не проблема, я просто не знімаю 50к готівки.
А не в голові, якщо складно - заходиш у статистику у додатку, дивишся суму зняття за період і мінусуєш від суми зарплати.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
тобі треба, ти і заходь, дивись, плюсуй, мінусуй, бери логарифми
як я роблю, я вже написав
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
тобі треба, ти і заходь, дивись, плюсуй, мінусуй, бери логарифми
як я роблю, я вже написав
Це тобі треба щось рахувати. Я ж написав, що мені не треба, я стільки готівки не знімаю.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
А звідки ти знаєш, скільки я знімаю?
Щось собі придумав, щось відповів
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А звідки ти знаєш, скільки я знімаю?
Щось собі придумав, щось відповів
Не вмієш ти в контекст. "Стільки" не у порівнянні із тобою, а у порівнянні з лімітом у 50к.
А ти там мудохайся як хочеш і рахуй свої ліміти як тобі зручно.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Мова йшла про зп та інші зарахування на одній картці, до чого тут ліміт 50к лише тобі відомо
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Мова йшла про зп та інші зарахування на одній картці, до чого тут ліміт 50к лише тобі відомо
До того що 50к це максимальна сума до зняття без комісії у рамках цього ліміту, і якщо сума зарахувань більше 50к, то застосовується ліміт 50к.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
якщо в місяць приходить аванс та зп, потім отрмуєш кілька переказів на картку (наприклад за проданий товар на олх), за які береться комісія за зняття, робиш кілька оплат в інтернеті з цієї картки, то порахуй мені швидесенько своєю макітрою, буде комісія за зняття чи ні?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
У тебе однією проблемою менше. Для всіх, у кого зп менше 50к та є додаткові надходження, треба рахувати
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
У мене завжди Моно асоціювався з банком без готівки. Якщо так важко розібратися з тим, як та скільки знімати готівки без комісії, то є купа інших банків. Моно для кешу не сильно пристосований. Тим більше зняття по 500-1000 грн те ще задоволення. Сам знімав від сили рази 2 за всю історію. І то вимушено. ЗП не отримую тут, але якщо правда, що ліміт на зняття готівки рахується, як webivan каже, то що тут складного? ЗП 40 тисяч, то знімайте 40 без заморочування що і скільки зайшло на карту з інших джерел. Я так розумію, тільки з чорною може бути морока, якщо в мінус вийти. Але не знаю, хто може "здогадатися" дати чорну карту для ЗП.
 
Зверху