Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
На Мастеркард больше акций, чем на Визе?
По перше так, а по друге можна, або відкрити віртуалку, або придбати в АТБ пластикову кобрендову картку яка буває тільки віза, і тоді до одного рахунку буде одразу дві картки в різних платіжних системах.
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Підключив картку від АТБ до гаманця. Це тепер можна за все скрізь платити?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
Підключив картку від АТБ до гаманця. Це тепер можна за все скрізь платити?
Технічно можна за все і всюди платити.
Але краще платити там, де за це передбачено кешбек - а саме в АТБ.
Тоді може бути і знижка 5%, і кешбек за продукти 0.75-1% від банку.
В інших продуктових магазинах теж буде кешбек, тут все як у Чорної картки.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Подскажите какие сейчас нормы для движения денежных средст в месяц по карте чтоб не было вопросов у фин мониторинга чтоб не заблочили денежки ?
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Terabajtik, по каждому клиенту у банка уже сформирован свой кейс и то что прокатит по мне может вовсе не подойти вам. В конце прошлого начале этого года моня рассылал пуши где указывал ним рассчитанную сумму максимальных поступлений на счетах в месяц - ее м.б. увеличить, но заполнив анкету и возможно предоставив доп доки - вот я по себе ориентируюсь на ту сумму. Ее кстати у горячки уточнить можно (по жене потёр пуш потом обращались к котикам)
 
Реєстрація
15.03.12
Місто
Кропивницький
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Terabajtik, вот у меня если надходження будет больше чем 45000 грн в месяц то уже будут вопросы
це де можна подивитися? В додатку? Я й не памятаю,що я там писав...
@monobankbot в телеграмм вводите и пишите оператор
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Або в розділі "Персональні дані" в самой програмі - там, где налаштування самого юзера.
Post automatically merged:

Btw, максимальну суму операцій обчислює як 3 максимальних дохода. Спеціально зараз поміняв: було 7000 і 21000, намалював 15000 - видало 45000.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
…проте на жаль це абсолютно немає жодного сенсу. В мене в Моно ФОП, всі надходження легальні, на початку червня отримав 15 надходжень по 235грн. від співробітників за ДН і отримав блок рахунку на пів дня.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
максимальну суму операцій обчислює
Або на основі оборотів по карті, бо в мене дохід вказаний 0, а макс сума - 78к пише.
Post automatically merged:

andriy_z, бо фінмон тригериться за багатьма параметрами: може бути разова сума, більша за типові надходження, може бути багато малих зарахувань, може бути вхідний переказ з-за кордону, може бути підняття кредліміта із наступними запитами на списання, може бути люба комбінація.
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Terabajtik, вот у меня если надходження будет больше чем 45000 грн в месяц то уже будут вопросы
це де можна подивитися? В додатку? Я й не памятаю,що я там писав...
Зайти в "Особисті дані та налаштування" (в старом интерфейсе значок меню выбора карт в самом верху) и там в "Персональні дані".
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Вчера у поддержки уточнила, есть ли в продаже их черные Мастеркард. Менеджер ответил, что на точках выдачи они сейчас не продают карты мастер карт ( да, именно мастер карт писал работник банка во всех ответах, пока я не возмутилась). В итоге, не поверила я этому помогаке, и сегодня купила в Авроре, там целая пачка Мастера отдельно висела :love: Спасибо, Forced Nomad !
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Або в розділі "Персональні дані" в самой програмі - там, где налаштування самого юзера.
Post automatically merged:

Btw, максимальну суму операцій обчислює як 3 максимальних дохода. Спеціально зараз поміняв: було 7000 і 21000, намалював 15000 - видало 45000.
знайшов. Але поміняти ліміт надходжень не дає. Як його змінити? В підтримку писати?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Kayano, там "ползунок' треба совати, натиснувши пальцем. Через "Змінити дані". Я з тим ползунком мало смартфон об стіну не й#бнув, поки якось не затиснув оту шкалу.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Чи робив недавно хтось заміну пластику? Чи є на точках видачі в наявності мастеркарт, чи тільки віза? Бо бачу що в додатку перевипустити на віртуалку тільки віза доступна.
В магазинах "Аврора" видел мастеры
Дякую буваю там часто, але не по помічав що в них картки є, тепер точно зверну увагу.
Ще раз дякую, гроші за картку моно через пару хвилин повернув, виглядає що це самий зручний спосіб для перевипуску пластику, принаймні в Києві де цих аврор куди не плюнь.
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
Друзі, хтось знає, як отримати деталізовану інформацію щодо донатів в банки Монобанку, якщо донатили з картки Приватбанку? На жаль, на стороні Приватбанку є лише список операцій, навіть немає інформації про те що це був саме донат в банку. Взагалі нічого, просто сума і дата. А мені потрібні більш детальні дані, щоб довести що це була благодійність (для німецької податкової).
 
Зверху