Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
на алиэкспресс новым пользователем
А з номером телефону чи ПІБ та адресою як?

Щось в мене "під хайд" не активне...
Есть даже скрипт коверкатель . Степан можежет быть Степiан и Степа и еще до ста имен похоже и все по адресу доходит . С номерами телефонов и сложнее и проще , 067 и 0067 одинаково проходит но если заказов много телефоны пишутся от балды . Все по индексу приходит . Бывают курйозы , на Новой почте работник долго пытался прочитать мое имя и адрес . Отдал мне посылку со словами " Долбаные китайцы , пишут так что понять невозможно " . А с Укрпочты почтальенка приносит иногда сам удивляюсь как она поняла что моя посылка . Она говорит что догадалась потому что один тут такой . Сверяем трек отслеживания и все
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький

Так 5...10 ніби не велика проблема. Але пару сотень як?
Щодо номеру телефону від балди - туди ж смс може прийти чи пуш в додаток. І хтось інший підхопить. Зараз УП віддає без доків, авторизація при отриманні по смс. А раніше без паспорта не давали, тобто ПІБ отримувача треба писати нормально. "Там" по ПІБ не вираховують, навіть якщо адреса різна і телефони?
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T

Так 5...10 ніби не велика проблема. Але пару сотень як?
Щодо номеру телефону від балди - туди ж смс може прийти чи пуш в додаток. І хтось інший підхопить. Зараз УП віддає без доків, авторизація при отриманні по смс. А раніше без паспорта не давали, тобто ПІБ отримувача треба писати нормально. "Там" по ПІБ не вираховують, навіть якщо адреса різна і телефони?
Пару тысяч центовиков прошло . Около тысячи аккумулятор для СЕС , много релюшек . Мешок теплых носков , трусов , лезвий и станков передал нашей теробороне . Всего разного много прошло . Почитай форум мипед как на центовиках жилось . Сейчас на чойсах особо не покупаю , но мипед почитываю . Народ для ОЛХ тарится и походу заказы проходят еще
 
Реєстрація
02.01.19
Місто
Львів
Як налаштувати щоб підтвердження поповнення через термінал йшло через додаток моно а не дзвінком ?
 
Реєстрація
02.01.19
Місто
Львів
Без дзвінка (підтвердження у застосунку monobank) поповнення через City-24.
Саме так і поповнював - лише через дзвінок . Опції через застосунок не пропонувало . Як це налаштувати ?
 
Реєстрація
14.06.08
Місто
Київ
Телефон
M315F
Прикладав картку (у ex-"I-BOX" ще треба номер телефона ввести). Пропонує у застосунку підтвердити.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Опції через застосунок не пропонувало
Наскільки розумію, для того треба вводити свій монобанківській номер телефону.

У мене сімка з ним на іншому телефоні, який взагалі у більшості часу вимкнений, а підтвердження справно отримую на застосунок на свій основний, з актуальними сімками.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Відключений інтернет?
Ні
Post automatically merged:

А підтримка по вайберу що каже?
З мого досвіду як вайбером, так і по телефону вирішують проблеми доволі компетентно.
Не звертався. Треба звертатися в підтримку monobank чи City24 ?
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
В мене на різні картки (і на Моно і на багато інших банків) в City24 поповнення через дзвінок на фін номер. Мабуть це залежить від програмного забезпечення терміналів.
 
Останнє редагування:
Зверху