Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
если клиент приложил карту - то это 100% хозяин
Логіки у тому нема. Якщо вважається що карту приклав 100% власник - то по яку хулєру йому ще в додатку це підтверджувати?
Думаю это просто баг на сейчас. Или возможно 2 независимые друг от друга идентификации. Плательщик и получатель. Ибо телефон нынче 2 раза просят ввести для идентификации. Хотя вроде поднимался вопрос упрощения идентификации для тех кто пополняет свою карту.
 
Реєстрація
20.05.09
Місто
Днепропетровская обл.
Телефон
BB9530
если клиент приложил карту - то это 100% хозяин
Логіки у тому нема. Якщо вважається що карту приклав 100% власник - то по яку хулєру йому ще в додатку це підтверджувати?
Думаю это просто баг на сейчас. Или возможно 2 независимые друг от друга идентификации. Плательщик и получатель. Ибо телефон нынче 2 раза просят ввести для идентификации. Хотя вроде поднимался вопрос упрощения идентификации для тех кто пополняет свою карту.
Пополнял чужую карту в City24 - для идентификации набрал вручную номер карты и финансовый номер, для подтверждения пополнения набрал свой номер телефона. Операция прошла успешно.
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
Логіки у тому нема. Якщо вважається що карту приклав 100% власник - то по яку хулєру йому ще в додатку це підтверджувати?
Логика есть:
1. Одно дело, когда "хозяин" пополняет свою карту, пусть и на большие суммы. (Будем считать, что физическая карта считается неким "условно-доверенным" идентификатором)
2. Другое дело, когда такие же суммы залетают со всей Украины от непривязанных телефонных номеров, но через введение номера карты (без её присутствия), который не является большим секретом
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Я мав на увазі відсутність логіки у необхідності підтвержувати поповнення в додатку після прикладання власної карти.
Для випадків поповнень за номером карти (як власної так і чужих) логіка проглядається.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Я мав на увазі відсутність логіки у необхідності підтвержувати поповнення в додатку після прикладання власної карти.
Для випадків поповнень за номером карти (як власної так і чужих) логіка проглядається.
Дивіться на це з іншого ракурсу. Моно попереджає вас що ваша карта у чиїхось руках, необовязково ваших.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Моно попереджає вас що ваша карта у чиїхось руках
Ага, і ті "чужі руки" піднесли мою карту до терміналу з метою поповнити її грошовими купюрами! ;)
А я такий, підтвердженням в додатку, роздумую, чи воно мені треба, збагатитися чужими руками? ;)

2. Абсурдом є також ручне введення номеру телефону після зчитування карти.
Адже він автоматично підтягується в процесі її ідентифікації.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Моно попереджає вас що ваша карта у чиїхось руках
Ага, і ті "чужі руки" піднесли мою карту до терміналу з метою поповнити її грошовими купюрами! ;)
А хіба в терміналі лише поповнення можно робити? Наче ж можна було і перераховувати на інші карти і комуналку, і мобільний, нє?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
На сайті є повний перелік послуг терміналів.
Нажаль, на сайті city24 не знайшов опис послуг, які можна здійснити, окрім внесення на рахунок готівки, натиснувши на значок Mono на терміналі.

В меню особистого кабінету після авторизації на самому терміналі я особисто ніяких додаткових функцій не бачив.
Можливо там треба натиснути якісь додаткові комбінації на екрані, щоб воно відкрилося? ;)

Буду вдячний вам за посилання на сайт з описом ще якихось послуг, окрім внесення готівки конкретно для монобанку.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Закриваю питання: використовував термінал City24 в АТБ, який чомусь перейменували на MoneyCom (інтерфейс не змінився).
У додатку Моно платіж відображається як "City24":
Переглянути вкладення 57630

1) Після прикладання карти Моно та введення номеру телефону - замість дзвінка дійсно прийшло підтвердження у додаток;
2) Замість карти вирішив прикласти iPhone з активованою оплатою Apple Pay і на моє здивування, номер карти підставився автоматично, потім прийшло підтвердження у застосунок ;
3) Ввів номер карти і номер телефону вручну і ... відбувся дзвінок.

Тепер точно зрозуміло, що для отримання підтвердження в додатку Mono, необхідно або прикладати карту або сканувати смарт, активувавши оплату Apple/Google Pay.

Завтра знайду і перевірю в іншому терміналі City24 (з інтерфейсом ex. iBox) та відпишусь.
Перевірив на іншому терміналі City24 (з інтерфейсом ex. iBox) - усе аналогічно.
 
Реєстрація
18.06.21
Місто
Волинь
В такій кількості міст я точно не робив розрахунки, тим паче картою моні. Але чомусь нагорода мені прилетіла. Хтось може це пояснити? (gps завжди вимкнений та використовується за потреби).

1.jpg
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
stech, підтримка моно. Може беруть інфу з термінала ще. Є бізнеси які переїзжають з терміналами і налаштовують пізніше і можливо моно подумав що ви були в декількох містах.
 
Реєстрація
02.01.19
Місто
Львів
Закриваю питання: використовував термінал City24 в АТБ, який чомусь перейменували на MoneyCom (інтерфейс не змінився).
У додатку Моно платіж відображається як "City24":
Переглянути вкладення 57630

1) Після прикладання карти Моно та введення номеру телефону - замість дзвінка дійсно прийшло підтвердження у додаток;
2) Замість карти вирішив прикласти iPhone з активованою оплатою Apple Pay і на моє здивування, номер карти підставився автоматично, потім прийшло підтвердження у застосунок ;
3) Ввів номер карти і номер телефону вручну і ... відбувся дзвінок.

Тепер точно зрозуміло, що для отримання підтвердження в додатку Mono, необхідно або прикладати карту або сканувати смарт, активувавши оплату Apple/Google Pay.

Завтра знайду і перевірю в іншому терміналі City24 (з інтерфейсом ex. iBox) та відпишусь.
Перевірив на іншому терміналі City24 (з інтерфейсом ex. iBox) - усе аналогічно
Спробував без картки через Google Pay - цього разу підтвердження в додатку )
 

ymtek4

Трохи у собі
Реєстрація
16.10.19
Місто
Odessa
В такій кількості міст я точно не робив розрахунки, тим паче картою моні. Але чомусь нагорода мені прилетіла. Хтось може це пояснити? (gps завжди вимкнений та використовується за потреби).

Переглянути вкладення 57679
Можливо у передмістях обласних центрів чи інших великих міст, спрацьовує як інше місто.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Щось не налаштували. Якось розрахувався в новому магазині, а термінал там був досить старий, і моно мені зарахував інше місто. Можливо, цей термінал нещодавно привезли з іншого міста, і інфа в базах не оновилась
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
В такій кількості міст я точно не робив розрахунки, тим паче картою моні. Але чомусь нагорода мені прилетіла. Хтось може це пояснити? (gps завжди вимкнений та використовується за потреби).

Переглянути вкладення 57679
Некоторые оплаты в интернете считает похоже по месту регистрации мерчанта
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
Некоторые оплаты в интернете считает похоже по месту регистрации мерчанта
А мала по місцю реєстрації інтернет-сторінки?
Вы вообще читаете беседу, или только последний пост? Человек спросил, "как так получилось, что сидел на *опе ровно, а моня посчитал перемещения в пространстве?". Я ответил, что интернет-оплаты в разных магазинах и сервисах могут привязываться к месту интернет-мерчанта. Если покупать только на "Розетках" и т.п. - этого не заметно. А если в региональных мелких магазинах (заказывать на доставку например что-то редкое) - то может получится, что скупился "типа" в Одессе, Черновцах и Львове
 
Зверху